TOP 10 geriausi šaldytuvai 2024. Kokie šaldytuvai šiais metais sulaukia daugiausiai dėmesio?

Virtuvės karaliumi, vienareikšmiškai, galime tituluoti šaldytuvą. Tai svarbus, naudingas ir labai reikalingas buitinės technikos įrenginys, kurio dėka galime džiaugtis šviežiu maistu, daržovėmis ir vaisiais. Šaldytuvas užtikrina aukštą maisto produktų kokybę, šviežumą, suteikia tinkamas ir reikiamas maisto laikymo sąlygas. Negana to, jis puikiai papildo virtuvės interjerą. Tačiau, šaldytuvų, šiomis dienomis galime rasti įvairiausių. Jie ne tik skiriasi savo dydžiai ar dizainais, bet ir ypatybėmis, funkcijomis, naudojamomis technologijomis. Na, o tai lemia ir tikrai platų bei įvairų šaldytuvų pasirinkimą. Jei šiuo metu kaip tik esate paskendę naujo šaldytuvo paieškose, tikime, kad šis, 2024 metų šaldytuvų TOP sąrašas jums padės lengviau ir greičiau apsispręsti. Taigi, kokie šaldytuvai šiais metais tikrai yra verti dėmesio?

1.  Bosch KGN33NLEB

Bosch yra vienas iš garsiausių, geriausių ir populiariausių buitinės technikos gamintojų, ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Šio gamintojo asortimente galima rasti ir puikius šaldytuvus. Na, o ko gero daugiausiai dėmesio šiais metais sulaukia ir investicijų tikrai vertas yra Bosch KGN33NLEB modelis. Tai laisvai pastatomas šaldytuvas su šaldikliu apačioje, kuris puikiai tiks bet kokioje virtuvėje. Beveik 200 litrų šaldytuvo talpa leis sutalpinti tikrai nemažai maisto atsargų ir visas jas saugos itin efektyviai. Šis šaldytuvas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gero, patikimo, klasikinio šaldytuvo, kuris veiktų efektyviai ir būtų ilgaamžis. Nors ir nėra papildytas moderniausiomis technologijomis ir inovacijomis, šis Bosch šaldytuvas veikia tikrai efektyviai ir yra vertas dėmesio. Dėka „PerfectFit“ ypatybės, šį šaldytuvą galėsite itin kompaktiškai pastatyti prie sienos ir kitų baldų ar prietaisų, taip sutaupydami vietos. Visa tai yra dėka unikalios kondensatoriaus technologijos, kuri neleidžia susidaryti kondensatui. Tai reiškia, kad šaldytuvas gali būti statomas prie pat kitų prietaisų ar sienos, nepaliekant jokių tarpų. Be to, šis Bosch šaldytuvas turi ir LED apšvietimą, kuris yra ne tik ryškus ir efektyvus, bet ir ekonomiškas. LED lemputės reikalauja mažiau elektros energijos, o veikdamos suteikia tolygų, atspindžių nesudarantį apšvietimą. Viena iš naudingiausių ypatybių, kuria pasižymi šis šaldytuvas – atostogų režimas. „HolidayMode“ funkcija padeda sutaupyti energijos, kai jūsų nėra namuose. Jei planuojate išvykti iš namų ilgesniam laikui, galite įjungti atostogų režimą, kuris padės nustatyti optimalią šaldytuvo ir šaldiklio temperatūrą, kuri suteiks tinkamą aplinką maisto laikymui ir tuo pat metu garantuos ekonomiškesnį veikimą. Na, o praktiškoji „NoFrost“ technologija leis pamiršti apie šaldytuvo ir šaldiklio atitirpinimą, kuris reikalauja daug laiko ir pastangų. Ši technologija užtikrina, kad šaldytuve nesusidarys ledo, šerkšno sankaupų, o ir jo priežiūra bus kur kas lengvesnė ir greitesnė.

2.  Beko RCSA300K30WN

Greičiausiai, būtų sunku rasti žmogų, kuris nors kartą nebūtų girdėjęs apie Beko gamintoją ir jo gaminamus šaldytuvus. Tai vienas garsiausių bei plačiausiai naudojamų šaldytuvų gamintojų, Europoje. Visi Beko gaminami šaldytuvai pasižymi aukšta kokybe, yra tikrai modernūs ir patvarūs. Ne išimtis – RCSA300K30WN modelis. Tai standartinis, laisvai pastatomo tipo šaldytuvas, kuris turi šaldymo kamerą apačioje. Šis Beko šaldytuvas yra tikrai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško didelio ir talpaus įrenginio. 181 cm aukščio ir beveik 300 l talpos įrenginys tikrai sutalpins visą reikiamą maistą, o LED apšvietimas, kuris ryškiai apšviečia šaldytuvo vidų, garantuos ir energetinį efektyvumą. Šio modelio Beko šaldytuvas turi ne tik specialius stalčius vaisiams ir daržovėms laikyti ar 4 lentynėles durelėse, bet ir 3 stalčių šaldymo kamerą, kuri leis sutalpinti nemažai maisto atsargų. F energijos klasei, kuri pagal senąjį skirstymą yra prilyginama A+ klasei, užtikrina, kad šis šaldytuvas veiks ekonomiškai. Be kitą ką, jis pasižymi tyliu veikimu, turi klasikinį, standartinį, baltą dizainą, suteikia galimybę dureles montuoti ir varstyti iš jums norimos pusės.

3.  Bosch KGN33NWEB

Dar vieną aukštą poziciją šiame TOP sąraše užima kitas Bosch šaldytuvo modelis. Tai tik įrodo, kad šis gamintojas geba sukurti ir į rinką paleisti tikrai puikius, efektyviai savo funkcijas atliekančius ir patikimus šaldytuvus. Tai Bosch KGN33NWEB modelis – talpus, laisvai pastatomo tipo šaldytuvas su šaldikliu apačioje. Beveik 200 l talpa leis patogiai laikyti maisto atsargas, o platus ir įvairus ypatybių spektras suteiks itin patogų ir praktišką šio šaldytuvo naudojimą. LED apšvietimas efektyviai apšvies šaldytuvo interjerą ir prisidės prie elektros sąnaudų taupymo. Tuo tarpu, dėka PerfectFit technologijos, šį šaldytuvą galėsite be jokių apribojimų statyti prie sienos ar kitų baldų. Ši speciali kondensatoriaus technologija neleidžia susidaryti kondensatui, net jei šaldytuvas yra glaudžiai apsuptas sienų ar kitų įrenginių bei baldų. Ko gero, svarbiausia ir naudingiausia šio modelio ypatybė – NoFrost technologija. Tai moderni technologija, kuri neleidžia šaldytuvo, šaldiklio viduje susidaryti ledo sankaupoms. To pasekoje, šaldytuvas naudoja kur kas mažiau elektros energijos, o ir jo valymas bei priežiūra yra kur kas paprastesnė. Galėsite pamiršti apie varginantį ir daug laiko reikalaujantį šaldiklio atitirpinimą ar be galo daug vietos užimančius prišalusio ledo luitus. 

4.  Electrolux KNT2LF18S

TOP sąraše negalime pamiršti ir įmontuojamų šaldytuvų modelių, kurie, šiomis dienomis, yra pasirenkami vis dažniau ir dažniau. Jei kaip tik ieškote įmontuojamo šaldytuvo, Electrolux KNT2LF18S modelis gali tapti puikiu pasirinkimu. Šis montuojamas modelis yra talpus bei yra papildytas šaldikliu apačioje. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori virtuvėje išlaikyti stiliaus vientisumą, siekia neapkrauto, stilingo virtuvės įvaizdžio ir nori, kad erdvėje būtų kuo mažiau matomų buitinės technikos prietaisų. Na, o šis Electrolux modelis yra tikrai vertas dėmesio. Electrolux gamintojas, drąsiai, gali būti laikomas vienu iš patikimiausių ir populiariausių buitinės technikos gamintojų, o jo gaminami įrenginiai sulaukia didžiulio dėmesio, puikių įvertinimų. Būtent tokie yra ir Electrolux šaldytuvai, o KNT2LF18S modelis pasižymi efektyviu, patikimu veikimu. Šis modelis yra aprūpintas naudingomis funkcijomis bei ypatybėmis, kurios garantuoja tinkamą maisto atsargų laikymą, efektyvų ir ekonomišką įrenginio veikimą. Modelis turi integruotą „LowFrost“sistemą, kuri padeda palaikyti optimalią temperatūrą šaldiklio skyriuje ir taip neleidžia susikaupti šerkšnui. Tokiu būdu, ne tik pats įrenginys veikia geriau, bet ir patogesnė, greitesnė ir efektyvesnė yra jo priežiūra. Taip pat, šaldytuvas yra aprūpintas ir automatine atitirpinimo funkcija, kuri garantuoja itin lengvą jo valymą. Be kitą ko, modelis yra ir labai talpus, veikia tyliai bei ekonomiškai. Apie atidarytas dureles jis praneš garsiniu įspėjimu, o greito užšaldymo funkcija padės saugiai ir efektyviai saugoti maisto atsargas.

5. Electrolux LNT7TF18S

Dar vienas puikus Electrolux gamintojo gaminys – Electrolux LNT7TF18S modelis. Pastarasis taip pat yra montuojamo tipo ir puikiai tiks tiems, kurie ieško už spintelės durelių pasislepiančio įrenginio. Šis modelis – modernus, inovatyvus ir tikrai vertas dėmesio. Tai šaldytuvas, kuris yra aprūpintas skirtingomis technologijomis, funkcijos ir ypatybėmis, lemiančiomis ne tik efektyvų ir tinkamą veikimą, bet ir paprastą bei lengvą naudojimąsi. Šis šaldytuvas yra aprūpintas „DynamicAir“ technologija, kuri garantuoja stabilios temperatūros palaikymą šaldytuvo viduje. Dėka šiuos technologijos, vėsus oras yra efektyviai cirkuliuojamas, ko pasekoje, net atidarius šaldytuvo dureles maisto atsargos yra apsaugomos nuo šiltesnio, išorinio oro. Be šios technologijos, šis Electrolux šaldytuvas dar yra papildytas ir „NoFrost“ technologija, kuri garantuoja, kad šaldytuvas ir šaldiklis neprišals, jame nesusidarys ledo, šerkšno sankaupų. Na, o ir valymas, atitirpinimas tampa kur kas lengvesni, kai šaldytuvas turi „NoFrost“ technologiją. Tačiau, tai tikrai ne viskas. Modelis turi ir „HumidityControl“ funkciją, kuri padeda reguliuoti ir palaikyti optimalų drėgmės lygį daržovių stalčiuje. Tokiu būdu, jos ilgiau išlieka šviežios, skanios ir maistingos. Šio šaldytuvo viduje maistas ilgiau išliks šviežias ir dėl „TwinTech“ technologijos, „FastFreeze“ funkcijos, o itin patogus, liečiamas šaldytuvo valdymo skydelis leis lengvai keisti parametrus, pagal turimus poreikius.

Iliustracija iš istockphoto.com

6.  Beko B3RCNA364HW

Modernus, stilingas ir patikimas – Beko B3RCNA364HW modelis gali tapti puikiu pasirinkimu. Dar vienas puikus Beko gamintojo gaminys, pasižymintys efektyviu, patikimu veikimu, didele talpa ir moderniomis savybėmis. Šį šaldytuvą verta rinktis ne tik dėl jo didelės talpos, kuri siekia daugiau kaip 200 litrų ir suteikia 106 litrus šaldiklio tūrio, bet ir dėl ypatybių, kurios garantuoja patikimą, saugią aplinką maisto atsargų laikymui. Kaip ir dauguma kitų, šiomis dienomis gaminamų šaldytuvų, šis Beko modelis yra aprūpintas „NoFrost“ technologija, kuri neleidžia šaldytuvui apledyti, užkerta kelią šerkšno susidarymui ir garantuoja lengvą, greitą valymą. Tiesa, šiame Beko šaldytuve yra naudojama naujos kartos „NoFrost“ technologija, turinti „NeoFrost“ pavadinimą. Ji ne tik neleidžia ledui susidaryti ant šaldiklio, šaldytuvo sienelių, bet ir ant maisto. Prie šios technologijos efektyvaus veikimo prisideda kita – „AeroFlow“ technologija, kuri šaldytuvui ir šaldikliui naudoja dvi atskiras vėsinimo sistemas. Ši sistema užtikrina vienodą vėsinimą kiekvienoje šaldytuvo lentynoje, tad, visi maisto produktai yra efektyviai ir kokybiški atvėsinami, ilgiau išlieka švieži, skanūs ir sultingi. Be to, šaldytuvas yra aprūpintas „HarvestFresh“ technologija. Tai inovatyvi, 3 skirtingas spalvas naudojanti technologija, kuri imituoja dienos ir nakties ciklus. Tokiu būdu, šaldytuvo stalčiuje laikomi vaisiai ir daržovės kur kas ilgiau išlaiko savo vitaminus ir maistingas medžiagas, ne taip greitai sugenda. Patogiam ir efektyviam naudojimui įtakos turi ir „FastFreeze“ funkcija, kuria yra aprūpintas šis šaldytuvas. Ji padeda greitai atvėsinti maistą, net didelius jo kiekius ir tuo pat metus išsaugo produktuose esančius vitaminus, svarbias, maistingas ir naudingas medžiagas. Be kitą ko, šaldytuve galima rasti ir LED apšvietimą, kuris yra ryškus, ekonomiškas. Na, o minimalistinis ir labai stilingas šaldytuvo dizainas puikiai derės prie bet kokio virtuvės stiliaus.

7.  Beko BCNA275E4SN

Talpus, stilingas, įmontuojamas – Beko BCNA275E4SN šaldytuvas. Jei jus sužavėjo TOP 6 vietoje aptartas Beko šaldytuvo modelis, tačiau, ieškote įmontuojamo šaldytuvo savo virtuvei, BCNA275E4SN modelis gali tapti puikiu pasirinkimu. Jis yra papildytas „NeoFrost“ technologija, kuri yra tarsi atnaujinta „NoFrost“ technologijos versija. „NeoFrost“ technologija neleidžia šaldytuve ir šaldiklyje susidaryti ledo ir šerkšno sankaupoms, taip pat, užkerta kelia šerkšno susidarymui ant maisto produktų ir veikia naudodama dvigubą vėsinimo sistemą. Taip pat, šis modelis turi ir metalinę interjero sienelę, kuri kitaip nei plastikas, ne tik atrodo stilingiau, bet ir yra kur kas higieniškesnė. Metalinė sienelė kur kas efektyviau palaiko aplinkos temperatūrą, yra itin lengvai valoma. Na, o LED apšvietimas, kuriuo yra aprūpintas šis modelis efektyviai apšviečia šaldytuvo vidų ir veikia tikrai ekonomiškai, nenaudodamas daug elektros energijos. Būtina paminėti ir tai, kad modelis yra aprūpintas „HarvestFresh“ technologija, suteikiančia specialų apšvietimą daržovių ir vaisių stalčiui, kuris garantuoja ilgesnį šių produktų šviežumą ir maistingumą. Galima naudotis ir greito užšaldymo funkcija, kuri yra be galo praktiška. Galiausiai, būtina paminėti, kad šis Beko šaldytuvas veikia labai tyliai. Visa tai, dėka inverterinio kompresoriaus, kuris yra labai patvarus ir pasižymi minimaliu triukšmingumu. Be to, jis veikia gana ekonomiškai, naudodamas mažai energijos ir užtikrina mažesnius temperatūros svyravimus šaldytuvo viduje. Tai tikrai puikus ir praktiškas pasirinkimas tiems, kurie ieško gero, kokybiško ir draugiška kaina pasižyminčio įmontuojamo šaldytuvo.

8.  AEG SCE819E5TS

Šiomis dienomis, įmontuojami šaldytuvai yra vis dažnesnis ir dažnesnis pasirinkimas. Tad, nenuostabu, kad dauguma TOP sąraše esančių šaldytuvų yra būtent įmontuojamo tipo. AEG SCE819E5TS ne išimtis. Tai puikus, modernus ir efektyvų veikimą garantuojantis įmontuojamas šaldytuvas, kuris savo vietą puikiai ras kiekvieno virtuvėje. Šis AEG modelis yra aprūpintas „TwinTech“, „NoFrost“ technologijomis, pasižymi efektyvesniu drėgmės išlaikymu maisto produktuose, lyginant su tais šaldytuvais, kurie šių technologijų neturi. Šios technologijos veikia naudodamos dvigubą vėsinimo sistemą, o taip pat, yra naudingos tuo, kad užtikrina lengvą ir greitą šaldiklio valymą, atitirpinimą, užkerta kelią ledo ir šerkšno susidarymui. Be to, kad veikia itin efektyviai, AEG šaldytuvas suteikia ir tikrai daug bei patogios maisto laikymo vietos. Dėka „MultiSpace“ ypatybės, šaldytuvo viduje yra kur kas daugiau maisto produktų laikymo vietos. Vidinis šaldytuvo išdėstymas leidžia sutalpinti daugiau maisto ir tai padaryti itin patogiai ir efektyviai, kadangi, galima reguliuoti lentynų, stalčių padėtis. Na, o dėl „DynamicAir“ ypatybės, kiekviena šio AEG šaldytuvo lentyna yra itin efektyviai vėsinama. Tai garantuoja, kad maisto produktai, laikomi šaldytuve, bus tolygiai atvėsinami, šaldytuve bus garantuojami stabili, tolygi temperatūra. Tokiu būdu, ne tik nesusidaro šiltos zonos, bet ir nesidaugina bakterijos, nesikaupia nemalonūs kvapai, o maistas ilgiau išlieka šviežias. Negana to, šaldytuvas yra valdomas ir reguliuojamas naudojant liečiamais, elektroniniais valdikliais.

9.  Electrolux ENS6TE19S

Electrolux gamintojo patikimumą tikrai įrodo tai, kad pastarojo gaminami šaldytuvai užima ne vieną vietą šiame TOP sąraše. Electrolux ENS6TE19S yra dar vienas puikus, montuojamo tipo šaldytuvas, iš Electrolux asortimento. Šis modelis suteikia daugiau nei 200 litrų talpą maisto laikymui, turi šaldiklį apačioje ir tikrai puikiai tiks šeimai bei tiems, kurie ieško talpaus ir praktiško įrenginio, savo virtuvei. Kaip ir dauguma naujausių Electrolux šaldytuvų, šis modelis yra valdomas liečiamo tipo, jutikliniais valdikliais. Be kitą ko, jis yra aprūpintas „DynamicAir“ technologija, kuri padeda užtikrinti, stabilia šaldytuvo temperatūrą, efektyvų oro cirkuliavimą ir apsaugą nuo maisto produktų sušilimo, net jei durelės būtų atidarytos. Žinoma, šis šaldytuvas turi ir „TwinTech“ funkcija, kuri veikia naudodama dvi atskiras vėsinimo sistemas. Tokiu būdu, išlaikomas kur kas šviežesnis maistas, šaldiklis ir šaldytuvas ne taip prišąla, o ir atitirpinimo procesai tampa paprastesni. Tiesa, tiek šaldytuvas, tiek šaldymo kamera yra aprūpinti automatinio atitirpinimo funkcija. Ką jau kalbėti apie garsinius, vaizdinius signalus, kuriuos teks pastebėti neuždarius šaldytuvo durelių. Būtina paminėti, kad šis Electrolux šaldytuvo modelis yra aprūpintas ir „ActionCool“ funkcija, kuri itin efektyviai ir greitai užtikrina norimą šaldytuvo temperatūrą. Na, o atostogų funkcija leis sumažinti energijos sąnaudas, kai išvyksite iš namų ilgesniam laikui. Tokiu būdu, pavyks ne tik sutaupyti, bet ir išvengti nemalonių kvapų, pelėsio.

10. Marshall Black Edition 3.2, 92L

Klaidinga manyti, kad šaldytuvas privalo būti baltas ar nerūdijančio plieno spalvos, pasižymėti panašia forma, išvaizda. Tikrai ne visi šaldytuvai, šiomis dienomis randami rinkoje, yra vienodi. Na, o TOP sąrašą norime užbaigti tikrai unikaliu, išskirtiniu šaldytuvu, kuris iš kitų išsiskiria ne tik savo dydžiu, bet ir dizainu. Tai Marshall Black Edition 3.2 baro šaldytuvas. Šis 92 l talpos šaldytuvas gal ir nebus pats talpiausias ir praktiškiausias pasirinkimas šeimai. Tačiau, jis tikrai suteiks nemažai vietos gėrimų laikymui, o patogios lentynos ir durelių lentynėlės užtikrins saugią ir patogią jų laikymo vietą. Būtina pabrėžti, kad šis modelis yra papildytas reguliuojamu termostatu, o iš kitų rinkoje randamų šaldytuvų jis išsiskiria savo autentiška išvaizda. Tai išskirtinis, juodo, matinio interjero šaldytuvas, kuris iš išorės gali priminti garsiąsias Marshall kolonėles. Viduje šis šaldytuvas turi ne tik patogias lentynėles, bet ir LED apšvietimą. Visos šio šaldytuvo lentynos yra pagamintos iš patvaraus stiklo, o durelėse telpa net ir dideli gėrimų buteliai. Šis išskirtinis šaldytuvas suteikia galimybę pasirinkti durų montavimo pusę, turi reguliuojamas kojas, kurios leidžia nustatyti optimalią stovėjimo padėtį. Nors ir nėra standartinis, klasikinis ir visiems įprastas, šis šaldytuvas gali tapti tikra namų erdvės pažiba, traukiančia akį ir dėmesį bei efektyviai šaldančia mėgstamus gėrimus ir užkandžius.

Tikime, kad šis 2024 metų TOP šaldytuvų sąrašas padės lengviau ir greičiau pasirinkti sau reikiamą ir tinkamą virtuvės įrenginį. Na, o jei kyla klausimų ar abejonių, Varlės specialistai tikrai padės į juos atsakyti, patars ir išties pagalbos ranką renkantis geriausią modelį!

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *