TOP 10 geriausi langų valymo robotai 2024. Kokį namų pagalbininką pasirinkti?

Langų valymas gali būti ir dažnai yra laikomas vienu iš labiausiai varginančių, daug laiko ir pastangų reikalaujančių namų ruošos darbų. Sunku pasiekti visus aukštų ir didelių langų kraštus, o ką jau kalbėti apie vandens lašelius, dryžius nuo valymo šluosčių ir sunkiai nuvalomus nešvarumus. Tačiau, nešvarūs ir nevalyti langai tikrai nėra išeitis. Jei negalite pakęsti langų valymo, o namuose esantys langai šaukte prašosi valymo ir švaros, tikru išsigelbėjimu gali tapti langų valymo robotas. Tai išmanus, modernus ir tikrai praktiškas įrenginys, kuris pašalina ir leidžia pamiršti apie visą vargą, kurį gali sukelti langų valymas. Tai automatinis įrenginys, kurio dėka namuose esantys langai atrodys nepriekaištingai, bus švarūs, be menkiausio lašelio ar dryželių. Nenuostabu, kad šis kasdienybę ir namų ruošos darbus palengvinantis įrenginys itin greitai sulaukė didžiulio populiarumo ir visuomenės susidomėjimo. Tiesa, didelis populiarumas lemia ir gana nemažą langų valymo robotų pasirinkimą rinkoje. Šioms dienomis, galima rasti ne tik skirtingus modelius, bet ir skirtingais principais veikiančius langų valymo robotus. Jei svarstote apie tokio įrenginio įsigijimą ir pasimetėte dideliame šių robotų asortimente, tikime, kad šių, 2024 metų langų valymo TOP dešimtukas jums leis ir padės lengviau išsirinkti.

Kaip veikia langų valymo robotai ir kodėl naudinga tokį įrenginį turėti?

Modernūs technologiniai sprendimai lėmė ir tai, kad šiomis dienomis galime džiaugtis tokiais išmaniais ir praktiškais įrenginiais kaip langų valymo robotas. Tai automatinis įrenginys, kuris naudodamas variklį, siurbimo jėgą arba magnetą prisitvirtina prie lango, stiklo paviršiaus. Priklausomai nuo pasirinkto modelio, langų valymo robotas gali naudoti ratukus arba besisukančius padelius, kurie padeda sistematiškai nuvalyti lango paviršių, surinkti dulkes ir jį nublizginti. Naudinga paminėti ir tai, kad vieni langų valymo robotai yra laidiniai, o kiti – belaidžiai. Pastarieji suteikia daugiau mobilumo, praktiškumo. Dauguma modelių yra valdomi išmaniąja programėle, kuri suteikia dar daugiau patogumo ir funkcionalumo.  Be abejo, visi jie skiriasi savo siurbimo galia, veikimo garsu, pačiu veikimu ir tuo, kokios technologijos jiems yra pritaikytos. Dalis gamintojų suteikia galimybę papildomai nusipirkti ir tam tikrus langų robotų aksesuarus. Visus šiuos aspektus būtina turėti mintyje renkantis.

Langų valymo robotus naudinga rinktis dėl to, kad juos itin lengva ir nesunku naudoti. Jie veikia efektyviai, gana tyliai ir leidžia pamiršti apie varginantį ir nemažai laiko reikalaujantį langų valymą ir blizginimą rankomis. Turėdami langų valymo robotą galėsite pamiršti apie vandens lašelius, dryžius ant langų, o tuo tarpu, kol robotas atliks savo darbą, galėsite daugiau laiko skirti sau, šeimai, poilsiui ar mylimoms veikloms. Vis dėlto, svarbu pabrėžti, kad langų valymo robotai nėra pigūs. Taip pat, tai nėra pats tinkamiausias pasirinkimas mažiems ir siauriems langams valyti. Tačiau, nepaisant šių aspektų, tai tikrai praktiškas, naudingas ir investicijų vertas, išmanus ir modernus įrenginys.

Geriausių ir populiariausių 2024 metų langų valymo robotų TOP 10

Langų valymo robotas – tikras namų pagalbininkas. Tai puikus, praktiškas ir labai naudingas įrenginys, kurio dėka, visi namuose esantys langai tviskės ir blizgės švara. Pastaraisiais metais pastebimas itin didelis susidomėjimas langų valymo robotais, ko pasekoje, rinkoje galime rasti tikrai nemažą kiekį langų valymo robotų. Tačiau, naudingiausia ir aktualiausia atsižvelgti į tuos, kurie šiais metais yra tituluojami geriausiais bei sulaukia daugiausiai visuomenės dėmesio.

1.  Hobot 388

Hobot – vienas iš garsiausių ir plačiausiai langų valymo robotų rinkoje žinomų prekės ženklų. Tai gamintojas, kuris turi tikrai nemenką patirtį langų valymo robotų gamyboje. Nenuostabu, kad būtent pirmoje TOP langų valytuvų vietoje puikuojasi šio gamintojo 388 modelis. Tai modelis, kuris yra aprūpintas ultragarsiniu vandens purkštuku, gebančiu vandenį išskaidyti į 15μm lašelius. Šio modelio valytuvas-plautuvas yra aprūpintas vakuuminiu varikliu, turi du valymo diskus, padengtus mikropluošto šluostėmis. Visa tai leidžia langų valymo robotui lengvai judėti, pašalinti nešvarumus. Šis Hobot langų valymo robotas gali būti naudojamas tiek viduje, tiek lauke. Negana to, Hobot 388 modelis turi ir DC maitinimo jungtį, kuri yra aprūpinta sriegiu ir užtikrina, kad robotas gaus pastovią elektros energiją, net intensyviai dirbdamas. Net jei elektros maitinimas bus nutrauktas, šis langų valymo robotas nuo lango paviršiaus nenukris, dėka UPS technologijos. Tai technologija, kuri gali robotą prie stiklo išlaikyti iki 20 minučių. Dar kartą verta paminėti ir ultragarsinių vandens purkštukų, kuriais šis robotas yra papildytas, naudą. Dėka jų, langų stiklai yra itin efektyviai ir lengvai nuvalomi, o vietoje vandens, siekiant efektyviausių rezultatų, galima naudoti ir langų valiklį. Šis robotas puikiai susidoros su skirtingais, skirtingo storio stiklais. Na, o ir jo naudojimas yra be galo paprastas: galima rinktis iš 3 valymo režimų, kurie ims veikti vos paspaudus vieną mygtuką. Be kitą ko, šis langų valymo robotas gali būti valdomas išmaniąją programėle, turi itin ilgą veikimo laidą, automatiškai aptinka langų kampus ir automatiškai sustoja baigęs darbą.

2.  Hobot 2S

Kiek kitoks, bet tikrai ne ką prastesnis yra ir Hobot 2S modelis. Kaip ir anksčiau aptartas modelis, Hobot 2S yra aprūpintas ultragarsiniais purkštukais, kurie padeda efektyviau ir geriau nuvalyti stiklo paviršių. Tiesa, purkštukai čia yra naudojami dvigubi, o apart jų, robotas dar yra aprūpintas ir „Edge Leakage“ jutikliais, kurie efektyviai aptinka paviršiaus ir slėgio pakitimus, leidžia valyti ne tik rėmus turinčius, bet ir berėmius langus. Kadangi, šis langų valymo robotas yra kvadratinės formos, jis puikiai išvalo langų kampus, nepalieka ten nešvarumų ar vandens. Patogų šio langų valymo roboto naudojimą užtikrina ne tik išmani programėlė, kuri leidžia jį valdyti nuotolinių būdų, yra aprūpinta sisteminiais atnaujinimais, bet ir ilgas veikimo laidas. Pastarasis užtikrina, kad šis langų robotas efektyviai, saugiai nuvalys net ir pačius didžiausius langus, neprarasdamas elektros maitinimo. Negana to, Hobot 2S robotą ne tik patogu naudoti, bet ir prižiūrėti, kadangi, jis turi itin lengvai keičiamą vandens rezervuarą.

3.  Ecovacs WINBOT 880

Ecovacs dar vienas garsus ir plačiai žinomas langų valymo robotų gamintojas. Itin didelio pasisekimo šiais metais sulaukė jo gaminamas WINBOT 880 modelis. Tai robotas, kuris langus gali valyti tiek iš vidaus, tiek iš lauko. Itin naudingas jo pranašumas – gebėjimas valyti ne tik rėmus turinčius, bet ir berėmius langus, kadangi, jis yra aprūpintas tokių langų aptikimo sistema. Tai užtikrina efektyvų ir saugų roboto veikimą, o taip pat reiškia, kad šiuo robotu galėsite valyti ne tik langus, bet ir veidrodžius. Dėka kvadratinės šio roboto formos puikiai išvalomi yra ir langų kampai. Kruopštų įrenginio veikimą ir valymą užtikrina keturių etapų valymo procesas. Taip pat, galima pasirinkti ne tiks standartinį valymo režimą, bet ir režimą skirtą giluminiam valymui. Pakartotinai valydamas jau nuvalytas, tas pačias vietas, šis langų valymo robotas garantuoja nepriekaištingą langų švarą ir blizgesį. Negana to, šis modelis yra aprūpintas ir dėmių valymo režimu, kuris efektyviau valo dėmes turinčias vietas. Be kitą ko, papildomos apsaugos robotui suteikia ir vakuuminis laikiklis, turintis elastingą, tvirtą pasaitėlį, kuris neleidžia robotui nukristi ant žemės, net jam atkibus nuo stiklo. Na, o dingus elektros maitinimui, įmontuotas maitinimo elementas, esantis roboto viduje, neleis jam nukristi ir atkibti nuo stiklo.

4.  Mamibot W120-F

Mamibot W120-F langų valymo robotas – dar vienas puikus pasirinkimas. Tai 4 kartos Mamibot robotas, turintis kvadratinę formą ir pirmasis toks gamintojo asortimente, kuris turi automatinio purškimo funkciją. Negana to, jis yra laikomas vienu iš mažiausių langų valymo robotų, visoje rinkoje. Šis robotas yra aprūpintas 8 purkštukais, kurie be perstojo purškia vandenį ant stiklo paviršiaus. Teigiama, vieno vandens rezervuaro gali pakakti daugiau nei valandos trukmės valymui. Negana to, Mamibot W120-F langų valymo robotas dar pasižymi ir universalumu ir funkcionalumu, kadangi, gali būti naudojamas ne tik langams, bet ir kitiems besiūliams paviršiams ar net besiūlėms grindims valyti. Itin svarbu paminėti ir tai, kad priklausomai nuo to, kokį paviršių langų valymo robotas valo, jis gali automatiškai reguliuoti savo siurbimo galią. Tai garantuoja efektyvų ir kokybišką valymą. Kokybišką langų valymą užtikrina ir valymo rėžimai, būdai, kuriais šis robotas veikia. Jis gali valyti tiek N, tiek Z formos būdu arba kombinuoti abu rėžimus į vieną – geriausiems rezultatams. Tiesa, režimai skiriasi ne tik pagal valymo kelio tipą, bet ir patį roboto veikimą. Mamibot W120-F leidžia valyti sausu režimu, drėgnu režimu, o taip pat, naudoti automatinį ar X2 režimą. Be kitą ko, šis langų valymo robotas taip pat yra aprūpintas ir itin naudingais slėgio ir lazeriniais jutikliais, kurie garantuoja roboto saugumą, neleidžia jam nukristi nuo stiklo, puikiai atpažįsta paviršius, kampus ir galimas kliūtis. Saugumą garantuoja ir integruotą saugumo virvė, o nuotolinio valdymo galimybė suteikia dar daugiau patogumo valdant įrenginį.

5.  Hobot 368

Turbūt jau spėjote suprasti, kad Hobot gamintojas tikrai yra vienas iš lyderiaujančių ir pirmaujančių, šioje rinkoje. Hobot 368 langų valymo robotas yra aprūpintas vakuuminiu varikliu, kuris sukuria tikrai didelę siurbimo galią ir leidžia įrenginiui tvirtai prikibti prie langų paviršiaus. Modelis turi du, specialiu dizainu pasižyminčius valymo ratus ir mikropluošto šluoste. Na, o tai leidžia robotui ne tik lengvai judėti paviršiais, bet ir efektyviai juos nuvalyti tiek iš lauko, tiek iš vidaus. Nors šis robotas ir turi sriegiu tvirtinama maitinimo jungtį, jis papildomai dar yra aprūpintas ir UPS sistema, kuri užtikrina jo saugumą ir net netekus elektros maitinimo išlaiko robotą ant stiklo paviršiaus iki 20 minučių. Negana to, Hobot 368 yra aprūpintas ir AI technologija, kuri padeda pasiekti aukščiausio lygio valymo rezultatus. Robotas gali būti valdomas mobiliąja programėle, pasižymi itin stilingu ir kompaktišku dizainu. Taip pat, jis yra aprūpintas ir papildoma saugumo virve, jautriais slėgio jutikliais, kurie automatiškai padeda atpažinti kampus. Teigiama, kad šis robotas geba nuvalyti maždaug 4 m2 per minutę.

Langų valymo robotas

6.  Hutt W8

Puikiu ir praktišku pasirinkimu tikrai gali tapti Hutt W8 modelis. Hutt, šiomis dienomis, yra vienas iš populiariausių prekės ženklų, langų valymo robotų rinkoje. Tai inovatyviais sprendimais ir aukštos kokybės gaminiais garsėjantis prekės ženklas. Na, o W8 modelis – ne išimtis. Šis modelis yra aprūpintas daugybe unikalių ypatybių, kurios garantuoja nepriekaištingą langų švarą. Būtina pabrėžti, kad Hutt W8 modelis yra papildytas dviguba vandens purškimo sistema, kuri padeda dar efektyviau nuvalyti langų paviršių. Modelis yra ypatingas ir tuo, kad sugeba išgauti 3800 Pa siurbimo galią, turi sumanią valymo maršrutų sudarymo sistemą, valo ir horizontaliai, vertikaliai. Be kitą ko, dėka Hutt Think išmanaus algoritmo, W8 modelis automatiškai pritaikys siurbimo galią, atsižvelgiant į ant stiklo paviršiaus esančius nešvarumus. Tiesa, šis modelis geba valyti ne tik standartinius langus. Tai įrenginys, kuris efektyviai nuvalys ir grublėto bei tolygaus stiklo paviršius, veidrodžius, plyteles ar net medienos paviršius. Saugumą ir efektyvų veikimą garantuos ir modernus lazerinis jutiklis, kuris efektyviai aptiks langų, paviršių kraštus, įvairius objektus ir neleis įrenginiui nukristi bei garantuos geriausius valymo rezultatus. Hutt W8 modeliui išskirtinumo suteikia ir balso pranešimai apie valymo būseną, atliekamus veiksmus, taip prisidėdami prie efektyvesnio ir patogesnio langų valymo roboto valdymo. Šis modelis tinka ir berėmių langų valymui, geba ant paviršiaus išsilaikyti iki 20 minučių, o saugumo virvė taip pat prisideda prie saugumo užtikrinimo. 

7.  Ecovacs WINBOT 920

Anksčiau jau aptartas Ecovacs gamintojas tikrai turi ką pasiūlyti. Puikiu pasirinkimu gali tapti dar vienas šio prekės ženklo modelis – WINBOT 920. Tai modelis, kuris suteikia išmanesnį ir saugesnį langų valymą, geba juos valyti ir iš vidaus, ir iš išorės. Našų WINBOT 920 modelio veikimą užtikrina „WIN-SLAM 2.0“ technologija, kuri geba nuskenuoti lango paviršių ir taip sukuria kur kas efektyvesnį jo valymo maršrutą – nuo valymo pradžios iki galo. Taip pat, efektyvų veikimą garantuoja ir 3 skirtingi valymo režimai: automatinis arba standartinis, giluminis bei intensyvus taškinis. Be abejo, WINBOT 920 modelis yra aprūpintas ir saugumo ypatybėmis, tokiomis kaip berėmių langų kraštų atpažinimas, išmani saugos sistema – aukštų langų valymui. Modelis geba efektyviai ir saugiai prisisiurbti prie lango paviršiaus, o jei tai nesuveiktų – papildomą apsaugą suteikia elastinga saugos virvė bei karabinas. Įdomu ir tai, kad Ecovacs WINBOT 920 gali būti patogiai valdomas išmaniuoju telefonu – tai pirmasis toks Ecovacs modelis. Jam valdyti nebereikia nuotolinio pultelio, o balso asistentas praneš apie roboto būseną, realiuoju laiku. WINBOT 920 yra ne tik pirmasis robotas, kurį galima valdyti išmaniąja programėle, bet ir pirmasis WINBOT šeimoje esantis įrenginys, kuris turi ir patogų savo dėklą. Patogus ir stilingas langų valymo roboto dėklas garantuoja patogų sandėliavimą ir transportavimą bei papildomą apsaugą įrenginiui.

8.  Hutt W66

Dar vienas puikus pasirinkimas – Hutt W66 langų valymo robotas. Šį robotą gamina visiems tikrai žinomas ir pažįstamas gamintojas Xiaomi. Tai tikrai išmanus ir vertas dėmesio įrenginys, turintis integruotą 150 ml vandens talpą, 8 vandens purkštukus, kurie palaiko ne tik tinkamą stiklo paviršiaus, bet ir šluostės drėgmę. Vienu mygtuko paspaudimu šis robotas pradės dirbti, o baigęs valyti automatiškai sustos ten, kur darbą pradėjo. Dėka Hutt Think išmanaus algoritmo, šis robotas automatiškai keis siurbimo galią, taip pat, savarankiškai nuskenuos ir stiklo švarą. Be kitą ko, Hutt W66 geba atpažinti paviršius, kampus, kuriuos išvalo itin kruopščiai. Šis langų valymo robotas yra ne tik išmanus, bet ir tikrai kokybiškas, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Negana to, jis pasižymi ir tikrai lengvu dizainu, veikia tyliai bei yra apsaugotas UPS sistema, kuri išlaiko jį ant stiklo paviršiaus iki 20 minučių, net ir dingus maitinimui. Pasirinkdami šį modelį, galėsite džiaugtis ne tik langų švara, bet ir turėsite galimybę efektyviai valyti kitus paviršius, pavyzdžiui, veidrodžius, vitrinas, sieneles.

9.  Hutt W55

Hutt prekinis ženklas siūlo ir dar vieną puikų, praktišką langų valymo roboto modelį – W55. Tai kompaktiškas, bet tikrai efektyviai veikiantis langų valymo robotas, kurio dėka galėsite džiaugtis nepriekaištingos švaros langais. Šis robotas geba ne tik nuvalyti skirtingus, lygius paviršius, tokius kaip langai, vitrinos, veidrodžiai, bet ir pasižymi išmaniu darbo kelio planavimu, kuris padeda išvengti kliūčių. Tai modelis, kuris geba dinamiškai pritaikyti valymo jėgą ir slėgį prie skirtingi lygio nešvarumų, kad suteiktų optimaliausius valymo rezultatus. Integruoti jutikliai, padedantys atpažinti lango kampus suteiks saugesnį veikimą. Negana to, būtina paminėti ir tai, kad šis robotas geba valyti ir berėmius langus. Saugumo suteikia ir UPS Sistema, kuri išlaiko įrenginį ant stiklo paviršiaus, dingus elektros maitinimui. Pats įrenginys yra tikrai lengvas ir kompaktiškas, o tai leidžia jį naudoti patogiai, ant bet kokio storio stiklo. Kokybiškos šluostės garantuos puikią stiklų švarą, o galingas variklis užtikrins, kad visi paviršiai bus nuvalyti greitai ir efektyviai.

10. Ecovacs WINBOT W1 Pro

Na, o TOP geriausių langų valymo robotų sąrašą garbingai užbaigia puikus, modernus ir dėmesio tikrai vertas Ecovacs WINBOT W1 Pro modelis. Tai langų valymo robotas, kuris yra aprūpintas rinkoje pirmaujančiomis technologijomis. Šis Ecovacs robotas turi kryžminę, automatinio purškimo sistemą, kurios dėka nuo stiklo yra pašalinami bet kokie nešvarumai ir purvas. Negana to, šis sumanus langų valymo robotas geba susikurti patį efektyviausią paviršiaus valymo kelią, maksimaliai išnaudodamas lango plotą. Dėka WIN-SLAM 3.0 sistemos, šis robotas geba atlikti ne tik anksčiau išvardintas funkcijas, bet ir efektyviai nuvalyti net ir mažiausius langus. Be kitą ko, šį langų valymo robotą verta rinktis ir dėl inovatyviausių saugumo funkcijų bei ypatybių. Net ir dingus maitinimui robotas išliks ant lango paviršiaus, o kraštų atpažinimo technologija užtikrins ne tik saugų, bet ir efektyvų langų valymą. Galingas, stilingas ir lengvai programėle bei ant įrenginio esančiais valdikliais valdomas WINBOT W1 Pro robotas užtikrins nepriekaištingą langų švarą. Tiesa, lyginant su anksčiau TOP sąraše išvardintais modeliais, šis robotas pasižymi viena iš aukščiausių kainų.

Jei nemėgstate valyti langų, turi sunkiai pasiekiamus, aukštus langus ar tiesiog norite palengvinti savo kasdienybę, langų valymo robotas gali tapti tikru išsigelbėjimu ir geriausiu namų pagalbininku. Visi čia išvardinti modeliai tikrai yra verti dėmesio ir investicijų. Na, o jei rinkdamiesi susidūrėte su klausimais ar abejonėmis, tikime, kad visus atsakymus jums padės surasti profesionalūs Varle.lt specialistai!

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *