Televizorių storio rekordas: „LG Signature W OLED TV“

LG OLED 2017

„LG“ kompanija į „CES“ atsivežė naujus 4K televizorių modelius su OLED matricomis. Šiais metais kompanija pristatė „LG Signature W OLED TV“ seriją, kurios įrenginiai išsiskiria vos 2,57 mm storiu. Tokį storio parametrą gamintojui pavyko pasiekti nereikalaujančios papildomo apšvietimo sluoksnio OLED technologijos dėka. Naujieji „LG“ televizoriai – tai ekranas ir „Dolby Atmos“ garso sistema, kurioje išdėstytos visos jungtys ir valdymo elementai. Naujiena bus prieinama dviejų variantų: su 65 ir 77 col. ekranais. Mažesnės modifikacijos televizorius svers vos 7,7 kg.

Taip pat „LG“ pranešė apie pagerintą vaizdo kokybę 2017 metų serijoje, apimančioje tokius modelius: „B7“, „C7“, „E7“, „G7“ ir „W7“. Pagrindinis ypatumas yra tas, kad šiuose modeliuose ryškumas didės automatiškai tam tikrose scenose. Visos naujienos palaiko „HDR10“, „Dolby Vision“ ir „HLG“ technologijas.

Naujieji LG OLED televizoriai

Televizoriai veikia „webOS“ programinės įrangos pagrindu, kurią atnaujino iki 3.5 versijos. „LG“ kompanija papasakojo, kad aktyviai bendradarbiauja su 4K ir HDR turinio tiekėjais, tokiais kaip „Netflix“, „Amazon Video“ ir „Vudu“.

Naujieji LG OLED televizoriai

Kol kas „LG“ kompanija dar neatskleidė naujos serijos televizorių kainų, tačiau Varle.lt specialistų teigimu, tai tikrai nebus modeliai, kuriuos leisti sau įsigyti galės kiekvienas.

Šaltinis: