„SteelSeries Arctis 7“ apžvalga [VIDEO]

SteelSeries Arctis 7 apzvalga

Pasak Varle.lt ausinių specialistų, nepaisant technologijų pažangos, daugelis iki šiol naudojasi laidinėmis ausinėmis. Toks konservatizmas suprantamas, kai kalba apie rimtus žaidėjus, tačiau neretai ir eiliniai naudotojai renkasi laidinių ausinių sprendimus, kai jau seniai laikas pagalvoti apie bevielius sprendimus. Galimybės čia tos pačios, o štai patogumo lygis kur kas didesnis, nes niekur nesipainioja ilgas laidas. Susipažinkite su „SteelSeries Arctis 7“ žaidimams skirtomis ausinėmis.

https://media.steelseriescdn.com/filer_public/e2/78/e278cb56-0815-4f71-8ecb-061c1d23d1dd/chatmix-whitebg-01.jpg

Pakuotė ir komplektacija

„SteelSeries Arctis 7“ komplektacija minimali. Ją sudaro ausinės, micro-USB laidas, 3,5 mm laidas, belaidis stiprintuvas, instrukcija ir lipdukų rinkinys.

Dizainas ir egonomika

Varle.lt žaidimų ausinių specialistų teigimu, „SteelSeries Arctis 7“ kokybiško plastiko dėka atrodo pakankamai brangiai ir stilingai. Bendrai, „SteelSeries Arctis 7“ dizainas yra toks pat kaip „Acrtis 5“ modelio, tačiau čia kaušeliai nėra apšviečiami. Šiek tiek dėl to liūdna, tačiau iš kitos pusės žvelgiant, tai labai logiškas sprendimas, nes bevielėms ausinėms toks „energijos ėdikas“ tikrai nereikalingas. Ausines reguliuoti galima nuimamo dirželio dėka, kuris tamposi ir automatiškai pritaikomas prie naudotojo galvos formos ir dydžio. Pasak gamintojo, patentuota lankelio konstrukcija sukurta taip, kad paskirsto svorį tolygiai ir užtikrina patogumą, kurio reikia įnirtingoms ilgoms žaidimų sesijoms. Lankstus lankelis ir nuimamas dirželis, sukurtas slidinėjimo akinių konstrukcijos pagrindu, užtikrina, kad ausinės patogiai ir tvirtai laikosi ant galvos.

„SteelSeries Arctis 7“ ausinės yra pakankamai kompaktiškos ir patvarios, kad jas galima būtų įsimesti į kuprinę. Jos gerai priglunda prie ausų ir nesukelia jokio spaudimo.

Minkštos ausinių pagalvėlės pagamintos iš „AirWeave“ medžiagos. Ši medžiaga pasižymi orą praleidžiančiomis savybėmis ir kokybiška triukšmo izoliacija, kas labai svarbu žaidėjams. „AirWeave“ dėka ausys neįkaista ir neprakaituoja, todėl ilgas valandas žaisti žaidimus tikrai patogu.

https://media.steelseriescdn.com/thumbs/filer_public/d2/5c/d25c08d9-f297-489e-acf1-06489c8c6ac5/arctis7_1920x600_image2.jpg__1920x700_q85_crop-smart_optimize_subsampling-2.jpg

Ant kairės pusės kaušelio yra maitinimo mygtukas, o iš kairės pusės rasime micro-USB laidą, mikrofono įjungimo/išjungimo mygtuką, garso reguliavimo svirtelę ir jungtį, kuri gali būti prijungiama prie 3,5 mm garso jungties. Nepaisant to, kad bevieliam ir erdviniam garsui „Arctis 7“ ausinėms reikalingas maitinimas, viską klausytis galima per įprastą mini-jack.

„SteelSeries Arctis 7“ žaidimų ausinės pasižymi ištraukiamu dvikrypčiu mikrofonu „ClearCast“ su patentuota „SteelSeries“ triukšmų slopinimo sistema. Mikrofonas tikrai kokybiškas, tačiau naudoti jį  muzikos įrašams nerekomenduotume, o štai naudoti žaidimuose su draugais – drąsiai.

Sujungimas ir autonomiškumas

Nepaisant to, kad čia yra laidinio prijungimo galimybė, „SteelSeries Arctis 7“ yra belaidės žaidimų ausinės. Tiesiog prijungiame bevielį stiprintuvą, susiejami jį su ausinėmis ir mėgaujamės 12 metrų siekiančiu ryšiu.

„Arctis 7“ valdomos „SteelSeries Engine 3“ programinę įrangą, skirtą „Windows“ ir „МacOS“. Naudotis ja labai malonu, nes programa intuityviai suprantama. Ji leidžia ne tik „pažaisti“ su garso ir mikrofono nustatymais, bet ir sukurti visą legioną profilių.

Kalbant apie autonomiškumą, reikėtų pažymėti tai, kad „Arctis 7“ baterijos pakanka 12 valandoms bevielio naudojimo.

https://media.steelseriescdn.com/thumbs/filer_public/ca/88/ca887be3-8e56-4d35-aaeb-1e86bfb7d3f1/arctis_s1_audio_002.jpg__952x800_q85_crop-scale_optimize_subsampling-2.jpg

Garso kokybė

Varle.lt ausinių specialistų teigimu, „SteelSeries Arctis 7“ žaidimų ausinės yra pakankamai universalios. Pasiklausios įvairaus žanro muzikos galima pastebėti, kad pagal nutylėjimą nustatymai čia siūlo optimalų naudotojui garso lygį. Tiesa, reikliems melomanams čia gali nepatikti šiek tiek nekorektiškas kai kurių kompozicijų skambesys, tačiau tai labai subjektyvus dalykas. „SteelSeries Arctis 7“ pozicionuojamos kaip žaidimų ausinės, o tokio tipo modeliuose muzikos kokybė lieka antraeiliu dalyku. Kokie reikalai su garsu žaidimuose? Čia jie tikrai įdomesni. „Arctis“ siūlo žaidėjams daug galimybių, pavyzdžiui, erdvinį „DTS 7.1“ garsą. „SteelSeries Engine 3“ programoje galima ir reikia eksperimentuoti su garso kokybės ir derinimo nustatymais, kurti idealius konkretiems žaidimams profilius. Garso kokybė žaidimuose yra tikrai aukšto lygio. Aiškiai girdima, iš kokios pusės artėja priešai, aidi šūviai ir pan., garso sklidimo šaltinis nustatomas tikrai tiksliai.

https://media.steelseriescdn.com/thumbs/filer_public/e4/e4/e4e447ea-b331-40a3-b181-cc9d12518bad/arctis_mic_inside_001.jpg__952x800_q85_crop-scale_optimize_subsampling-2.jpg

Apibendrinimas

„SteelSeries Arctis 7“ puikios praktiškos žaidimų ausinės, juk 12 valandų kokybiško garso žaidimuose be jokių laidų yra neįkainojimai maloni patirtis. Taip pat ausinės akimirksniu gali tapti ir laidinėmis ir lydėti jus komandiruotėje ar patogiai įsitaisyti moteriškoje rankinėje. Tiesa, norint klausytis kokybiško muzikos garso, šiek tiek reikia pavargti su nustatymais, tačiau nepamirškime, kad „SteelSeries Acrtis 7“ yra visų pirma žaidimams skirtos ausinės ir tik tada – muzikai. Su šiomis ausinėmis „SteelSeries“ kompanijai pavyko nustatyti naują kokybės lygį bevielių žaidimų ausinių segmente. „Arctis 7“ – tai puikus žaidimų garsas, šiuolaikiškas stilingas dizainas, patikimas belaidis ryšis, patvarumas ir patogumas. Šias ausines galime drąsiai pavadinti vienomis geriausių belaidžių žaidimų ausinėmis rinkoje.

 

Daugiau techninės informacijos oficialiame gamintojo puslapyje čia: