„Sony“ rengia išmanųjį laikrodį iš elektroninio popieriaus

Remiantis „Bloomberg“ pateikiama informacija, „Sony“ dirba ties originaliu išmaniuoju laikrodžiu, kuris turėtų būti visiškai pagamintas iš elektroninio popieriaus.

Laikrodžiai su elektroninio popieriaus ekranais jokia naujiena – jau kurį laiką rinkoje gerai sekasi tokiam „Pebble“ įrenginiui. „Sony“ ketina žengti toliau ir įvesti į rinką išmanųjį laikrodį, kuris be elektroninio popieriaus ekrano taip pat turės elektroninio popieriaus dirželį.

Specialus „Sony“ patentuotas sprendimas lems, kad kone visas įrenginio plotas turės ekrano pobūdį. Šios idėjos išnaudojimo galimybės iš tikrųjų įdomios – dirželis galėtų pasitarnauti kaip papildomas plotas duomenų atvaizdavimui arba taip pat tiesiog sklandžiai keisti savo išvaizdą.

Išskyrus įrenginio suderinamumą su išmaniaisiais telefonais būtent buvimo ant riešo aspektas, o ne išplėsti funkcionalumai yra pagrindinis jo privalumas. Papildomas privalumas bus energijos taupymas – laikrodžiai su elektroninio popieriaus ekranais po vieno įkrovimo veikia kelis kartus ilgiau nei tradiciniai su LCD arba OLED ekranais.

Originalaus įrenginio premjeros reikėtų tikėtis kitais metais. Šiuo metu naujausiu išmaniuoju laikrodžiu „Sony“ pasiūloje yra „Smartwatch 3“, kuris pernelyg neatsilieka nuo konkurentų produktų.

Šaltinis: bloomberg