Sony pristatys PS4 tik po naujosios Microsoft Xbox konsolės pasirodymo

Daugelis analitikų bei žaidėjų tiki, jog šiemet išvysime naująsias Sony bei Microsoft žaidimų konsoles. Artėjant naujosios kartos konsolių pristatymui plačiajai visuomenei, kyla klausimas, kuri pasirodys pirmesnė?

Interviu su Sony vadovu Kaz Hirai metu paaiškėjo, jog Sony nežada suteikti šanso savo konkurentams susipažinti su PlayStation 4 specifikacija ir staiga pristatyti geresnį produktą. Toks pasisakymas verčia spėlioti, ar Sony tikrai lauks, kol Microsoft pristatys naujosios kartos Xbox konsolę? Net jei Microsoft ir įgytų pranašumą pirmesnė susipažinusi su konkurentų produkto specifikacija, vargu ar artėjant prie oficialaus pristatymo nuspręstų keisti konsolės techninę įrangą.

Antra vertus, istorija parodo, jog būti paskutiniam tikrai nėra blogai. Kalbant apie praeitos kartos pagrindines tris konsoles, Wii buvo pristatyta paskutinė, tačiau sulaukė didžiulio susidomėjimo.

Vis dėlto visi ženklai rodo, jog naujoji Xbox konsolė gali būti pristatyta birželio mėnesį E3 parodos metu, o PS4, jei Kaz Hirai tikrai nuspręs suteikti pirmenybę Microsoft – tik metų pabaigoje, Tokijo žaidimų parodos metu.