Šeši nauji Olympus fotoaparatai

Olympus pristato naujus fotoaparatus, kurie palaipsniui pasirodys prekyboje šiais metais. Kiekvienas jų, pradedant Stylus SZ-16 iHS ir baigiant Stylus Tough TG-2 iHS, išsiskiria viena ar kita savybe bei yra skirtas specifinei rinkai.

Pradėkime nuo Stylus SH-50 iHS, pirmojo pasaulyje „nukreipk ir fotografuok“ fotoaparato su 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistema – idealaus drebančių rankų kompaniono. SH-50 iHS modelis, kuris pasirodys prekyboje kovo mėnesį ir kainuos 300 dolerių, gali įrašinėti 120 kadrų per sekundę HD raiškos bei 240 kadrų per sekundę HVGA raiškos vaizdo įrašus.

Stylus Tough TG-830 iHS yra viduriniosios klasės modelis su 16 MP CMOS jutikliu ir yra iki tam tikro lygio atsparus smūgiams, vandeniui, dulkėms bei šalčiui. Kaip ir ankstesnis modelis, TG-830 iHS taipogi gali įrašinėti 120 fps / 720p ar 240 fps / HVGA raiška.

Stylus Tough TG-630, kuris pasirodys prekyboje kovo mėnesį ir kainuos 200 dolerių, lyginant su TG-830 modeliu, yra menkiau apsaugotas nuo smūgių, vandens, dulkių ar šalčio. Vis dėlto, TG-630 turi TruepicVI vaizdo procesorių, CMOS daviklį ir siūlo greito fotografavimo režimą, 1080p filmavimą, Multi-Motion Movie Image vaizdo stabilizavimo sistemą bei Hand-Held Starlight režimą.

Stylus SZ-16 iHS bei Stylus SZ-15 iHS yra labai panašūs kompaktinės klasės fotoaparatai, siūlantys 24x optinį priartinimą, 1080p raiškos filmavimą, Telephoto Macro režimą, vienuolika Magic filtrų bei Smart Panorama ir Beauty Make-up režimus. Stylus SZ-16, kuris taipogi pasižymi Multi-Motion Movie Image vaizdo stabilizavimo sistema, kainuos 230 dolerių, o Stylus SZ-15 – 200 dolerių. Abu modeliai prekyboje pasirodys kovo mėnesio pabaigoje.

Galiausiai, naujasis Olympus flagmanas Stylus Tough TG-2, labiausiai iš visų naujųjų fotoaparatų apsaugotas nuo smūgių, vandens, dulkių ar šalčio, siūlo HD raiškos vaizdo įrašymą, turi 12 MP CMOS jutiklį bei Truepic VI vaizdo procesorių, kurie žada DSLR kokybę. Stylus Tough TG-2, apginkluotas visomis ankščiau iminėtomis savybėmis, pasirodys prekyboje kovo mėnesio pradžioje ir kainuos 380 dolerių.