Sauskelnės

Susilaukus kūdikio, daugelį šviežiai iškeptų mamų užpuola iki tol nepažinti rūpesčiai ir vargai. Vaikelis reikalauja ne tik daug meilės ir dėmesio, bet taip pat nemažai žinių ir pastangų. Pirmasis daiktas, kurį tenka nusipirkti visiems tėveliams – sauskelnės. Jau ką tik gimusiam mažyliui uždedamos sauskelnės, todėl tai itin svarbus pirkinys ne tik ruošiantis šeimos pagausėjimui, bet ir jo sulaukus. Tarp didžiulio sauskelnių pasirinkimo dažna mama gali lengvai pasimesti, todėl renkantis sauskelnes, labai svarbu atkreipti dėmesį į svarbiausius dalykus, kurie turėtų dominti renkantis šias prekes.

Amžiaus pasiskirstymas

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog visos sauskelnės yra vienodos ir didelio skirtumo, kokias jas pirkti, praktiškai nėra. Tačiau tėveliai, išbandę ne vieną sauskelnių rūšį gali drąsiai pasakyti, jog iš tiesų kiekvieno gamintojo sauskelnės skiriasi. Be to, sauskelnės priklauso ir nuo mažylio amžiaus bei kūno formų. Pirmiausia reikia pradėti nuo pačių mažiausių sauskelnių pakuočių, skirtų patiems mažiausiems. Dažnai renkantis sauskelnes, ypač pirmąsias, labai sunku nuspręsti, kokio dydžio sauskelnės reikalingos Jūsų atžalai. Pardavėjai visuomet pataria pirmuosius kartus rinktis šiek tiek didesnes, kad jos tikrai tiktų. Jau geriau, kad sauskelnės bus šiek tiek didesnės nei per mažos ir spaus kūdikiui šonelius ar visai neužsitvirtins. Po pirmųjų bandymų labai svarbu pakeisti keletą skirtingų sauskelnių gamintojų ir išsirinkti tinkamiausias sau. Tiesa tokia, kad vieno recepto geroms sauskelnėms įsigyti nėra, tenka bandyti ir žiūrėti, kurios geriausiai pateisina Jūsų lūkesčius. Kartais tėveliai galvoja, kad viską lemia kaina, tačiau tokia tiesa, jog net ir pačios brangiausios sauskelnės gali netikti Jūsų kūdikiui, jį bers ar užpuls alergija.

Sauskelnės skirtingoms lytims

Gimus kūdikiui, nuo pirmųjų dienų jam tenka susidraugauti su sauskelnėmis. Tai tampa kasdieniu vaiko drabužėliu, kurį jis nešioja ir dieną, ir naktį. Todėl renkantis sauskelnes, labai svarbu, kad su jomis vaikas jaustųsi itin patogiai, kad jos atitiktų vaiko poreikius ir kūno sudėjimą. Tam šiandien sauskelnių gamintojai jau siūlo itin logišką sprendimą – skirtingas sauskelnes berniukams ir mergaitėms. Priklausomai nuo to, sauskelnės skirtos berniukams ar mergaitėms, jų viduje sauskelnės sudarytos taip, kad skysčius sugertų pagal lytį patogiose vietose. Kai kurios skirtingoms lytims gaminamos sauskelnės kūdikių patogumui net užsisega pagal vaiko sudėjimą. Be to, naujausios sauskelnės jau turi indikatorius, kurie parodo, kada jau laikas keisti sauskelnes. Daugelis tėvelių pabrėžia, jog nepaisant to, ar sauskelnes nešioja berniukas, ar mergaitė, labai svarbu kas kažkiek laiko leisti vaikelio odai pakvėpuoti, o tai reiškia bent kartą per dieną vaikelis galėtų pabūti ir be sauskelnių. Taip siekiama išvengti bėrimo, alergijų ar net infekcijų.

Mamų komfortui ir patogumui

Taip, kaip po gimdymo tenka rūpintis vaikeliu, dažniausiai mamoms tenka susirūpinti ir savo sveikata bei komfortu. Po gimdymo mamų organizmas šiek tiek pasikeičia, todėl dažnai ir joms tenka šiek tiek pakeisti garderobą ir įprastą kasdienybę. Po gimdymo moters organizmas kurį laiką valosi, todėl šviežiai iškeptoms mamytėms taip pat dažnai praverčia suaugusiems skirtos sauskelnės, sugeriančios skysčius. Tai linijinės klijuojamos sauskelnės, kurios gali būti tvirtinamos prie kelnaičių. Tokių sauskelnių privalumas – jos nematomos, labai gerai prisitvirtina ir netrukdo aktyviai judėti. Daugelis moterų, norinčių jaustis patogiai ir švariai pasirenka dėvėti ne tik po gimdymo rekomenduojamas sauskelnes, bet ir specialias aptempiančias kelnaites, prie kurių minėtos sauskelnės puikiai priglunda, o naujajai mamytei suteikia komforto jausmą. Tokių kelnaičių privalumas ne tik tas, jog jos puikiai sulaiko sauskelnių judėjimą, bet jos taip pat puikiai padailiną figūrą. Dažnai tokias elastines kelnaites renkasi moterys, kurioms gimdymo metu buvo atliktas Cezario pjūvis. Nes pogimdyvynio korseto, skirto pilvo odai sutraukti, jos nešioti negali dėl esančios žaizdos, todėl tokio tipo apatinės kelnaitės tampa puikia ir patogia alternatyva gerai savijautai bei dailiai išvaizdai.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *