„Samsung“ permąsto televizorių dizainą

Televizorius yra neatsiejama interjero dalis, todėl kiekvienas gamintojas anksčiau ar vėliau pradeda galvoti kaip pakeisti ar patobulinti savo produktų dizainą, tam, kad jie harmoningai derėtų prie namų erdvės. Dabartinės tendencijos rodo, jog viskas eina link storio ir televizorių rėmelių mažinimo, kur kas rečiau pasitaiko spalvos pakeitimai. „Samsung“ kompanija eilinį kartą nusprendė į šį reikalą pažvelgti originaliai ir pristatė „Serif“ televizorių liniją.

samsung_serif_6
Kiekvienas įrenginys turi ekraną uždariai įkomponuotą konstrukcijoje, kuri savo išvaizda primena kažką tarp knygų lentynos ir paveikslų rėmo.

samsung_serif_7samsung_serif_1

Šios naujienos dizainu rūpinasi žymūs prancūzų dizaineriai Ronan ir Erwan Bouroullec. Naujo dizaino televizorių seriją sudaro modeliai nuo 24 iki 40 colių. Pažymima, jog bus prieinami trys spalviniai korpuso variantai.

samsung_serif_1 (1)

Kol kas neatskleidžiama, kiek kainuos šie televizoriai, yra žinoma tik tiek, jog „Samsung Serif“ pasirodys prekyboje Didžiosioje Britanijoje, Prancūzijoje, Švedijoje ir Danijoje šių metų lapkričio mėnesį.

Šaltinis: ubergizmo.com