Samsung Galaxy S6 apžvalga

Ilgai lauktas įspūdingo dizaino Galaxy S6 pasirodo prekyboje. Ką gamintojas nusprendė palikti, o ko atsisakyti šiame išmaniajame telefone?

Samsung revoliucija prasideda nuo dizaino, kuris veikia ir technologinius sprendimus. Gamintojas atsisakė plastikinio, odą imituojančio dangtelio – Galaxy S6 padengtas aliuminiu ir stiklo danga. Įrenginiui būdinga itin atspari įbrėžimams ir smūgiams Gorilla Glass 4 stiklo technologija, kuri, kita vertus, yra blizgi ir greitai pasidengianti pirštų atspaudais. 

Ekspertų nuomone, mobiliųjų įrenginių rinkos dalyviai paklūsta Apple padiktuotoms tendencijoms ir Galaxy S6 – ne išimtis. Tai įrodo įrenginio korpuso storis, keičiamos baterijos atsisakymas, išorinių atminties kortelių skaitytuvo atsisakymas, perimtas pirštų atspaudų  skaitytuvas.

Galaxy S6 ypatybė – galingas aštuonių branduolių Exynos procesorius, kurio dėka telefonas ne taip įkaista, todėl valdomas sklandžiau ir maloniau. Telefone įdiegta naujausia greičiau reaguojanti operacinė sistema Android 5.0 su TouchWiz vartotojo sąsaja.

Super Amoled ekrano technologijos dėka galima mėgautis turiniu saulės šviesoje. Patogiai valdoma 16 megapikselių kamera, pasižyminti geresniais lęšiais ir šviesos jutikliu, leidžia sukurti puikius kadrus net ir prieblandoje.

Nors Galaxy S6 pasižymi maža akumuliatoriaus talpa, Samsung kompanija siūlo išeitį – technologiją, leidžiančią įkrauti įrenginį 2,5 karto greičiau nei jo pirmtakus.

Naujasis Samsung produktas įrodo, kad gamintojas girdi kritiką ir investuoja į įrenginių tobulimą. Galaxy S6 ne tik seka mobiliųjų įrenginių mados tendencijas, bet ir jas diktuoja.

Vaizdo kokybė 5
Našumas 5
Funkcionalumai 4
Dizainas 5

Išvados

Įspūdingas dizainas ir ekrano technologija, patvarumas ir patogumas – ko gero labiausiai šį gaminį charakterizuojančios savybės.

4.7Įspūdingo dizaino sklandžiai veikiantis naujasis Samsung gaminys.
Samsung Galaxy S6 apžvalga