„Samsung Galaxy S24“ – mažiausias ir išmaniausias „Android“ telefonas šiai dienai? Apžvalga [VIDEO]

Pirmojo 2024 m. „Samsung Galaxy Unpacked“ renginio metu pasauliui buvo atskleista visiškai nauja „Galaxy S24“ serija. Nors aukščiausios klasės „S24 Ultra“ modelis neabejotinai pavogė visų dėmesį (vis dėlto jis sulaukė reikšmingiausių atnaujinimų), tiems iš mūsų, kurie pirmenybę teikia geriausiems mažiems telefonams, Varlė.lt specialistai siūlo pažvelgti į šios serijos mažylį „Samsung Galaxy S24“.

Nėra abejonių, kad praėjusių metų „Galaxy S23“ buvo fantastiškas telefonas, tačiau visada yra vietos tobulėjimui, tiesa? Būtent to ir imtasi „Galaxy S24“ modelyje tobulinant taip vadinamų mažųjų telefonų flagmaną į dar patrauklesnį pasiūlymą. Apie viską iš eilės.

„Samsung Galaxy S24“ – kas naujo?

 • „Samsung Galaxy Galaxy AI“ dirbtinio intelekto funkcijų rinkinys
 • Pereita prie „Samsung Exynos 2400“ procesoriaus
 • Rėmelio sumažinimas dėl didesnio – 6,2 colio ekrano
 • Akumuliatoriaus talpa padidinta 100 mAh iki 4000 mAh

Skirtingai nei „Galaxy S24 Ultra“, kuriame, palyginti su jo pirmtaku „S23 Ultra“, padaryta reikšmingų pakeitimų, „Galaxy S24“ yra nuosaikesnis metų atnaujinimas. Tačiau tai nereiškia, kad nėra jokių svarbių pakeitimų – kai kurie nedideli, bet svarbūs aspektai buvo žymiai patobulinti į gerąją pusę. Pavyzdžiui, sumažėjo rėmelis, todėl šios kartos ekrano įstrižainė iš tikrųjų yra 0,1 colio didesnė. „Samsung“ netgi pavyko išspausti šiek tiek talpesnį akumuliatorių, kuris, atsižvelgiant į tai, kad telefonas išlieka mažo dydžio, yra tikrai sveikintinas dalykas.

„Samsung Galaxy S24“ ekranas ir dizainas

 • Spalvos: kobalto violetinė, gintaro geltona, onikso juoda, marmuro pilka
 • 6,2 colių AMOLED ekranas, 2600 nitų didžiausias ryškumas
 • 1080 x 2340 raiška ir 1-120 Hz atnaujinimo dažnis
 • IP68 atsparumas vandeniui ir dulkėms

Ekranas iš tikrųjų vienas didžiausių „Galaxy S24“ pokyčių. Taip yra dėl to, kad sumažėjo rėmelis ir šiek tiek didesnis 6,2 colio ekranas tilpo į tą patį plotą, kaip ir anksčiau, o toks dydis vis dar puikiai tinka patogiai laikyti įrenginį viena ranka.

Tačiau tai, kad „S24“ yra mažiausias naujos „Samsung“ serijos telefonas, nereiškia, kad jo specifikacija, palyginti su „S24 Ultra“ ekranu, yra prastesnė, nes visi šių metų telefonai turi galimybę prireikus padidinti ryškumą 50 %, o tai reiškia, kad įrenginiu bus itin patogu naudotis lauke šviečiant ryškiai saulei. Vienintelis trūkumas kalbant apie ekraną čia yra tai, kad šiame modelyje nėra „Corning Gorilla Glass Armor“ stiklo, kuris skirtas labiau sumažinti atspindžius nei naudojamas „Gorilla Glass Victus 2“.

„Galaxy S24“ pasižymi jau kultiniu dizaino formatu su trimis kameromis, esančiomis galinėje korpuso dalyje ir atrodo išties puikiai. Nors jo korpuse ir nėra naujosios titano medžiagos, kuria tapo aprūpintas „Ultra“ modelis, tai visiškai netrukdo nei jo stilingam dizainui, nei ergonomikai.

„Samsung Galaxy S24“ našumas, baterija ir dirbtinio intelekto funkcijos

 • „Samsung Exynos 2400“ procesorius
 • 4000 mAh baterija, 25 W laidinis įkrovimas, 15 W belaidis įkrovimas

„Samsung Galaxy S24“ išmanusis telefonas turi „Samsung Exynos 2400“ procesorių, kuris užtikrina išties nepriekaištingą įrenginio veikimą. Telefono baterijos talpa, lyginant su praeitų metų modeliu, padidėjo 100 mAh ir dabar siekia 4000 mAh. Modelis turi 8 GB RAM atminties ir 128 arba 256 GB vidinės atminties. Tačiau ne šie techninės specifikacjos skaičiai čia įdomūs, o tai, kad naujoji serija tapo aprūpinta „Galaxy AI“ dirbtinio intelekto funkcijomis.

„Samsung Galaxy S24“ išmanieji telefonai leidžia naudotis tokiomis dirbtinio intelekto galimybėmis paremtomis funkcijomis:

 • Tiesioginis vertimas ir telefono skambučiai su vertimu į kitą kalbą realiuoju laiku
 • Paieška apibrėžiant – naujas paieškos „Google“ sistemoje būdas pasirenkant teksto dalį ekrane (pvz., tekstą, nuotraukos sritį).
 • Patobulintos „Samsung Health“ funkcijos, taip pat palaikomas išmanusis žiedas („Galaxy Ring“)
 • naujoviški nuotraukų ir vaizdo įrašų darymo būdai – geresnė kokybė, įspūdingi galutiniai rezultatai
 • Išmanusis nuotraukų ir vaizdo įrašų redagavimas po to, kai jie buvo padaryti (objektų pašalinimas iš nuotraukos arba jų perkėlimas ir pan.).
 • Galimybė sulėtinti jau nufilmuotą vaizdo įrašą.
 • Galimybė greitai apibendrinti užrašus su dirbtiniu intelektu.
 • Išmanusis našumas ir akumuliatoriaus valdymas.
 • Ekrano užsklandų generavimas pagal dirbtinį intelektą – tiesiog įkelkite paveikslėlį ir papildomai pasirinkite raktinius žodžius, o dirbtinis intelektas mums sukurs unikalų, visiškai asmeninę ekrano užsklandą.

„Samsung Galaxy S24“ kameros

Pagrindinės „Galaxy S24“ kameros specifikacijos atrodo taip:

 • Pagrindiniė kamera (24 mm): 50 megapikselių, f/1,8 diafragma, optinis stabilizavimas (OIS)
 • Teleobjjektyvas (3x, 70 mm): 10 MP, f/2.4, OIS
 • Plačiakampė (13 mm): 12 MP, f/2,2

Reikšmingų pokyčių čia neįvyko, tačiau nepaisant to, telefonas leidžia užfiksuoti puikios kokybės kadrus bei maksimaliai išreikšti savo kūrybiškumą. Didžiausią pažangą daro naujos „Galaxy AI“ funkcijos. Reikėtų paminėti, kad yra „Generative Edit“ – debesyje veikianti dirbtinio intelekto funkcija, leidžianti pasirinkti objektus, kuriais norite manipuliuoti, keisti jų dydį ir net perkelti į kadrą, kartu automatiškai užpildant fono sritis. Prietaise esančios AI funkcijos – tai automatiniai pasiūlymai, analizuojantys vaizdus ir siūlantys konkrečius patobulinimus pagal konkretų kadrą.

Apibendrinimas

Apskritai „Samsung Galaxy S24“ nėra didelis savo pirmtako atnaujinimas. Tačiau, atsižvelgiant į viską, pasak Varlė.lt specialistų, šis telefonas atrodo geriau dėl mažesnio rėmelio ir dėl to didesnio ekrano dydžio, iš tiesų naudingų „Galaxy AI“ įrankių ir nežymiai padidintos baterijos talpos, kuri užtikrina ilgesnį veikimo laiką. „Galaxy S24“ yra vertas jūsų dėmesio, jei jaučiate meilę „Android“ telefonams, nenorite rankose laikyti planšetofono bei ieškote išties išmanaus patikimo gamintojo įrenginio už protingą kainą.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *