„Samsung Galaxy J7 (2017)“ apžvalga [VIDEO]

Samsung Galaxy J7 - 2017

Ką mes žinome apie „Samsung“? Tai, kad šis gamintojas yra stipriausias „Apple“ konkurentas, o kiečiausi pasaulyje „Android“ telefonai – „Galaxy S“ serijos modeliai? Tačiau kažkodėl įprasta manyti, kad nebrangūs „Samsung“ telefonai yra skirti tiems, kas visiškai nesigaudo išmaniuosiuose. Kalbant apie vidutinės ir žemesnės kainos atstovus, specialistai praktiškai vienu balsu siūlo kinų gamintojų įrenginius ir beveik niekada neužsimena apie „Galaxy J“.Galbūt veltui? Šioje apžvalgoje Varle.lt mobiliųjų telefonų specialistai siūlo išsiaiškinti, ar 2017 metų „Galaxy J7“ atsilieka nuo kinų konkurentų ir už kokius nuopelnus, šios serijos išmanieji būna perkamiausiųjų sąraše.

Kuo įdomus „Galaxy J7 (2017)“?

Pasak Varle.lt mobiliųjų telefonų specialistų, lyginant su praeitų metų modeliais, šių metų „Galaxy J“ serija žymiai pasikeitė: vietoj metalinio rėmelio ir plastmasinio galinio dangtelio čia turime pilnai metalinį korpusą. Telefonas yra prieinamos juodos, auksinės ir sidabro mėlynos spalvų. „Samsung Galaxy J7 (2017)“ turi aštuonių branduolių „Exynos 7870“ procesorių ir 3 GB RAM. Ekranas čia yra 5.5 col. įstrižainės su 1920х1080 pikselių raiška ir Super AMOLED matrica. Reikėtų akreipti dėmesį, kad čia atsirado IP54 standarto korpuso apsauga: telefonas nebijo dulkių ir vandens purslų. Be to, iš brangesnių modelių atkeliavo ir naudinga visada įjungto ekrano „Always On Display“ funkcija. Išmanusis veikia „Android 7.0 Nougat“ operacinės sistemos pagrindu, turi pirštų atspaudų skaitytuvą ir atskirus lizdus dviems SIM kortelėms ir atminties kortelei MicroSD iki 256 GB. Beje, 2017 metų „Samsung Galaxy J7“ turi palankamai talpią 3600 mAh bateriją.

 

Kaip atrodo „Samsung Galaxy J7 (2017)“?

Priekinis skydelis yra tipinio „Samsung“ išmaniųjų stiliaus. Ekraną dengia 2.5D stiklas, telefono kampai yra užapvalinti. Ekranas užima maždaug 73.1% priekinės telefono dalies, rėmeliai šonuose pakankamai siauri. Po ekranu rasime standartinį rinkinį: du jutiklinius mygtukus ir mechaninį „Home“ mygtuką su pirštų atspaudų skaitytuvu. Virš ekrano matome „Samsung“ logotipą. Taip pat čia yra išdėstyti jutikliai (tarp kitko ir apšvietimo jutiklis, kurio lygtais neturėjo praeitų metų „Galaxy J“ modeliai), priekinė kamera su blykste ir pokalbių garsiakalbis. LED indikatoriaus telefone nėra, tačiau tai ir nebaisus praradimas, mat čia turime visada įjungto „Always On Display“ funkciją.

Elegantiškas iš prigimties

Ant apatinės kraštinės yra išdėstyta 3,5 mm ausinių jungtis, mikrofono anga ir MicroUSB lizdas. Visi mechaniniai mygtukai ploni ir pagaminti iš metalo, kaip ir būdinga visiems šiuolaikiniams „Samsung“ išmaniesiems. Įjungimo mygtukas yra ant dešinės pusės kraštinės, šiek tiek aukščiau – vienintelis išorinis garsiakalbis. Iš kairės pusės matome du atskirus garso reguliavimo mygtukus ir du lizdus kortelėms. Į vieną lizdą dedama viena nanoSIM kortelė, o į antrą – antroji nanoSIM kortelė ir MicroSD atminties kortelė. Taigi neįmanoma nepastebėti, kad tai labai teisingas gamintojo sprendimas, nes su 16 GB vidinės atminties išsiversti būtų sunku. Visas galinis korpuso dangtelis yra pagamintas iš metalo. Apatinėje ir viršutinėje dalyje yra dvi simetrinės plastmasinės antenų juostos.

Galinės korpuso dalies viduryje yra „Samsung“ logotipas, virš jo pagrindinės kameros su LED blykste modulis. Skirtingai nei praeitų metų telefonuose, šio kameros modulis čia neišsikiša iš korpuso.

„Samsung Galaxy J7 (2017)“ lyginant su praeitų metų modeliais atrodo solidžiau. Telefonas yra pagamintas iš kokybiškesnių medžiagų. Laikyti išmanųjį rankoje labai patogu. Varle.lt mobiliųjų telefonų specialistų teigimu, nepaisant to, kad „Galaxy J“ yra paprasčiausia ir pigiausia „Samsung“ telefonų asortimento serija, 2017 metų „Galaxy J7“ kelia tikrai nepigaus daikto įspūdį.

Ekranas

Kaip jau buvo minėta, išmanusis turi 5.5 col. įstrižainės Super AMOLED ekraną su 1920×1080 pikselių raiška. Pikselių tankis čia yra apie 401 ppi. Yra kokybiška oleofobinė danga. Ryškumo atsargų sočiai pakanka naudojimuisi saulėtą vasaros dieną. Ekranas pasižymi būdingais SuperAMOLED ekranams maksimaliais matymo kampais ir sodriomis spalvomis.

Visada įjungto ekrano „Always On Display“ funkcija čia turi mažiau funkcijų ir nustatymų nei ta, kokia pasižymi flagmanai, tačiau jų tikrai pakanka. Standartiniame režime atvaizduojamas laikrodis, data, baterijos įkrovimo lygis ir pranešimai.

Kamera

2017 metų „Galaxy J7“ turi dvi 13 megapikselių kameras su LED blykstėmis. Abi kameros pajėgios filmuoti FullHD raiškos vaizdo įrašus. Pagrindinė kamera pasižymi f/1.7, o priekinė — f/1.9 diafragma. Reikėtų pažymėti tai, kad automatinį fokusavimą turi tik pagrindinė telefono kamera.

Dalinkitės įspūdžiais, kuriuos Jūs patiriate

Pagrindinė kamera esant geroms apšvietimo sąlygoms fiksuoja pakankamai kokybiškus kadrus. Tamsiuoju metu gauti tikslų kadrą sunkiau, tačiau įmanoma. 2017 m. „Galaxy J7“ kamera tikrai yra geresnė nei rasime daugumos kinų gamybos panašios kainos segmente įrenginiuose.

Nors priekinė kamera neturi automatinio fokusavimo, ji pasižymi blykste ir įvairiais režimais, kurie padės užfiksuoti tobulą asmenukę ir padailinti savo veidą. Vieniems ji patiks, kitiems – ne, tačiau dėmesys priekinės kameros galimybėms gali liudyti apie tai, kad išmanusis turėtų patikti jaunimui.

Našumas

„Samsung Galaxy J7 (2017)“ našumo prasme nedaug kuo skiriasi nuo praeitų metų modelio. Naudojamas tas pats aštuonių branduolių „Exynos 7870“ 1.6 GHz taktinio dažnio procesorius, kuris yra pagamintas 14 nanometrų FinFET technologijos pagrindu. Šis procesorius priskiriamas labiau biudžetiniam segmentui, tačiau tikrai pajėgus užtikrinti pakankamai stabilų programėlių ir sąsajos veikimą. Žinoma, esant norui, su šiuo telefonu galima ir pažaisti.

Maksimalios greičio galimybės

Telefonas turi tik 16 GB vidinės atminties, tačiau kaip jau minėjau, tai nėra labai didelė tragedija, nes čia yra du atskiri lizdai SIM kortelėms ir iki 256 GB talpos microSD kortelei. Išmanusis yra aprūpintas visomis reikalingomis bevielio jungiamumo sąsajomis: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2,4 GHz ir 5 GHz, Bluetooth 4.1 LE, NFC bei ANT+. Su navigacija irgi viskas puiku, nes čia yra  GPS, Glonass, Beidou palaikymas.

Autonominio veikimo laikas

„Samsung Galaxy J7 (2017)“ turi 3600 mAh talpos bateriją, kuri kartu su Super AMOLED ekranu ir efektyviu energijos prasme procesoriumi leidžia telefonui veikti pakankamai ilgai. Pasak gamintojo, vieno baterijos įkrovimo pakanka maždaug 13 val. naudojimosi 3G internetu, apie 18 val. vaizdo įrašų peržiūrai, 24 val. pokalbių. Iš tikrųjų ir praktiktoje baterija demonstruoja nuostabius autonominio veikimo rezultatus. Intensyviai naudojantis įrenginiu ir maksimaliai jį apkraunant, išmanusis veikia ne mažiau paros. Įprastai naudojantis telefonu, t.y. naršant internete, kalbantis apie 20 min., maždaug 1 val. žiūrint vaizdo įrašus, išmanusis gali išgyventi ir dvi dienas. Kalbant apie autonominį veikimą ir bateriją, vienintelis čia trūkumas yra tas, kad nėra palaikoma greito įkrovimo funkcija. Tačiau nepamirškite, kad tai yra „Galaxy J“ serijos astovas, o ne koks flagmanas.

Apibendrinimas

Taigi, kokios gali būti priežastys įsigyti šį telefoną? Varle.lt mobiliųjų telefonų specialistų teigimu, šešias priežastis tikrai lengvai galima išvardinti. Tai yra:

  • Kokybiškas surinkimas ir malonus akiai dizainas;
  • Puikus ekranas su patogia „Always On Display“ funkcija;
  • Ilgas baterijos veikimo laikas;
  • Puiki savo klasėje kamera;
  • Atskiri lizdai SIM ir MicroSD kortelėms;
  • Visi svarbiausi bevielio jungiamumo moduliai.

Kokius trūkumus verta paminėti? Iš tikrųjų peršasi tik du pagrindiniai. Tai yra neaukščiausio lygio našumas ir tai, kad už panašią kainą šis telefonas turi daug konkurentų, ypač kinų gamybos. Apibendrinant galima tvirtai teigti, kad lyginant su praeitų metų „Galaxy J“ serija, šių metų modelius „Samsung“ reikšmingai pakeitė. „Galaxy J7 (2017)“ gavosi brangiai atrodančiu išmaniuoju.

 

Daugiau techninės informacijos oficialiame gamintojo puslapyje čia: