Pristatyti 6 kartos „Apple iPod touch“ grotuvai

Kompanija iš Kupertino atnaujino „iPod“ įrenginių pasiūlą. Nauji „touch“ serijos modeliai aprūpinti galingais A8 procesoriais bei iSight 8 Mpix kamera korpuso gale.

Nors „iPod“ įrenginių pardavimai jau nėra tokie geri kaip prieš porą metų, „Apple“ kompanija nusprendė juos atnaujinti. Nauji modeliai jau prieinami kompanijos pasiūloje.

ipodp

Naujieji „iPod touch“ grotuvai turi tuos pačius 4 colių Retina ekranus, kokius turėjo ir 5 kartos „iPod touch“ įrenginiai. Dėmesio vertas yra žymiai galingesnio „Apple A8“ procesoriaus, pažįstamo jau iš „iPhone 6“ telefonų, integravimas. Grotuvai turi 1 GB RAM atminties, iSight 8 Mpix kamerą su LED blykste korpuso gale bei spartų 802.11ac standarto Wi-Fi. „Apple A8“ procesoriaus našumą naujojo „iPod touch“ naudotojai pajus žaidimuose ir skaitmeninėse programėlese, mat naujasis grotuvas lyginant su pirmtaku yra net 6 kartus našesnis ir iki 10 kartų sparčiau apdoroja vaizdus.

ipod new

Kaip ir anksčiau, 6 kartos „iPod touch“ pasižymi pakankamai ilgu autonominio darbo laiku – būdingas 40 valandas trunkantis muzikos ir iki 8 valandų trunkantis vaizdo įrašų atkūrimas. Pažymima, jog baterija įkraunama greitai – apie 80% talpos atstatoma per dvi valandas, o pilnam įkrovimui reikia 4 valandų.

ipods

Grotuvas bus prieinamas sidabrinės, mėlynos, auksinės, rožinės ir kosminės pilkos spalvų. Be to ribotu tiražu bus siūloma išskirtinė raudona įrenginio versija, kurios pardavimo gautų pajamų dalis bus paaukota programai, skirtai kovai su AIDS.

 

Šaltinis: Apple

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *