Prestigio Multiphone Duo 4020 ir 4500

Tokia pačia idėja – kuo įmanoma mažesnė kaina už gerą kokybę ir kelias išskirtines funkcijas – Prestigio vadovaujasi pristatydama ir mobiliųjų kompiuterių šeimą. Multiphone 3500 Duo turi minkštą guminį korpusą, kuris primena kitų telefonų išorinius dėkliukus, o jame galima naudoti dvi SIM korteles vienu metu. Tai, be abejo, nėra naujovė mobiliųjų įrenginių pasaulyje, bet Android, kad ir senesnė 2.3 versija, suteikia patogių galimybių valdyti dvi korteles (pavyzdžiui, vieną naudoti skambučiams, kitą – duomenims perduoti) ir naudotis didžiąja dalimi programėlių. O su telefono kaina sunkiai pakonkuruotų net bevardžių kinų kompanijų gaminiai.

4500 modelis yra naujosios Prestigio telefonų šeimos flagmanas. Jis išsiskiria balta spalva, turi didesnį 4,5 colio IPS standarto ekraną, padengtą apsauginiu gorilla stiklu, galingesnį procesorių, naujesnę Android 4 sistemą, kur kas geresnę 8 megapikselių kamerą, filmuojančią 720p raiška. Jis parduodamas kartu su dėklu, tad nereikia papildomai tuo rūpintis.

Svarbiausias abiejų Prestigio telefonų privalumas – kainos. Ar tai būtų biudžetinis 370 Lt kainuojantis, ar brangesnis 780 Lt modelis, pagal savybes ir kainą jiems prilygs retas konkurentas.