Plaunama Logitech K310 klaviatūra

Logitech, rodos, turi klaviatūrų kiekvienai gyvenimo situacijai. Galima dirbti saulėje ir įkrauti klaviatūrą, galima tupėti tamsoje ir spaudžioti aiškiai apšviestus klavišus. Galima dirbti ne tik kompiuteriu, bet ir įvairiais įrenginiais. Dabar kompanija siūlo klaviatūrą darbui tokiose situacijose, kai gresia pavojus klaviatūrą smarkiai ištepti, apibarstyti ar kitaip išpurvinti. Dažnai tokios situacijos turi liūdnų pasekmių, bet K310 tiesiog galima išplauti.

K310 išvaizda išties įdomi ir išskirtinė. Jos korpusas tamsus, o klavišai yra balti, pakelti aukštyn, dideli ir lengvai spaudomi, kažkiek primena spausdinimo mašinėles. Maigyti mygtukus bus itin patogu ir smagu vaikams, kurie dažnai tampa klaviatūros netekties priežastimi. Klavišų simboliai yra išdeginti lazeriu, patys mygtukai apdirbti ultravioletiniais spinduliais, tad plaunant neišbluks. Klaviatūra neturi jokių papildomų multimedijos ar kitų mygtukų, tad kartu yra ir kompaktiška. Maloni smulkmena – pagal Windows 8 stilių atnaujintas Windows klavišo simbolis.   

Plauti klaviatūrą galima tiesiog po tekančiu vandeniu arba negiliai trumpam įmerkus. Svarbiausia prieš plaunant užmauti USB jungties antgalį. Klaviatūros apačioje aiškiai nurodyta ką galima ir ko negalima su ja daryti, tarkim, negalima dėti į indaplovę ar pūsti plaukų džiovintuvu. Be to yra specialus šepetukas tarpams tarp klavišų išvalyti – pravers ir kitoms turimoms klaviatūroms.