Planšetinių kovos: „Samsung Galaxy Tab A 9.7“ vs. „Huawei Mediapad T1 10“

Tiek „Samsung Galaxy Tab A 9.7“, tiek „Huawei Mediapad T1 10“ priklauso nebrangių, naršymui internete skirtų planšetinių kompiuterių kategorijai. Kategorija ta pati, kaina skirtinga – „Samsung“ žymiai brangesnis. Kodėl? Ar tai lemia prekės ženklas, o gal skirtingi parametrai?

Abu planšetiniai kompiuteriai pasižymi beveik identiška įstrižaine ir išmatavimais, bet „Tab A“ įrenginio ekranas kiek platesnis, todėl kai kurių teigimu, yra patogesnis skaitymui. Deja, nei vienas produktas negali pasigirti didele ekrano raiška: „Huawei“ planšetinio kompiuterio ekranas yra 800 x 1280 pikselių, „Samsung“ planšetės ekrano raiška dar mažesnė, 768 x 1024 pikselių. Tokia ekrano raiška pasižymėjo pirmasis „Apple iPad“ planšetinis kompiuteris, kuris buvo sukurtas prieš penkis metus.

Kas slypi abiejų planšetinių kompiuterių viduje ir kodėl jie puikiai tinka naršymui? Kokios kameros, jungiamumo galimybės, funkcijos ir našumas? Į šiuos klausimus atsakome lyginamojoje „Samsung Galaxy Tab A 9.7“ ir „Huawei Mediapad T1 10“ apžvalgoje.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *