Patarimai, kaip išsirinkti laisvų rankų įrangą

Patarimai kaip pasirinkti laisvu ranku iranga

Kiekvienas atsakingas vairuotojas puikiai supranta, kokia nesaugi gali būti kelionė automobiliu vairuojant ir naudojantis telefonu. Tačiau tai visai nereiškia, kad vairuojant transporto priemonę reikia visai pamiršti apie komunikaciją. Tiesiog vertėtų pasirūpinti laisvų rankų įranga. Varlė.lt specialistai pataria, kaip išsirinkti kokybišką laisvų rankų įrangą.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis laisvų rankų įrangą?

Varlė.lt specialistai pataria ypatingą dėmesį atkreipti į tokius laisvos įrangos parametrus ir savybes:

  • Aukšta garso kokybė
  • Galimybė suporuoti su dviem įrenginiais
  • Ilgas baterijos veikimo laikas
  • Automatinio įjungimo/išjungimo funkcija
  • Patvarus korpusas ir tvirtas spaustukas

Aukšta garso kokybė

Svarbiausias dalykas kalbant apie laisvų rankų įrangą, yra tai, kokią garso kokybę ji gali pasiūlyti. Renkantis laisvų rankų įrangą Varlė.lt specialistai rekomenduoja pasidomėti ne tik tuo, kokį garsiakalbį (ar garsiakalbius, nes kartais jų būna keli) nusprendė integruoti gamintojas, bet ir kokiu aprūpino savo įrenginį mikrofonu. Šiuo atveju labai svarbi yra triukšmų slopinimo technologija, kuri reikšmingai padidina vedamų naudojantis laisvų rankų įranga pokalbių patogumą. Kai kurie laisvų rankų įrangos modeliai turi aido slopinimo funkciją. Tokia funkcija yra labai naudinga tiek kalbančiai, tiek klausančiai pusei.

Galimybė suporuoti su dviem įrenginiais

Modernios laisvų rankų įrangos privalumas yra galimybė suporuoti ją su keliais įrenginiais. Šią funkciją turi vis didesnis laisvos įrangos įrenginių skaičius. Tai labai naudinga funkcija asmenims, kurie turi asmeninį ir darbinį telefoną visada kartu su savimi. Žinoma, tokio tipo funkcionalumą galima išnaudoti ir kitokiu būdu, pavyzdžiui, suporuojant su laisvų rankų įrangą telefoną ir mp3 grotuvą.

Ilgas baterijos veikimo laikas

Šiuolaikiškos laisvų rankų įrangos baterija turėtų užtikrinti mažiausiai 10–15 val. pokalbių. Žinoma, yra modelių, kurie pasižymi baterijomis, užtikrinančiomis net 45 pokalbių valandas. Pasak Varlė.lt specialistų, šiuo atveju labai naudinga yra garsinio pranešimo apie baterijos lygį funkciją, nes tai leidžia išvengti netikėto laisvų rankų įrangos išsikrovimo netinkamiausiu metu.

Automatinis įjungimas/išjungimas

Didelis dalis modernios laisvų rankų įrangos turi automatinio įjungimo/išjungimo funkciją. Ji realizuojama judesio jutiklio arba vibracijos detektoriaus dėka, todėl kai tik įsėdame į automobilį, laisvų rankų įranga įjungiama, o išsijungia tada, kai jau mums jos nereikia, pavyzdžiui, prisiparkavus arba išlipus iš automobilio.

Patvarus korpusas ir tvirtas spaustukas

Automobilio salonas yra tokia vieta, kur bet kokia įranga susiduria su tikrais išbandymais, pavyzdžiui ją veikia saulės spinduliai arba visada yra įvairių fizinių pažeidimų rizika. Dėl šitos priežasties Varlė.lt specialistai rekomenduoja rinktis patvaraus korpuso laisvų rankų įrangą, kuri yra pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Taip pat siūloma atkreipti dėmesį į įrangos tvirtinimo būdą. Dažniausias laisvų rankų įrangos gamintojų sprendimas šiuo atveju yra spaustukas, kurio dėka įranga tvirtinama prie skydelio nuo saulės.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *