Pasirodo nauji „Nokia“ išmanieji telefonai: „Superman“, skirtas asmenukių (angl. selfie) fotografavimui bei „Tesla“

„Microsoft“ nelieka abejingas asmenukių populiarumui. O kaip atrodo tokį įpareigojantį pavadinimą turinčio išmaniojo telefono specifikacija?

Prieš kelias dienas kompanija iš Redmondo pristatė ekonomišką išmanųjį telefoną – „Nokia Lumia 530“, kuris nesužavėjo žiniasklaidos priemonių dėl korpuso storio ir vargingos specifikacijos. Tuo pačiu metu rinkos horizonte pasirodo kitos naujienos. Galbūt bent viena jų turės ant korpuso užrašą „Nokia by Microsoft“.

Viena naujiena – išmanusis telefonas, kodiniu „Superman“ pavadinimu. Specifikacija, priešingai nei implikuoja pavadinimas, yra ganėtinai vidutinio lygio. Remiantis naujausia informacija, tai yra  4,7 colių 1080 x 720 pikselių ekranas, su keturių branduolių Qualcomm Snapdragon procesoriumi, kurio taktinis dažnis yra 1,2 GHz bei 1 GB RAM. Tai pat yra 8 GB vidinės atminties, 2200 mAh talpos baterija, LTE palaikymas. Tačiau esminis įrenginio akcentas yra priekinė 5 megapikselių kamera, turinti palengvinti populiariųjų asmenukių fotografavimą. Galinė kamera turi 6,5 megapikselių matricą.

Kita naujiena – „Tesla“. Vidinio „Nokia“ kompanijos susitikimo šią savaitę metu Stephen Elop apibūdino šį įrenginį kaip „aukštesnės lentynos“ nebrangų telefoną. Jis turi kamerą su PureView technologija.

Šaltinis: GSMArena