Pakabinamų lentynų pirkimo gidas

Lentynos su paslėptais laikikliais gerai atrodo ir yra labai praktiškos

Pakabinamos lentynos gali būti pritvirtintos prie virtuvės sienos, virš lovos ar alkovoje. Jos gaminamos iš medienos lukšto, dažomis blizgia balta ar kokia nors ryškia spalva. Jei siekiate būti išskirtiniai, pakabinkite ant sienos kelių skirtingų ilgių lentynas arba išdėstykite jas tarsi laiptelių pakopas. 

Geros spalvos pasirinkimas

Geriausia maišyti spalvas ir apdailas, pavyzdžiui, juodą su balta, medienos ir spalvų efektus.

Itin patvarios

Itin patvarios lentynos yra pritvirtintos geležiniais virbais, įmontuotais į sienų mūrą, todėl jos gali laikyti labai sunkius daiktus.

Lakuotos lentynos

Blizgančios lentynos dažniausiai būna rožinės, juodos, tamsaus šokolado ar baltos spalvos.

 Prieš perkant

Kaip lentyną pakabinti?

Sienoje išgręžiamos skylės, į kurias įmontuojama gembė ar laikiklis, turintis atsikišusius metalinius virbus. Lentynos pakabinamos ant šių virbų.

Ar galiu jas pritaisyti prie bet kurios sienos?

„Mūrinės sienos tinka labiausiai”, – taip turbūt pasakytų dauguma žmonių, dažnai susidūriančių su namų įrengimu. Į gipsinę sieną geriau įmontuoti medinį rėmą, ir pakabinti lentyną ant jo. Jei kabinsite lentynas tiesiai ant gipsinės sienos, jos išlaikys tik nedidelį svorį.

Kokių įrankių man reikia?

Naudokite detektorių, kad aptiktumėte sienoje esančius laidus ir vamzdžius. Tam, kad nustatytumėte lentynos aukštį, dirbkite su gulsčiuku ir metru.

Ar galiu jas pakabinti alkovoje?

Alkovos ne visada yra kvadratinės, todėl pirkite truputį ilgesnes nei jūsų išmatavimai lentynas, jei reikės, galus patrumpinsite. Naudokite dekoratyvinį užpildą tarpams už lentynos ir jos šonuose.