Pristatytas nuometas su „Sony“ veiksmo kamera

Kompanija „Sony“ kartu su garsia galvos aksesuarų dizainere Rosie Olivia pristatė vestuvinių nuometų su integruota 4K Sony Action Cam FDR-X1000V kamera kolekciją. Pirmoji „technologinių vestuvinių nuometų“ kolekcija sukurta galvojant apie vestuvių įamžinimą iš jaunosios perspektyvos. Teigiama, jog trečdalis susituokusių britų skundžiasi vestuvinių video memuarų trūkumu. „Bride’s Eye View“ kolekcija priemė iššūkį išspręsti šią problemą.

Rosie Olivia yra garsi dizainerė, siuvanti galvos aksesuarus įžymybėms ir britų karališkos šeimos nariams. Ji trokšta padėti nuotakoms įamžinti kiekvieną šios svarbios dienos jaudinančią akimirką. Portabilūs įrenginiai pirmą sykį panaudoti dviejų išskirtinių rankų darbo Rosie kolekcjos nuometų kūrime. Šie aksesuarai sukurti tam, kad jaunoji galėtų įrašyti kiekvieną svarbios dienos akimirką, o užfiksuotas turinys galėtų tapti vestuvinio filmo dalimi.

Action Cam

Rosie pristatė savo „Bride’s Eye View“ kolekciją vienų vestuvių ceremonijos Londone metu. Pirmasis aksesuaras – smulkiais kristalais puošta karūna. Antrasis aksesuaras yra kiek kuklesnio dizaino  ir į jį subtiliai integruota miniatiūrinė kamera „Sony Action Cam“. Estetinė aksesuarų pusė yra pirmoje vietoje ir ji nė kiek nenukentėjo dėl šiuolaikinių technologijų integravimo.

sony camAction Cam1sony cam1

Nemažai mano draugų skundžiasi, jog neturi savo vestuvinio filmo arba jis ne toks, kokio tikėjosi. Greitai išteku pati ir norėčiau būti tikra, jog nepamesime nei vieno svarbaus šios dienos kadro ir scenos. „Bride’s Eye View” kolekcija garantuoja, jog kiekviena svarbi akimirka bus užfiksuota, o aš turėsiu galimybę visada prie jos grįžti. Pirmąjį šios kolekcijos elementą sukūriau įmontuodama 4K „Action Cam“ kamerą nuotakos nuomete. Pakeičiau tradicinį nuometą „nešiojimo technologija“ tam, kad jaunoji atrodytų stulbinančiai ir kartu turėtų galimybę užfiksuoti svarbias akimikas iš savo unikalios perspektyvos, – apie savo projektą pasisakė Rosie.

Action Cam2sony_bridebuck_sony_bride_un

Nuostabu, kad „Sony“ inovacijos pritaikomos tokiose projektuose, kadangi mūsų skaitmeniniam vaizdo įrašymui kuriami produktai skirti tiek kasdienėms, tiek ypatingoms progoms. Labai norime, kad žmonės nepamirštų gražiausių savo gyvenimo akimirkų, o tuo labiau kupinų jaudulio vestuvių dienos momentų. „Sony“ kompanijos kameros „4K Action Cam“ yra mažos ir lengvos, tačiau leidžia įrašyti aukštos kokybės vaizdą. Tikimės, jog Rosie Olivia ateityje sukurs daugiau panašių projektų, – teigė „Digital Imaging firmy Sony“ skyriaus Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje direktorius Frederik Lange.

Action Cam3

Rosie paskutiniuose dviejuose savo darbuose panaudojo 4K „Sony Action Cam FDR-X1000V“ kamerą.  „FDR-X1000V“ modelis yra naujas „Sony“ kompanijos „Action Cam“ linijos produktas. Įrenginys panaudoto profesionalaus „Sony“  XAVC S kodeko dėka leidžia pasiekti 4K skiriamosios gebos vaizdus.

Sony_bride_unedited_wide-32-480x320buck_sony_bride_unedited_wide-28-480x320

„FDR-X1000V“ taip pat turi matricą, kuri pasižymi dideliu pikselių skaičiumi, kuris užtikrina minimalų triukšmo lygį, o ultra platus „ZEISS Tessar“ (170°) objektyvas idealiai tinka panoraminiam filmavimui. „Action Cam“ kamera taip pat yra aprūpinta vaizdo stabilizavimo funkcija „SteadyShot“  ir turi integruotą stereo mikrofoną su vėjo triukšmo slopinimo sistema.

Šaltiniai: presscentre.sony.eu, 4pda.ru