„Nintendo“ kaltina planšetinius dėl „Wii U“ nesėkmės

Kaip žinia, kažkada didžiulė „Nintendo“ kompanija, ilgą laiką lyderiavusi žaidimų konsolių rinkoje, šiuo metu išgyvena ne geriausius laikus. „Nintendo Wii U“ neišpopuliarėjo tarp žaidėjų ir japonų bendrovė siekdama išsaugoti savo konkurencingumą priėmė sprendimą kurti mobilius žaidimus. Pagrindine „Wii U“ ypatybe tapo nedidelis valdiklis, primenantis planšetę su įprasto Gamepad pulto valdymo elementais, dėl kurio nemažai kūrėjų nedrįso kurti savo žaidimų šiai konsolei. Legendinis japonų žaidimų dizaineris Shigeru Miyamoto , sukūręs tokius žaidimus kaip „Mario“, „Donkey Kong“, „The Legend of Zelda“ ir „StarFox“ mano, jog „Wii U“ nesėkmę lėmė planšetiniai kompiuteriai.

Manau, jog šios situacijos priežastis yra planšetinių kompiuterių atsiradimas ir populiarumo augimas, kuris sutapo su naujos „Wii“ sistemos paleidimu, o jos pagrindinės funkcijos tuo metu neatrodė taip kietai, kaip tada, kai pradėjome jos tobulinimą, – teigė Shigeru Miyamoto.

Išaugusio planšečių populiarumo fone „Wii U“ valdiklis neatrodė kažkuo ypatingas ir nesuteikdavo naujų patirčių žaidimų procesui. Shigeru Miyamoto taip pat prisipažino, jog „Wii U“ kaina tapo antrąją ne geriausių konsolės pardavimų priežastis. Jis mano, jog kaina buvo didesnė nei ta, kurią žaidėjai buvo pasiruošę sumokėti. Nepasaint to Shigeru Miyamoto optimistiškai kalba apie kitą „Nintendo“ konsolę.

Tikimės, jog kita konsolė bus hitas. Tačiau mums svarbiausia yra tai, jog kuriame unikalią ir tuo pačiu prieinamą sistemą, kurią kiekvienas galės sau leisti ir mėgautis žaidimų patirtimi, – teigė Shigeru Miyamoto.  

Pažymima, jog naujoji „Nintendo“ konsolė, kodiniu „NX“ pavadinimu bus pristatyta ne anksčiau nei kitais metais.

wii-u

Šaltinis: ubergizmo.com