Nešiojamas įkroviklis, kuris įkraus telefoną 42 kartus: „EcoFlow River Max“ apžvalga

EcoFlow River Max apžvalga

Įsivaizduojate ilgesnę išvyką be mobilaus energijo šaltinio? Ko gero, jei aktyviai naudojatės išmaniuoju telefonu, klausotės muzikos, naršote socialiniuose tinkluose bei žiūrite filmukus, jūsų įrenginio baterija nėra pajėgi išgyventi ir dienos, todėl pasirūpinate, kad po ranka būtų nešiojamas įkroviklis (angl. Power bank). Panašiai yra ir su kitais įrenginiais, o esant toli nuo elektros lizdo, kartais tokios situacijos gali būti tikrai nepatogios ir sukelti nemažai galvos skausmo ar nepatogumų. Tačiau „Eco Flow“ siūlo išeitį ir netgi mobilaus įrenginių įkrovimo revoliuciją. Susipažinkite su šios Varlė.lt apžvalgos herojumi – mobilia maitinimo stotimi „EcoFlow River Max“, kurį pajėgi įkrauti net 42 kartus jūsų telefoną, 6 kartus droną, bet taip pat aprūpinti energija šaldytuvą, mikrobangų krosnelę, kavos aparatą, televizorių ir kitą techniką.

Su „EcoFlow River Max“ energija visada po ranka

Vertėtų pradėti nuo to, kad „EcoFlow“ produktai išsiskiria nedideliais matmenimis, visišku mobilumu ir dideliu naudojimo paprastumu. Pasak Varlė.lt specialistų, „River“ serija pasižymi moduliniu dizainu, kurio dėka „EcoFlow“ produktus paprasta pritaikyti prie savo poreikių ir pasiekti naują našumo lygį. Papildoma baterija padvigubina talpą nuo 288Wh iki 576Wh. Galite lengvai išimti papildomą bateriją, kad būtų lengviau transportuoti šią akumuliatorinę stotelę, taip net 2,5 kg sumažinsite įrenginio svorį.

Vertėtų akcentuoti, kad akumuliatorines maitinimo stotis paprasta naudoti, o naudojimo sąnaudos jų atveju paprastai yra 30% mažesnės nei benzinu maitinamų generatorių atvejais. Taip pat tokią akumuliatorinę maitinimo stotį, kaip „EcoFlow River Max“, galima saugiai naudoti uždarose patalpose, kadangi ji nesukelia didelio triukšmo ir negeneruoja išmetamųjų dujų. Norint įkrauti maitinimo stotį, tereikia ją prijungti prie elektros tinklo lizdo arba saulės baterijų. Pasak Varlė.lt specialistų, „EcoFlow“ energija naudojama tik esant poreikiui, o tai leidžia maksimaliai padidinti šio įrenginio efektyvumą.

Kam ir kada gali praversti „EcoFlow River Max“?

Mobilios maitinimo stotys idealiai tinka išvykoms. „River Max“ gali lydėti jus kelionės metu ir prisidėti prie to, kad džiaugsitės savo nuotykiais be baimės netinkamiausiu metu likti be energijos ir ryšio. „EcoFlow River Max“ dėka elektros maitinimo lizdo trūkumas daugiau nekelia rizikos sugadinti svarbių planų (net jei tai svarbios krepšinio rungtynės) kelionės ar išvykos į gamtą metu. Šios mobilios maitinimo stoties dėka galima įkrauti daug įvairių įrenginių: telefonus, nešiojamus kompiuterius, fotoaparatus, dronus ir buitinę techniką. Planuojat kelionę į gamtą turėjote svajonę su savimi pasiimti televizorių ar kavos aparatą? Su „EcoFlow“ tai labai realu, kadangi ši maitinimo stotis sukurta aprūpinti energija techniką, kuri maitinima iš elektros lizdo. Vienu metu energija gali būti tiekama net 10 skirtingų įrenginių. Tai reiškia, kad gamtos apsupty jūs galite, pavyzdžiui, žiūrėti krepšinio rungtynes savo televizoriaus ekrane ar šildyti picą mikrobangų krosnelėje. Tobulas variantas planuojat išvykas su šeima ilgesniam laikui su technikos teikiamais patogumais bei pramogomis!

 „EcoFlow River Max“ pasižymi 576 Wh talpa, kas užtikrina, pavyzdžiui, apie 24 val. trunkantį apšvietimo (10W) ar 4–8 val. trunkantį šaldytuvo (150W) maitinimą. Beje, vertėtų paminėti, kad „EcoFlow River Max“ pasižymi papildoma, nuimama baterija. Tai reiškia, kad jei jums nereikia visos – 576 Wh talpos, galite nuimti papildomą bateriją ir džiaugtis mažesniu įrenginio svoriu.

Pažangi įkrovimo technologija

Patentuota „X-Stream“ technologija užtikrina išties greitą „EcoFlow River Max“ maitinimo stoties įkrovimą: per valandą įkraunama nuo 0 iki 80%. Pilnai įrenginys įkraunamas po 1,6 val. Pažymima, kad pritaikytos spartaus įkrovimo technologijos dėka, įkrovimo parametrai yra vieni greičiausių rinkoje.

Taip pat dėmesio verti „X-Boost“ technologijos algoritmai, kurie gali sumažinti įtampą taip, kad didelės galios įrenginiai galėtų būti saugiai suderinami su „EcoFlow River Max. Iš tikrųjų tai ir leidžia teigti, kad „River Max“ yra tas įrenginys, kuris iš naujo apibrėžia maitinimo stočių galimybes.

Ekologiška saulės energija

Svarbu paminėti, kad „River Max“ maitinimo stotį galima įkrauti pasitelkiant saulės energiją. Tam tiesiog reikia įrenginį prijungti prie saulės baterijos greitąjį įkrovimą palaikančios jungties dėka. Esant saulėtam orui, 200W galios saulės baterijos gali įkrauti „Ecoflow River Max“ maitinimo stotį greičiau nei per 3 valandas. Mobilios maitinimo stoties įkrovimui taip pat galima panaudoti tiek specialias „EcoFlow“ paneles, tiek bendrai prieinamas atitinkamos įtampos (11-25 V) saulės paneles.

Valdymas „EcoFlow“ programėle

Belaidžiame pasaulyje nuotolinio valdymo galimybė yra akivaizdus standartas. Ir čia „EcoFlow“ nėra išimtis. Galima atsisiųsti specialią tiek „Android“, tiek „iOS“ įrenginiams tinkančią mobilią programėlę, kurios dėka valdyti „EcoFlow“ produktus neįtikėtina paprasta ir greita. „EcoFlow“ programėlės dėka reikšminagai išplečiamos „River Max“ naudojimo galimybės: galima stebėti veikimo laiką, naudotis „X-Boost“ funkcija, pasirinkti skirtingas įrenginių įkrovimo parinktis tiesiai programėlėje. Tai išties labai patogu.

Pagrindiniai parametrai

„EcoFlow River Max“ tai galinga „kaladėlė“ tiesiogine ir perkeltine šio žodžio prasme. Įrenginys yra 28.9 x 18.4 x 23.5 cm matmenų ir sveria 7,7 kg. Taip, tai nėra dramatiški matmenys, tačiau pripažinkime, nešioti tokį daiktą einant kiekvieną kartą pasivaikčioti, nesinorėtų, nors viršutinėje dalyje ir yra išties tvirta rankena. Tačiau, kaip ir minėta anksčiau, yra galimybė nuimti papildomą bateriją ir tokiu būdu sumažinti įrenginiuo svorį.

Tačiau svarbiausi dalykai slypi, žinoma, viduje, t.y. ličio-jonų akumuliatorius, kurio bendra talpa čia yra 576 Wh. „EcoFlow River Max“ maitinimo stotis gali būti maitinama tradicinio elektros lizdo dėka. Maksimali kintamosios srovės įkrovimo galia yra 500 W, kas lemia, kad įkrovimo laikas nuo 0 iki 100% siekia apie nepilnas 2 valandas.

Varlė.lt specialistų teigimu, vieni svarbiausių šio įrenginio parametrų yra išvesties jungtys, o jų čia tikrai yra daug. Turime čia dvi arba tris (priklausomai nuo versijos) kintamosios srovės iki 600W galios išvestis (srautas iki 1200 W). Taip pat yra 12 W galios USB-A jungtys (5 V DC, 2,4 A), greitojo įkrovimo USB-A jungtis su maksimalia galia 18 W bei C tipo USB jungtis su išvesties galia net 100 W (5V DC,9V DC,12V DC,15V DC,20V DC,5A). Vertėtų paminėti, kad visos jungtys išdėstytos išties funkcionaliai, plačiai, todėl laidų painiavos ar problemų su prijungimu čia tikrai nebus. Įrenginio priekyje yra įskaitomas ekranas, kuriame atvaizduojama įvesties ir išvesties galia, įkrovimo lygis procentais bei apytikslis laikas iki išsikrovimo. Įdomus „EcoFlow River Max“ priedas yra įmontuotas žibintuvėlis, turintis du veikimo režimus – ekonomišką ir ryškų – bei SOS pagalbos funkcija. Apačioje yra LED juosta, kurios apšvietimą galima konfigūruoti pagal savo poreikius. Komplektacijoje yra visi reikalingi įkrovimui laidai.

Apibendrinimas

Iš pirmo žvilgsnio „EcoFlow River Max“ prašosi skeptiško įvertinimo: įrenginys pakankamai sunkus ir brangus, tačiau detaliau susipažinus su jo galimybėmis, kyla noras tokį įsigyti. Toks noras labiausiai ko gero atsiras tiems, kurie dažnai keliauja į gamtą ilgesniam laikui ir nenorėtų likti be ryšio ir technikos teikiamų patogumų. Ir kalba čia ne šiaip apie telefoną. Televizorius gamtoje? Šaldytuvas? Su „EcoFlow River Max“ tai nebe svajonė. Tai realybė. Visiems, kas norėtų pakeisti benzininį elektros generatorių – „EcoFlow“ turi sprendimą ir jo vardas yra „River Max“.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *