Galingas nešiojamas įkroviklis, kurio dėka įkrausite iki 7 įrenginių vienu metu: „EcoFlow RIVER mini Wireless“ apžvalga

EcoFlow River Mini Wireless apzvalga

„EcoFlow“ — tai nešiojamos įkrovimo stotelės, naudojamos įvairiose srityse: medžioklės, žvejybos metu, stovyklaujant, kelionėse, fotografuojant ir filmuojant. Pasak Varlė.lt specialistų, „Ecoflow“ šiandien gamina, ko gero, pažangiausiaus ir ekologiškiausius pasaulyje nešiojamus elektros energijos šaltinius, kurie yra puiki alternatyva tradiciniams dyzeliniams ir benzininiams generatoriams. „EcoFlow RIVER mini Wireless“ – pakankamai kompaktiškas ir nepaisant to, labai galingas nešiojamas įkroviklis. Kas tai per daiktas ir kam jis pravers?

Šiandien visi naudojame daugybę elektronikos prietaisų ir iš tikrųjų tam tikra prasme esame nuo jų priklausomi, todėl patiriame tiek nepatogumo, tiek susierzinimo jausmus, kai jie išsikrauna ne laiku. „EcoFlow“ siūlo įdomų ir nuostabų sprendimą – nešiojamas įkrovimo stoteles. Nešiojamos įkrovimo stotelės, tokios kaip šios Varlė.lt apžvalgos herojus „EcoFlow RIVER mini Wireless“ dėka jūs turite energijos atsargų, kurias galite pasiimti su savimi, kad ir kur bekeliautumėte. Be to, šis įrenginys gali praversti ir tada, kai namuose dingsta elektra. Tačiau reikėtų akcentuoti tai, kad ne visos „EcoFlow“ maitinimo stotys yra tokios panašios, kaip galbūt atrodo iš pirmo žvilgsnio. Vienos yra didelės ir gremėzdiškos, skirtos naudoti kaip nepertraukiamo maitinimo šaltinis. Kiti modeliai – kompaktiški ir skirti paprastam transportavimui. Taip pat skiriasi jų talpa, jungtys ir įkrovimo būdai.

„EcoFlow RIVER Mini Wireless“ – tai itin kompaktiška maitinimo stotis, kuri taip pat pajėgi aprūpinti įrenginius kintamąja srove. Ja paprasta naudotis, ji turi lengvai įskaitomą ekraną, be to, papildomai galima įsigyti saulės bateriją.

„EcoFlow RIVER mini Wireless“ dizainas ir jungtys

„EcoFlow RIVER Mini Wireless“ – tai itin kompaktiška maitinimo stotis, sukurta taip, kad būtų kuo labiau mobilesnė ir lengva. Įrenginys pasižymi juodu plastikiniu stačiakampio formos korpusu su kiek užapvalintais kraštais.

„EcoFlow RIVER Mini Wireless“ galima lengvai ir pakankamai patogiai nešioti vienoje rankoje ir tam net nebūtina jokia speciali rankena. Įrenginys santykinai lengvas ir sveria mažiau nei 3 kg. Dešinėje pusėje yra didelė apskrita ventiliacijos anga su mažu, tyliu ventiliatoriumi, kuris įsiurbia orą, reikalingą aušinimui. Kairėje pusėje yra mažesnė stačiakampė ventiliacijos anga, per kurią oras išleidžiamas atgal.

Vertėtų paminėti, kad yra dvi „RIVER Mini“ versijos: standartinė ir belaidė. Būtent belaidė versija yra šios apžvalgos herojus. „EcoFlow RIVER Mini Wireless“ yra blizgios juodos spalvos ir viršuje turi „Qi“ belaidžio įkrovimo skydelį, kuris, galima pastebėti, yra kiek įdubęs. Tas įdubimas skirtas apsaugoti įkraunamą įrenginį nuo nukritimo. Deja, bet tas korpuso blizgumas nors atrodo labai stilingai, itin pritraukia pirštų atspaudus, dulkes ir įbrėžimus.

Priekinėje centrinėje korpuso dalyje yra LCD ekranas, kuriame atvaizduojama informacija apie akumuliatoriaus būklę, likusios įkrovos procentus, įmamamą galingumą, įeinančią galią, apytikslę akumuliatoriaus veikimo trukmę. Kairėje LCD ekrano pusėje yra daugybė USB jungčių. Abiejose „RIVER Mini“ maitinimo stoties versijose yra trys A tipo USB jungtys. Reikėtų pabrėžti, kad „EcoFlow RIVER Mini Wireless“ versija taip pat turi C tipo USB jungtį. Nuolatinės srovės automobilinė įkrovimo jungtis yra dešinėje ekrano pusėje. Nuolatinės srovės (DC) jungtis ir USB jungtys turi savo valdymo mygtukus, kurie leidžia išjungti nenaudojamas jungtis. Po ekranu, apačioje centre, yra ryškiai oranžinis maitinimo mygtukas. Jis skirti įjungti ir išjungti „EcoFlow“ maitinimo stotį.

Kairėje maitinimo stoties pusėje, po ventiliacijos angomis, yra pora kintamosios srovės (AC) maitinimo lizdų. Jie taip pat turi atskirą valdymo mygtuką, kaip ir USB bei nuolatinės srovės maitinimo lizdai. Už kintamosios srovės lizdų rasite nuimamą juodą skydelį. Čia yra įkrovimo lizdai, skirti vidiniam akumuliatoriui maitinti. Pakuotėje yra visi laidai, kurių reikės maitinimo stočiai įkrauti. Yra kintamosios srovės kabelis, kuris jungiamas į kintamosios srovės įkrovimo jungtį. Taip pat yra automobilio įkrovimo laidas ir saulės baterijos įkrovimo laidas, kurie jungiami prie nuolatinės srovės maitinimo jungties.

„EcoFlow RIVER mini Wireless“ baterijos našumas ir talpa

„EcoFlow RIVER Mini Wireless“ turi 210 vatvalandžių arba maždaug 58 400 mAh talpą. Ką reiškia tokia talpa praktikoje? Kad būtų paprasčiau suprasti šios maitinimo stoties galimybes, galima pateikti tokius pavyzdžius: „EcoFlow RIVER Mini Wireless“ dėka „iPhone 13“ išmanųjį įkrausite apie 17 kartų, 16 colių „MacBook Pro“ – apie 6 kartus. Taigi tai daugiau nei pakankama tam, kad keli žmonės be elektros lizdo patogiai išgyventų ilgąjį savaitgalį. Tačiau nereikėtų pamiršti to fakto, kad tai pakankamai maža maitinimo stotis lyginanant ją su kitais „EcoFlow“ modeliais. Todėl, pavyzdžiui, jei norėsite gamtoje naudoti nedidelės galios 50 W projektorių, turėtume žinoti, kad juo naudotis galėsite kažkur apie keturias valandas.

„EcoFlow RIVER Mini Wireless“ turi 210 vatvalandžių arba maždaug 58 400 mAh talpą. Ką reiškia tokia talpa praktikoje? Kad būtų paprasčiau suprasti šios maitinimo stoties galimybes, galima pateikti tokius pavyzdžius: „EcoFlow RIVER Mini Wireless“ dėka „iPhone 13“ išmanųjį įkrausite apie 17 kartų, 16 colių „MacBook Pro“ – apie 6 kartus. Taigi tai daugiau nei pakankama tam, kad keli žmonės be elektros lizdo patogiai išgyventų ilgąjį savaitgalį. Tačiau nereikėtų pamiršti to fakto, kad tai pakankamai maža maitinimo stotis lyginanant ją su kitais „EcoFlow“ modeliais. Todėl, pavyzdžiui, jei norėsite gamtoje naudoti nedidelės galios 50 W projektorių, turėtume žinoti, kad juo naudotis galėsite kažkur apie keturias valandas.

Pačios „EcoFlow RIVER Mini Wireless“ maitinimo stoties įkrovimo laikas priklauso nuo įkrovimo būdo. Visiškai išsikrovusią maitinimo stotį iki 80 % įkrovos galima įkrauti vos per vieną valandą pasitelkiant kintamosios srovės (AC) maitinimą. Maitinimo stoties baterija pilnai įkraunama po 90 minučių. Kaip alternatyvą maitinimo stoties įkrovimui galima taip pat naudoti nuolatinės srovės (DC) automobilių maitinimą. Tiesa, įkrovimas šiuo būdu trunka šiek tiek ilgiau. Kitas būdas įkrauti maitinimo stotį – naudojant saulės bateriją. Priklausomai nuo sąlygų, tokiu būdu įkrovimas trunka 3 – 6 val.

Vertėtų paminėti, kad „EcoFlow RIVER Mini Wireless“ turi integruotą baterijos valdymo sistemą BMS (angl. Battery Management System), kuri užtikrina apsaugą nuo nuo viršįtampių ir viršsrovių. Ji taip pat užtikrina, kad į įrenginius nebūtų tiekiama per didelė įtampa. O dėl integruotos apsaugos nuo temperatūros maitinimas visiškai išsijungs, jei bus per karšta.

Ekologiška saulės energija

Svarbu paminėti, kad „RIVER Mini Wireless“ maitinimo stotį galima įkrauti pasitelkiant saulės energiją. Tam tiesiog reikia įrenginį prijungti prie saulės baterijos įkrovimą palaikančios jungties dėka. Esant saulėtam orui, 100W galios saulės baterija maitinimo stotį gali įkrauti per 3 – 6 valandas.

„EcoFlow RIVER mini Wireless“ aprūpins energija kelis įrenginius vienu metu

„River Mini Wireless“ leidžia vienu metu įkrauti net iki 7 įrenginių, o tai reiškia, kad tuo pačiu metu galite krauti savo telefoną, nešiojamą kompiuterį ir dar aprūpinti energija nedidelį šaldytuvą ir dar daugiau! Vertėtų pažymėti, kad ši maitinimo stotis gali įkrauti apie 90% populiarių įrenginių. Jo vardinė galia siekia 300 W, kuri kartu su „X-Boost“ technologija lemia, kad idealiai tinka tiekti energiją įrenginiams, kurių galia siekia iki 600 W. Sėkmingai jį galite naudoti išmaniesiems telefonams, nešiojamiesiems kompiuteriams, televizoriams, dulkių siurbliams, šaldytuvams, apšvietimui maitinti ir ne tik!

Kam ir kada gali praversti „EcoFlow River Mini Wireless“?

Mobilios maitinimo stotys idealiai tinka išvykoms. Kompaktiška maitinimo stotis „River Mini Wireless“ gali prisidėti prie to, kad džiaugsitės savo išvykos į gamtą nuotykiais be baimės netinkamiausiu metu likti be energijos ir ryšio. „EcoFlow River Mini“ dėka elektros maitinimo lizdo trūkumas daugiau nekelia rizikos sugadinti svarbių planų (net jei tai svarbios krepšinio rungtynės) kelionės ar išvykos į gamtą metu. Šios mobilios maitinimo stoties dėka galima įkrauti daug įvairių įrenginių: telefonus, nešiojamus kompiuterius, fotoaparatus, dronus ir smulkią buitinę techniką. Planuojat kelionę į gamtą turėjote svajonę su savimi pasiimti nedidelį projektorių ar virdulį? Su „EcoFlow“ tai labai realu, kadangi ši maitinimo stotis sukurta aprūpinti energija techniką, kuri maitinima iš elektros lizdo. Vienu metu energija gali būti tiekama net iki 7 skirtingų įrenginių. Tai reiškia, kad gamtos apsupty jūs galite, pavyzdžiui, žiūrėti krepšinio rungtynes savo televizoriaus ekrane ar šildyti picą mikrobangų krosnelėje ir nesijaudinti, kad ne tik jūs, bet ir jūsų draugai ar šeima liks be energijos. Tobulas variantas planuojant išvykas su šeima ilgesniam laikui su technikos teikiamais patogumais bei pramogomis!

Apibendrinimas

„EcoFlow RIVER Mini Wireless“ yra itin mobili nešiojama elektrinė maitinimo stotis, kurią patogu laikyti vienoje rankoje. Vienu metu galite įkrauti net kelis įrenginius.  LCD ekranas yra lengvai suprantamas, o pati konstrukcija yra pakankamai tvirta, o svarbiausia – lengva. Įkrovimas taip pat nesudėtingas, nes yra kelios maitinimo įvesties parinktys. O su papildomai įsigyjamu saulės kolektoriumi turėsite praktiškai begalinį energijos šaltinį.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *