Need For Speed: World Online – garsiosios lenktynės internete

Viskas labai paprasta. Užsiregistruoji, parsisiunti žaidimą, susikuri veikėją, išsirenki vieną iš šešių siūlomų automobilių ir pasileidi į Need For Speed pasaulį garbės trofėjų rinkti. Iš dalies truputį apmaudu, nes šis pasaulis sudarytas iš senesnių NFS žaidimo serijų. Tokia laimė teko tik dviem: Carbon ir Most Wanted.

Įdomi lenktynių sistema žaidime neleis lengvai laimėti prizinių vietų. „Powerup“ – tai naudojamų ir turimų įgūdžių sistema, kurią galima panaudoti kovos metu. Visiems gerai žinomą „nitro“ papildo tokie nauji įgūdžiai kaip „juggernout“ ar „traffic magnet“. Pirmasis įgūdis leidžia ribotą laiką kaip tankui drąsiai skrosti gatve, o antrasis privers visas civilių mašinas trenktis į Tavo automobilį.

Taip pat Need For Speed: World pasiūlo tris asmeninių įgūdžių kategorijas: lenktynes, bėgimą nuo policijos ir tyrinėjimą. Jas tobulinant galima labiau gilintis į vieną sferą.

Žaidimo tikslas – lenktyniauti ir kelti žaidėjo lygį. Taip atrakinsi naujas lenktynių trasas ir galėsi nusipirkti aukštesnio rango mašinų. Kiekvienos laimėtos lenktynės duos tam tikrą kiekį pinigų ir reputacijos. O užėmus vieną iš prizinių vietų, reikės atsitiktinai traukti sėkmės kortą, kuri gali duoti papildomų įgūdžių, patirties ar pinigų.

Žaidime galimi trys režimai: vieno žaidėjo, daugelio žaidėjų bei privatūs. Visi jie turi beveik tokią pat reikšmę, tik sunkumo lygis kitoks. Beje, NFS World nėra „drag“ ir „drift“ lenktynių. O kuklios garažo bei automobilio tobulinimo galimybės neleis labiau pasinerti į žaidimą.

Need For Speed: World Online smagus dėl to, kad galima rungtis su žaidėjais iš viso pasaulio, todėl rekomenduojamas tiems, kas mėgsta tiesiog gerai praleisti laiką.