Naujiena Xiaomi 14 su legendiniu objektyvu: išpakavimas ir apžvalga [VIDEO]

Xiaomi 14 apžvalga

Ilgai lauktas „Xiaomi 14“ išmanusis telefonas oficialiai pristatytas, todėl Varlė.lt specialistai jau trumpai apžvelgė šios naujienos svarbiausius parametrus.

IŠPAKAVIMAS

Dėžutė yra elegantiška ir minimalistinė su Xiaomi logotipu. Viduje randame patį telefoną, greito įkrovimo įkroviklis su laidu, USB-C adapterį ir silikoninį dėklą. Pirmas įspūdis labai teigiamas, nes „Xiaomi 14“ atrodo kaip rimtas flagmanas. Išmanusis telefonas yra lengvas ir patogus laikyti rankoje, o ekranas ryškus ir perteikia sodrias spalvas. Pažiūrėkime kiek detaliau, su kokiu įrenginiu čia turime reikalų.

PAGRINDINĖS „XIAOMI 14“ SAVYBĖS

„Xiaomi“ 14 kamera

Pirmas dalykas, kurį reikėtų išskirti, čia žinoma, yra kamera. Gamintojas ją pristato trumpai, bet ypatingai daug žadančiai: objektyvas legendinėms akimirkoms. „Xiaomi 14“ turi „Leica Summilux“ optinį objektyvą su f/1.6 diafragma. Tai išskirtinis objektyvas, kuris esant silpnam ar foniniam apšvietimui leidžia valdyti šviesą ir užfiksuoti nepaprastai aiškius vaizdus. „Leica Summilux“ objektyvas žada iki 80 proc. geresnį šviesos pralaidumą lyginant su ankstesne karta. Toks patobulinimas leis užfiksuoti išties nuostabias detales ir spalvas net ir esant tiesioginiai šviesai į objektyvą. Svarbu paminėti ir „Light Fusion 900“ vaizdo jutiklį, kurio dydis yra net 1/1.31 colio ir pasižymi stulbinančiu 13,5 EV dideliu dinaminiu diapazonu bei leidžia išgauti išskirtinai detalius kadrus fotografuojant tiek dienos, tiek nakties metu. „Xiaomi 14“ turi trigubą galinę kamerą, kurią sudaro:

  • 23 mm „Leica“ pagrindinė kamera, 50 MP
  • 75 mm „Leica“ slankus teleobjektyvas, 32 MP (standartinis režimas), 50 MP (portretinis režimas)
  • 14 mm „Leica“ ypač plataus kampo kamera, 50 MP

Priekinė 32 MP kamera leidžia užfiksuoti praktiškai tobulos kokybės asmenukes. Taigi „Xiaomi 14“ kamera turi tikrai puikius parametrus ir funkcionalumus, kurie atveria neribotas galimybes kūrybiškumui išreikšti.

„Xiaomi 14“ ekranas

„Xiaomi 14“ turi 6.36 col. Įstrižainės „CrystalRes“ ekraną ir pasižymi itin plonų rėmelių dizainu. Ekranas pasižymi net 3000 nitų maksimaliu ryškumu ir turi „Gorilla Glass Victus“ apsaugą nuo ekrano įbrėžimų. Laikant rankose šį telefoną tikrai susidaro įspūdis, kad jis sukurtas taip, kad būtų maksimaliai patogus ir išlaikytų neįtikėtinai įtraukiančią žiūrėjimo patirtį.

„Snapdragon 8 Gen 3“ procesorius

„Xiaomi 14“ turi „Snapdragon 8 Gen 3“ procesorių, kuris lyginant su ankstesnės kartos procesoriumi, pasižymi net 32 proc. didesniu CPU ir 34 proc. didesniu GPU našumu. Tai reiškia, kad naujasis „Xiaomi“ flagmanas užtikrina itin didelį našumą ir efektyvumą nesvarbu, kokiam tikslui jį naudotumėte.

„Xiaomi 14 baterija“

„Xiaomi 14“ turi didelio tankio 4610 mAh talpos bateriją ir pasižymi itin greito įkrovimo galimybe 90 W „HyperCharge“, kurios dėka iki 100 proc. telefoną galima įkrauti vos per 31 min. Belaidis 50W „HyperChage“ įrenginį iki 100 proc. įkrauna per 46 min.

Kitos savybės

„Xiaomi 14“ turi IP68 standarto apsaugą nuo vandens ir dulkių, dvigubus stereo garsiakalbius bei pasižymi „Dolby Atmos“ erdvinio garso patirtimi. Išmanusis telefonas veikia „Xiaomi XyperOS“ operacinės sistemos pagrindu bei turi 512 GB atminties ir 12 GB RAM. Taigi tiek trumpai apie karščiausią „Xiaomi“ naujieną. Galima daryti tvirtą prielaidą, kad tai bus vienas populiariausių ir geriausių išmaniųjų šiais metais. O ką manote jūs? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *