Naujasis „Samsung“ išmanusis telefonas – „Galaxy Alpha“

Naujausias Korėjos gamintojo produktas oficialiai pristatytas bus rugpjūčio 13 d., tačiau jau dabar internete pasklido dalis informacijos, susijusios su šiuo įrenginiu.

„Samsung Galaxy Alpha“ turėtų būti pakankamai patvarus telefonas, skirtas naudotojams, neteikiantiems pirmenybės pernelyg dideliems ekranams.

Išmanusis telefonas aprūpintas 4,7-colių Super AMOLED ekranu yra žymiai mažesnis nei populiarusis „Galaxy S5“. Savo išvaizda pernelyg nesiskiria nuo to, prie ko pripratino mus „Samsung“ kompanija. Išskyrus vieną dalyką – jo kraštinė padengta metaliniu rėmeliu, kuris kažkiek panašus į visiems žinomą „iPhone“. Galinė korpuso dalis tradiciškai pagaminta iš plastiko.

Naujasis „Galaxy“ įrenginys turės širdies veiklos monitorių ir pirštų atspaudų skaitytuvą. Už „Alpha“ įrenginio našumą atsakinga bus nauja Exynos sistema, apdorojanti LTE standarto duomenų perdavimą.

Tam tikru aspektu stebinantis yra vidinės atminties klausimas – 32 GB yra visai didelis skaičius, tačiau panašu, kad telefonas neturės atminties kortelių skaitytuvo.

Galbūt metalinis įrenginio kraštas taps tam tikru „Samsung“ atsaku rudenį įvyksiančios naujojo „iPhone“ su tokios pat įstrižainės ekranu premjerai? Vėliausiai apie tai įsitikinsime rugpjūčio 13 d., kai kompanija oficialiai pristatys telefoną ir pateiks pasauliui išsamias įrenginio specifikacijas bei premjeros datą.

Samsung Galaxy Alpha:

  • SoC Exynos apdorojanti LTE standarto duomenų perdavimą
  • 4,7 colių Super AMOLED ekranas
  • 32 GB vidinės atminties