Naujasis „HTC One Max“ su Snapdragon 805

Nors visi inirtingai ruošiasi „Samsung Galaxy Note 4“ premjerai, kita informacija sugestijuoja, kad didesnį smūgį skels „HTC“.

Naujausioji „Note“ versija bus pristatyta rugsėjo 3 dieną. Artimiausiu metu taip pat  turėtume sužinoti pirmojo išmaniojo „LG“ telefono su stiliumi detales. Ir tuo pat metu mus pasiekia informacija susijusi su nauju „HTC One Max“ įrenginiu.

Yra žinoma, kad už šio įrenginio našumą atsakys Qualcomm Snapdragon 805 procesorius. Jei ši informacija iš tiesų pasitvirtins – tai bus žymus patobulinimas lyginant su aktualia versija, veikiančia mažiau našaus Snapdragon 600 pagrindu. Naujasis įrenginys bus aprūpintas mažiausiai 5,5 colių įstrižainės ekranu.

Kaip įprasta „HTC“ atveju, naujojo išmaniojo telefono kaina bus gana didelė, tačiau galbūt gamintojas nuspręs išleisti į rinką taip pat pigesnę, plastikinę versiją? Šis sprendimas pasitvirtino „One (M8)“ modelio atveju ir be abejonės padėtų naujam telefonui užsitikrinti didesnį naudotojų skaičių.

Tačiau kol kas tai tik spėlionės, nes oficialaus telefono pristatymo dar reikėtų palaukti. Tačiau žinome vieną – situacija išmaniųjų telefonų rinkoje jau kurį laiką darosi išties karšta.

Šaltinis: gsmarena