Moteriškos kelnės

Kelnės – moterų pamėgtas rūbas: patogus, stilingas ir kiekviena gali išsirinkti sau tinkamą modelį. O rinktis tikrai yra iš ko! Džinsai, bridžai, klasikinės ar hipių laikus primenančios kelnės… Kita vertus, tokia stilių ir modelių gausa tikrai nepalengvina jūsų pasirinkimo, juk norisi, kad kelnės ne tik būtų stilingos ir jums tiktų, bet ir paslėptų mažus figūros trūkumus.

Nusprendėte įsigyti kelnes internetu? Bet nežinote, koks modelis jums labiausiai tinka? Skaitykite toliau ir sužinosite, kaip išsirinkti jūsų figūrai idealiai tinkančias kelnes.

Moteriškų kelnių pasirinkimas pagal figūros tipą

Apvalių formų moterys dažnai vengia dėvėti aptemptas kelnes, nes bijo, kad jos išryškins visus nereikalingus kilogramus, o štai lieknos merginos kartais nedrįsta eksperimentuoti su plačiomis kelnėmis, nes nenori atrodyti senamadiškai. Tačiau pažvelkite į moteriškų formų dainininkę Beyoncę, ji puikiai atrodo su aptemptomis kelnėmis, o lieknutė oskaro savininkė Nicole Kidman nevengia apsirengti platesnių, klasikinio stiliaus kelnių. Taigi, mūsų įsitikinimai, kas tinka ir kaip yra iš tikrųjų gali skirtis kaip diena ir naktis.

Jei esate žema. Žemoms moterims išsirinkti tinkamas kelnes išties sudėtinga. Jos mažesnės ir smulkesnės, todėl norint išlaikyti kūno proporcijas tenka numinti ne vieną parduotuvės ar elektroninės parduotuvės slenkstį. Vizualiai kojas prailgina tiesūs aptempti džinsai. Beje, klaidinga manyti, kad kelnės paaukštintu liemeniu tinka tik aukštaūgėms manekenėms. Netiesa! Paaukštintas liemuo vizualiai prailgina figūrą ir jūs atrodote aukštesnė.

Jei esate aukšta. Jums labiausiai tinka tiesaus kirpimo kelnės, kadangi pabrėžia kojų ilgį. Tiesa, didžiausia problema, su kuria susiduria aukštos merginos ir moterys, yra kelnių ilgis. Atidžiai jį stebėkite, jis turi siekti kulnus, tada kelnės neatrodys tarsi būtų išaugtos.

Jei esate moteriškų formų. Sakoma, kad smėlio laikrodžio arba gitaros formos moterų figūra yra idealiausia: laibas liemuo ir moteriškai platesni klubai. Ir iš dalies tai tiesa, nes joms tinka praktiškai viskas: aptempti džinsai, į apačią platėjančios kelnės, kelnės paaukštintu liemeniu ir t.t. Visgi, jei jūsų šlaunys storesnės nei norėtumėte, rinkitės nuo šlaunų žemyn platėjančias kelnes.

Jei esate berniukiškos figūros. Berniukiška figūra – priešingybė smėlio laikrodžiui, todėl dažniausiai norisi jai suteikti moteriškus išlinkimus. Vienas paprasčiausių būdų tai padaryti – rinktis kelnes aukštu liemeniu. Audinys, atkartodamas figūros išlinkimus, vizualiai sukuria moteriškesnę figūrą. Beje, prie tokių kelnių fantastiškai atrodys sukišti marškiniai bei trumpas švarkelis.

Jei norite paslėpti nereikalingus kilogramus. Vertikalios justos gali sukurti stebuklus ir padėti jums „atsikratyti“ nereikalingų kilogramų. Tiesa, tai nereiškia, kad turite rinktis dryžuotas kelnes ir priminti cirko klouną. Net ir nedidelė juostelė kelnių šone vizualiai jus ištemps: atrodysite aukštesnė, o tuo pačiu ir lieknesnė. Beje, jums puikiai tinka klasikinės kelnės su kantu, nes kantas atlieka tokią pat funkciją kaip ir juostelė – lieknina.

Derinimas

Jei esate žemo ūgio, rinkitės labiau prigludusius drabužius, apdribusios ir lengvai krentančios palaidinės vizualiai jus tik dar labiau suspaus. Su jomis atrodysite taip, lyg ant pečių neštumėte sunkią naštą. Tuo tarpu, aukštaūgėms lengvi marškinėliai ar laisvo kirpimo palaidinė puikiai tiks.

Iš prigimties žmogus nėra simetriškas, jūsų tikslas šią simetriją atkurti rūbų pagalba bei išlaikyti kūno proporcijas. Šią misiją įvykdyti padeda spalvų ir raštų žaismas. Moterims ir merginoms, kurių figūra berniukiška, vertėtų rinktis raštuotus audinius apatinei aprangos daliai. Raštai prideda masės, todėl nebijokite, kad jūsų spintoje atsiras vasariškai margos kelnės. Tiesa, jei apačia marga, viršus turi būti vienspalvis arba minimalistinis. Atvirkštinė taisyklė galioja merginoms, kurios nori vizualiai sumažinti klubus ir visą žvilgsnį nukreipti į viršutinę kūno dalį: apačia tamsi, viršus margas.

Nesvarbu esate coliuke, aukštaūgė, moteriškų ar berniukiškų formų, prie kelnių visada derės švarkai. Žemaūgėms vertėtų rinktis trumpesnius švarkelius, aukštaūgės gali drąsiai vilkėti prailgintus švarkus, o štai moteriškų apvalumų savininkėms, idealiai tinka klasikiniai švarkai. Berniukiškai figūrai – trumpas švarkelis.

Jei planuojate kelnes įsigyti internetu, būtinai atkreipkite dėmesį į jų ilgį ir klubų plotį. Tada būsite tikros, kad įsigytų kelnių nereikės nešti pas siuvėją, kad jas pataisytų.