Moteriški drabužiai

Kiekviena dailiosios lyties atstovė mėgsta puoštis, tačiau vaikštinėjimui po parduotuves dažnai pristingame ir laiko, ir jėgų. Taigi geriausia išeitis – apsipirkti internetu.  Internete paprasta įsigyti kosmetikos, kūno priežiūros priemonių, buitinės technikos ar elektronikos prekių, tačiau kaip išsirinkti moteriškus drabužius? Kaip nepasiklysti tarp daugybės prekių ir rasti tai, ko būtent ieškome? Viena galimybių – drabužius rinktis ne tik pagal grožį, bet ir pagal figūros tipą.

Kaip išsirinkti tinkamiausius drabužius pagal figūros tipą?

Vienas figūros tipų – tai vadinamasis smėlio laikrodis. Smėlio laikrodžio figūros moterys dažnai gali pasigirti idealiomis kūno proporcijomis: 90-60-90. Tokio tipo moterims praktiškai tinka bet koks drabužis. Specialistai rekomenduoja pabrėžti savo moteriškumą, dailias liemens linijas. Galima rinktis ir įliemenuotus drabužius: aptemptus švarkelius, sukneles bei sarafanus. Neslėpkite krūtinės, nesirinkite plačių, laisvų drabužių, nes tiesiog paskęsite. Pagrindinis aksesuaras, kurį turėtumėte rinktis – tai liemenį paryškinantis diržas.

Kriaušės arba gitaros tipo figūra. Šio figūros tipo savininkes gamta apdovanojo plačiais klubais, sėdmenimis ir stambiomis šlaunimis. Paprastai jos negali pasigirti didele krūtine, o viršutinė kūno dalis yra siauresnė už apatinę. Taigi reikėtų rinktis drabužius, kurie nukreiptų dėmesį nuo apatinės kūno dalies. Pirkite tokius švarkelius bei palaidines, kurios būtų arba ilgesnės, arba trumpesnės, t. y. nesibaigtų ties plačiausia klubų vieta. Kad figūra atrodytų proporcingesnė, galima apsivilkti platesnių pečių silueto švarkus, švarkelius, megztinius, marškinukus su pūstomis rankovėmis. Rekomenduojama rinktis šviesesnius, ryškesnius ir raštais dekoruotus megztinius, palaidines ir tamsesnes vienspalves kelnes bei sijonus.

Obuolio tipo figūra. Šio figūros tipo savininkės gali pasigirti didele krūtine, plačiais pečiais, tvirtomis rankomis, o riebaliukai, priaugus svorio, pirmiausia kaupiasi pilvo srityje. Tuo tarpu jų klubai ganėtinai siauri, kojos – lieknos, o užpakaliukas – plokščias. Neprašausite pasirinkusios tunikas ir platėjančias palaidines, padėsiančias paslėpti netobulą liemenį. Taip pas Jums tinkamos parauktos ties klubais ar ties liemeniu kelnės, tulpės silueto, gausiai klostuoti sijonai. Kadangi turite gražią krūtinę, neslėpkite jos ir rinkitės drabužius gilesne iškirpte. Turėtumėte vengti švarkų su „petukais“ ir papūstomis rankovėmis.

Liniuotės arba berniukiško tipo figūros savininkėms. Šios figūros tipo moterys yra itin lieknos, jų figūra neturi išskirtinių bruožų, nes apimtys krūtinės, liemens ir klubų srityse skiriasi tik nežymiai. Jūsų moteriškumą pabrėžti pirmiausia padės aukštakulniai. Drąsiai rinkitės gausiai dekoruotus drabužius, nevenkite pūstų trumpų sijonų ir figūrą paryškinančių suknelių, stenkitės rečiau dėvėti kelnes, vyriško tipo marškinius ir neįliemenuotus švarkus. Venkite tamsių spalvų drabužių, smulkiais raštais margintų audinių, dėl kurių atrodysite dar smulkesnė. Labiausiai Jums tiks šviesių ir gėlėtų audinių apdarai.

Kodėl drabužius verta pirkti internetu?

Internetu drabužius pirkti patogu, nes visas asortimentas matomas „kaip ant delno“. Neskubant galima apžiūrėti kiekvieną prekę, išstudijuoti jos sudėtį, pagalvoti, ar drabužį turėsime prie ko derinti. Įprastų drabužių parduotuvių minusas – kad turime pasispręsti tą pačią minutę, o internetinėje parduotuvėje patikusį drabužį galima įsigyti kad ir po kelių dienų.

Ieškoti drabužių galima pagal tam tikrus kriterijus: pagal prekių grupę, gamintoją, tipą, kainą, kartais – netgi ir pagal spalvą, tad dar greičiau randame tai, ko ieškome.

Nuolaidos ir akcijos. Interneto parduotuvėse gausu nuolaidų ir akcijų, galime rinktis tik iš tų prekių, kurioms šiuo metu taikomos nuolaidos. Taip galima nemažai sutaupyti ir įsigyti daugiau prekių.

Nemokamas pristatymas. Daugelyje interneto parduotuvių, perkant už tam tikrą sumą, pavyzdžiui, 100 litų, prekės į Jūsų namus ar darbovietę pristatomos nemokamai.

Grąžinimo galimybė. Nepatikusią prekę per 2 savaites galite grąžinti, tik tokiu atveju turėsite padengti grąžinimo išlaidas.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį drabužius perkant internetu?

  • Dydžių standartai. Įdėmiai išsistudijuokite internetinėje drabužių parduotuvėje pateiktą dydžių lentelę.
  • Pristatymo terminai. Vienos el. parduotuvėse drabužius į Jūsų namus pristato jau kitą darbo dieną po apmokėjimo, tuo tarpu kitos – po 2-4 ir daugiau dienų. Jei prekės reikia skubiai, atkreipkite į tai dėmesį.
  • Prekių siuntimas į užsienį. Jei gyvenate užsienyje, Jums galios kiti pristatymo įkainiai, prekės bus siunčiamos ilgiau.
  • Apmokėjimo terminai. Kai kurios el. parduotuvės, negavusios mokėjimo per 2 dienas, užsakymą anuliuoja.
  • Grąžinimo galimybė. Įsidėmėkite, per kiek laiko galėsite grąžinti drabužį, jei jis kartais netiktų arba nepatiktų.