Minkštasuolių pirkimo gidas

Rinkdamiesi minkštasuolį nepamirškite, jog aukštos kokybės baldai tarnaus Jums ilgus metus. Dėl šitos priežasties pasidomėkite patikimais gamintojais.

Prieš renkantis svetainės minkštasuolį, rekomenduojama apsvarstyti tokius dalykus:

  • Kaip dažnai Jūsų namuose lankosi svečiai;
  • Kiek žmonių būna Jūsų namuose ir kiek platus Jūsų draugų ratas;
  • Kaip mėgstate leisti laiką svetainėje;
  • Svetainės dydį.

Minkštasuolis – minkštų svetainės baldų tipas, kuris išpopuliarėjo XVIII amžiuje ir iki šiol yra gana paplitęs visame pasaulyje. Šiandien minkštasuolių asortimentas yra pakankamai įvairus. Šie baldai turi derėti prie namų interjero, būti praktiški, patogūs, kokybiški ir ergonomiški.

Kaip pasirinkti minkštasuolį?

Dėl savo įvairovės minkštasuoliai puikiai tiks kiekviename kambaryje: siaurūs ir griežti tiks virtuvėje ir prieškambaryje, ekstravagantiški – svetainėje, jaukūs – miegamajame, praktiški – vaikų kambaryje. Stilių įvairovė lemia, kad minkštasuolių gali būti labai įvairių: klasikinių, šiuolaikiškų, prabangių baroko stiliaus ir t.t. Kaip nepasimesti ir tinkamai pasirinkti? Pirmiausia, atsiribokite nuo minkštasuolio paskirties.

Miegamojo kambario interjerui labiau tiks minkšti modeliai su tekstiline apdaila. Mansardoje ar sode ypač efektyviai atrodys minkštasuoliai su kaustytais elementais. Svetainei labai tiks odiniai modeliai. Variantai su ištraukiamomis dėžėmis, kuriose galima laikyti daiktus, yra praktiškas sprendimas vaikų kambariui. Virtuvėje minkštasuolis gali pakeisti ir virtuvinį kampą.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis minkštasuolį?

Kokios kokybės yra apdaila galima nustatyti pagal siūlių charakteristikas. Visos siūlės turėtų būti lygios, tvarkingos ir susiūtos iki galo. Nekokybiškų siūlių požymiai – stori siūlai ant plono apmušalo arba ploni siūlai ant storo audinio.

Apmušalo pasirinkimas susijęs su individualiu skoniu ir interjero sprendimu. Pavyzdžiui, tekstiliniai minkštasuoliai, ypač pagaminti iš veliūro ar aksomo, padarys interjerą jaukų ir šiltą, o odiniai suteiks tam tikro oficialumo ir prisidės prie to, kad kambarys atrodys solidžiai bei prabangiai.

Reikėtų pažymėti, kad jei minkštasuolis bus dažnai naudojamas pagal savo pirminę paskirtį (sėdėjimui), geriausia rinktis odinį gaminį, nes jis tarnaus maksimaliai ilgai.

Šiandien labai populiarūs minkštasuoliai-pagalvės, su kailio apmušalu. Tokie baldai yra savotiški ir originalūs, tačiau visiškai nepraktiški. Juos rinktis verta tik tada, jei ketinate juos naudoti kaip interjero dekorą.

 

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *