Minimalistinis dizainas ir funkcionalus patogumas už protingą kainą: žaidimų kėdės „Canyon Corax GC-5“ apžvalga

Žaidimų kėdės Canyon Corax GC-5 apžv

Jokia čia paslaptis, kad šiandien mes visi daug sėdime. Sėdime dirbdami, sėdime mokydamiesi, sėdime pramogaudami. Dėl šitos priežasties tos sėdimos vietos reikšmė yra itin didelė ir turinti svarbios įtakos mūsų bendrai savijautai ir sveikatai. Klaidinga manyti, kad žaidimų kėdės skirtos išimtinai žaidėjams. Taip tikrai nėra ir Varlė.lt specialistai pabandė tai įrodyti apžvelgdami „Canyon Corax GC-5“ žaidimų kėdę.

Pagrindinės „Canyon Corax GC-5“ žaidimų kėdės ypatybės

Pradėkime nuo svarbiausių šios kėdės ypatumų apžvalgos.

  • Kėdė pasižymi 1,5 mm storio metaliniu rėmu. Ergonomiškos kėdės rėmas privalo būti patvarus ir taškas. Juk ilgai sėdėdami ir nesvarbu ar dirbdami, ar žaisdami žaidimus, mes pakankamai dažnai net apie tai nesusimąstydami keičiame kūno padėtį, todėl kėdės konstrukcijos pagrindas turi būti pajėgus atlaikyti visus tuos judesius. 
  • Kitas svarbus aspektas – metalinis pagrindas su 60 mm poliuretano ratukais. Kokybiškos kėdės ratukai neturėtų būti trapūs, nes turi būti užtikrintas sklandus ir patikimas slydimas paviršiumi. „Canyon Corax GC-5“ kėdės ratukai užtikrina patikimą kėdės stabilumą bei sklandų ir tylų judėjimą bet kokio tipo paviršiais.
  • 4 klasės dujinis keltuvas, kuris leidžia maksimaliai tiksliai sureguliuoti „Canyon“ kėdės aukštį.
  • Atminties putų užpildas. Pasak Varlė.lt specialistų, „Canyon Corax GC-5“ kėdė atminties putų užpildo dėka puikiai prisitaiko prie kūno ir švelniai jį palaiko. Tai padeda raumenims išvengti diskomforto ir nuovargio ilgai sėdint. 
  • Juosmens ir galvos atramos pagalvėlės padeda patogiai sėdėti ir atpalaidoti įsitempusį kaklą.
  • Atlošo pakreipimas 90°-165° – dar viena labai svarbi „Canyon Corax GC-5“ kėdės konstrukcijos savybė, kuri leidžia pasirinkti maksimaliai sau patogią sėdėjimo padėtį.  
  • Didžiausia kėdės apkrova 150 kg. Reikėtų paminėti, kad kėdė skirta vidutinės komplektacijos žmonėms ir tai nėra tik tušti žodžiai.

„Canyon Corax GC-5“ žaidimų kėdės surinkimas

„Canyon Corax GC-5“ žaidimų kėdė yra supakuota pakankamai didelėje dėžėje. Kėdė pristatoma nesurinkta. Dėžėje visos žaidimų kėdės konstrukcijos detalės yra atskirai supakuotos į celofaną, o mažesni elementai į vakuuminius plastikinius maišelius. Komplektacijoje yra visi kėdės surinkimui reikalingi įrankiai: atsuktuvas ir šešiakampis. Kėdės surinkimo procesas išsamiai ir schematiškai aprašytas instrukcijoje. Iš tikrųjų jei surinkinėjote baldus iš „Ikea“, tai šią kėdę, Varlė.lt specialistų teigimu, surinkti užtruksite ne ilgiau nei 30 minučių. Pirmiausia surenkamas pagrindas su 60 mm skersmens ratukais, kurių dėka kėdė sklandžiai ir greitai juda beveik bet kokiu paviršiumi. Tada įdedamas dujinis keltuvas, kuriuo galima tiksliai sureguliuoti sėdynės aukštį.

Canyon Žaidimų kėdė Corax CND-SGCH5 +DOVANA Canyon klaviatūra

Kitas žingsnis – surinkti sėdynę. Ji ir atlošas pagaminti iš ekologiškos odos su atminties putų paminkštinimu. Iš pirmo žvilgsnio kėdės paviršius yra atsparus pažeidimams ir lengvai valomas. 4D porankiai prisukami prie sėdynės pagrindo – juos galima judinti pirmyn ir atgal, aukštyn ir žemyn, taip pat ištiesti ir atitraukti iki 15° kampu. Aukščio ir posvyrio reguliavimo svirtys įkišamos vienu metu. Balansavimo mechanizmo dėka „Canyon Corax“ galima naudoti ir kaip supamąjį krėslą. Ir paskutinis kėdės surinkimo momentas – į sėdynės griovelius įstatomas atlošas, jis prisukamas varžtais ir visas šitas reikalas uždengiamas plastikiniais kamščiais. Galiausiai pritvirtinamas galvos atlošas ir uždedama juosmens pagalvėlė. Trūkumas, kad pagalvėlė niekaip neužfiksuojama, čia nėra numatyta jokių gumelių ir kitų tvirtinimų elementų, todėl kiekvieną kartą ją reikėtų pasitaisyti pagal save. Ir tai atrodo vienintelis šios kėdės trūkumas, kadangi surinkimo kokybei priekaištų rasti sudėtinga.

Canyon Žaidimų kėdė Corax CND-SGCH5 +DOVANA Canyon klaviatūra

„Canyon Corax GC-5“ žaidimų kėdės dizainas

„Canyon Corax GC-5“ žaidimų kėdė yra juodos spalvos su oranžiniais elementais. Nepaisant to, kad ši kėdė pozicionuojama kaip skirta žaidėjams, ji, kaip matome, atrodo pakankamai santūriai ir lakoniškai, todėl puikiai atrodys praktiškai bet kokio stiliaus interjere, na, nebent išskyrus art deco stiliaus. Po dešiniuoju porankiu yra aukščio reguliavimo svirtis, o po kairiuoju porankiu – svirtis, skirta perjungti į supamojo krėslo režimą. Taip pat iš dešinės pusės gamintojas įtaisė rankenėlę atlošo kampui reguliuoti. Bendrai, manau, „Canyon Corax“ dizainas turėtų patikti daugeliui. Jis minimalistinis ir funkcionalus, o ko dar reikia moderniems ir patogiems baldams?

Canyon Žaidimų kėdė Corax CND-SGCH5 +DOVANA Canyon klaviatūra

„Canyon Corax GC-5“ žaidimų kėdės ergonomika

Sėdėti šioje kėdėje tikrai patogu. Jautiesi pakankamai laisvai, kėdė kažkokiu būdu tikrai nevaržo judesių, tačiau reikiamose vietose – kaklo bei juosmens srityse juntama atrama. Reguliuojami porankiai ir atlošo kampas tikrai daug patogumo suteikiančios kėdės savybės, kurios itin praverčia tada, kai dirbant nusprendžiama padaryti pertraukėlę, šiek tiek atsilošti ir pažiūrėti kokį filmuką.

Canyon Žaidimų kėdė Corax CND-SGCH5 +DOVANA Canyon klaviatūra

Apibendrinimas

„Canyon Corax GC-5“ kėdė yra tikrai labai patogi ir patvari, o jos kaina nesiekia 300 €. Apibendrinant didžiausius šiuos kėdės privalumus, norėtųsi išskirti minimalistinį dizainą bei daugybę ergonomiką padidinančias funkcijas, leidžiančias reguliuoti sėdynės aukštį, atlošo kampą, porankius ir tokiu būdu maksimaliai pritaikyti kėdę savo individualiems poreikiams ir patogumui. Jeigu šiuo metu ieškote patogios kėdės darbui ar žaidimams, būtinai atkreipkite dėmesį į „Canyon Corax GC-5“.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *