Mažiausia bei pigiausia elektroninė skaityklė – Txtr Beagle

Manantiems, jog Amazon Kindle Paperwhite elektroninė skaityklė yra puikus pirkinys už 120 dolerių, verta pagalvoti iš naujo, nes rinkoje pasirodė puiki alternatyva – 13 dolerių kainuojanti Txtr Beagle Read Only skaityklė.

Žinoma, dėl tokios kainos rimtai keičiasi elektroninės skaityklės parametrai: Txtr Beagle neturi jutiklinio ekrano, 3G, galinio apšvietimo ar Wi-Fi. Vietoj įprastos daugkartinės baterijos, Beagle modelis naudoja trejas AAA tipo baterijas, kurių, kompanijos teigimu, pakanka visiems metams.

Vis dėlto, Txtr Beagle turi 5 colių įstrižainės e-rašalo 800×600 raiškos ekraną, 4 GB vidine atmintį, yra vos 5 mm pločio. Bluetooth ryšys naudojamas skaityklę prijungiant prie iOS ar Android telefono, kuriame pasinaudojus Txtr aplikacija galima parsisiųsti bei perkelti į skaityklę naujas elektronines knygas.

Nereikės ilgai laukti, nes jau netrukus paaiškės ar įvairių spalvų Txtr Beagle modeliai tikrai bus parduodami už 13 dolerių, t.y. už tiek pat kiek kainuoja įprasta elektroninė knyga Amazon parduotuvėje.