Lyginame belaides ausines „Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S“ ir „Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2“: kokie skirtumai?

Belaidės ausinės dabar ant bangos. Kategorija auga ir lyderiaujantys gamintojai nuolat atnaujina savo produktų asortimentą naujais modeliais, kurie neretai sukelia painiavos naudotojų galvose: o tai ar naujesnė versija geresnė? Arba kuo skiriasi vienos ausinės nuo kitų panašiu pavadinimu? Tam, kad išsirinkti būtų paprasčiau, Varlė.lt specialistai pažvelgė į vienas populiariausių Xiaomi TWS belaidžių ausinių porą ir palygino ją su naujesne versija.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S ir Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 specifikacijos

Xiaomi TWS ausiniu palyginimas

Kuo panašios „Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S“ ir „Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2“: belaidės ausinės?

„Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S“ ir „Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2“  tikrai turi nemažai bendrų dalykų.

Vienodas dizainas

„Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S“ ir „Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2“ atrodo vienodai. Abi ausinių poros pasižymi tokia pat struktūra, kuri užtikrina geresnį prigludimą prie ausies kanalo ir patogesnę bei stabilesnę naudojimo patirtį. Vienas ausinukas sveria tik 4,5 gramus ir yra labai kompaktiškas. Žvelgiant iš dizaino pusės, neįmanoma atskirti šių ausinių modelių jei ne užrašai ant ausinių kotelių.

Vienoda garso kokybė

Iš tikrųjų, „Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S“ nedaug patobulino garso kokybę, kuri yra panaši į tą, kurią siūlo ankstesnės kartos „Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2“ ausinės. Abiejose ausinių porose panaudota ENC aplinkos triukšmo slopinimo technologija, efektyviai sumažinanti triukšmą skambučių metu net ir triukšmingoje aplinkoje. Taip pat ši technologija užtikrina aukštos kokybės kalbos atpažinimą ir skambučių kokybę.

Kuo skiriasi „Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S“ ir „Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2“ belaidės ausinės?

Skirtingas baterijos veikimo laikas

„Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S“ ausinių su įkrovimo dėžute baterija veikia iki 24 val. Ausinių autonominis laikas siekia 5 val. Be to, šio modelio ausinių įkrovimo dėžutė yra suderinama su Qi standartu ir gali būti įkraunama patogesniu, belaidžiu būdu. „Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2“ su įkrovimo dėžute veikia tik 14 valandų ir nepalaiko belaidžio įkrovimo funkcijos.

Jungiamumas ir delsos laikas

„Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S“ ausinės pasižymi patobulintu dviejų branduolių lustu, naudojančiu naujos kartos sinchronizuoto perdavimo sistemą. Tai stipriai sumažina garso vėlavimą ir puikiai apsaugo nuo trukdžių. Su šia sistema, belaidė jungtis yra daug stabilesnė.

Taip pat „Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S“ visapusiškai optimizuotas LHDC Bluetooth dekodavimas MIUI sistemai. Įjungus mažos delsos nustatymą, galima žymiai sumažinti garso uždelsimą. Tai užtikrina garso ir vaizdo sinchronizavimą ir pagerina garso patirtį žaidimų metu.

Apibendrinimas

Štai taip atrodo trumpas „Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S“ ir „Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2“ palyginimas. Vertėtų paminėti, kad nors „Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S“ negavo dizaino atnaujinimų, šių ausinių baterijos veikimo laikas bei garso delsos laikas buvo žymiai optimizuoti. Turint omenyje tai, kad „Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S“ ir „Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2“ kainos skirtumas nėra labai didelis, labiau verta pagalvoti apie naujesnį modelį.