„LG“ rengia 21:9 monitorius su FreeSync palaikymu

Kompanija „LG“ dirba ties dviem naujais monitorių su 21:9 proporcijomis modeliais, aprūpintais IPS (In-plane Switching) matricomis, kurie užtikrins AMD FreeSync technologijos palaikymą. Nauji produktai rinkoje pasirodyti turėtų kitų metų pradžioje.

Remiantis naujausia informacija, rengiami „LG“ monitoriai turėtų pasižymėti 29 ir 34 colių ekranais. Abiejuose modeliuose „LG“ ketina panaudoti aukščiausios klasės IPS matricas. Mažesnio (29 colių) modelio sava (native) skiriamoji geba sieks 2560 x 1080 pikselių, o 34 colių modelis turėtų pasižymėti 3440 x 1440 pikselių sava (native) skiriamąja geba. Abiem atvejais galima bus kalbėti apie 10-bitų spalvų kanalų palaikymą. Naujiems monitoriams būdingas bus trumpas matricos reagavimo laikas, neperžengiantis 5 milisekundžių lygmens.

Kol kas naujų monitorių kainos klausimas lieka neaiškus. „AMD“ kompanija jau anksčiau teigė, kad monitorių papildymas FreeSync (Adaptive Sync) palaikymu turėtų būti paprastas ir nebrangus dalykas. „AMD“ tvirtina, kad monitoriai su minėtu sprendimu bus žymiai pigesni nei jų atitikmenys su Nvidia G-Sync technologija. Dar lapkritį „AMD“ kompanijos atstovas Ruchard Huddy pranešė, kad monitoriai su FreeSync turėtų būti mažiausiai 100 dolerių pigesni nei su tie, su G-Sync.

Šaltinis: WCCFTech