„LG“ įveda į prekybą pirmuosius 4K OLED televizorius

„LG“ įveda į prekybą pirmuosius 4K OLED televizorius

Nesibaigiančioje kovoje dėl pirmenybės televizorių rinkoje, „LG“ pavyko trumpam aplenkti „Samsung“ kompaniją. Kyla klausimas, kiek ilgai pavyks išsilaikyti?

Galima būtų teigti, kad šiuo atveju susiduriame labiau su įvaizdžio nei verslo konkurencija. Pirmųjų 4K televizorių su OLED ekranais įvedimas į rinką nesukels revoliucijos. Tačiau „LG“ kompanijai tai bus mažas triumfas konkurencinėje kovoje, visų pirma, su „Samsung“.

Pagal „Associated Press“, Korėjos gyventojai naujuosius 4K televizorius su OLED ekranais galės užsisakyti jau šią savaitę. Pradžiai, „LG“ pasiūlys du modelius: su 65 ir 77 colių įstrižaine. O kaip dėl Europos? Naujų televizorių rinkos premjera numatyta rugsėjį.

Kainos? Kaip ir kitų rinkos naujienų atveju, jos žada būti didelės. „AP“ neatskleidė 77 colių įstrižainės modelio kainos, tačiau „pigesnis“ ir mažesnis televizorius turėtų kainuoti 12 mln. vonų (apie 30 781 Lt). Todėl galima būtų numanyti, kad ši premjera yra labiau simbolinė ir nesukels drastiškų rinkos pokyčių. Toks brangus produktas yra tiesiog prabangos prekė: ne daug klientų gali leisti sau televizorių, kainuojantį tiek pat, kiek naujas automobilis.

LG_477_OLED_TV_1.jpg

Dizaino atžvilgiu, „LG“ turi kuo pasigirti. 2013 m. rudens IFA mugės ir konferencijų Berlyne metu, matėme prototipinį 4K OLED televizorių, kurį pristatė „Samsung“.  Praėjo metai, ir nors „Samsung“ kompanija pirmoji pristatė savo OLED UHD, „LG“ greičiau sugebėjo naujai technologijai suteikti komercinę prasmę.

Dabar telieka laukti. Pamatysime, kokia bus „Samsung“ reakcija…

Šaltinis: Associated Press, nuotr.: LG