„LG G3 Stylus“ išmanusis telefonas stiliaus mėgėjams – jau oficialiai

Vidutinės klasės įrenginys, skirtas visiems, kurie negali sau leisti „Galaxy Note“ serijos „Samsung“ įrenginio – bent jau taip prisistato naujasis „LG“ kompanijos išmanusis telefonas.

Kai internete pasklido pirmosios informacijos, susijusios su šiuo telefonu, daugelis manė, kad „LG“ jo dėka nori įsijungti į konkurenciją su „Samsung Galaxy Note 4“. Tačiau jau oficialiai paskelbtos „LG G3 Stylus“ specifikacijos išsklaido visas abejones.

Šiam įrenginiui labai toli iki premium klasės. Jis labiau primena plonesnę pagrindinio „LG G3“ versiją, tik yra aprūpintas stiliumi ir jam skirtomis skaitmeninėmis programėlėmis.

Naujasis įrenginys pasižymės 5,5-colių ekranu su qHD skiriamąja geba. Tačiau šiuo atveju nekalbame apie QHD (2560×1440 pikselių), prieinamą šiuo metu topiniuose išmaniuosiuose telefonuose, bet apie žymiai žemesnės kokybės standartą – 960×540 pikselius.

Už išmaniojo telefono našumą atsakingas bus keturių branduolių procesorius su 1,3 GHz taktiniu dažniu. Naudotojai disponuos 8 GB talpa duomenims, kurią galima bus išplėsti microSD kortelių pagalba.

Ypatingi telefono privalumai – 13-megapikselių kamera ir naujausioji Android versija 4.4 KitKat. Tačiau nėra LTE funkcionalumų.

Ar Korėjos koncernas „Stylus“ įrenginio pagalba nori išsitirti rinką? Jeigu jo pirmasis išmaniojo telefono su stiliumi bandymas patirs sėkmę, galbūt įves į rinką žymiai galingesnį tokio tipo įrenginį.

Pirmoji šalis, kurioje debiutuos „LG G3 Stylus“ turėtų būti Brazilija – ten įrenginys pasirodys jau kitą mėnesį. Daugiau informacijos, susijusios su šiuo išmaniuoju telefonu, turėtume sulaukti rugsėjo pradžioje – įrenginys bus reklamuojamas IFA metu.

„LG G3 Stylus“:

  • Keturių branduolių procesorius su 1,3 GHz taktiniu dažniu
  • 5,5 colių ir  960×540 pikselių skiriamosios gebos ekranas
  • 13-megapikselių kamera
  • 8 GB duomenims
  • lizdas SD kortelėms
  • Android 4.4 KitKat operacinė sistema

Šaltinis: gsmarena, engadget