„LG“ atsisveikina su plazminiais televizoriais

PDP televizorių rinka traukiasi neįtikėtinu greičiu. Jei vis dar svajojate apie plazminį televizorių, geriau suskubkite.

Korėjos spaudos agentūra „Yonhap“, remdamasi „LG“ šaltiniais, pranešė, apie šio gamintojo planus užbaigti plazminių televizorių gamybą. Kada? Artimoje ateityje, tačiau konkretus terminas dar neatskleidžiamas.

„LG“ yra eilinis žaidėjas televizorių rinkoje, kuris ketina visam laikui atsisveikinti su PDP (Plasma Display Panel) technologija. Vasarį plazminių televizorių gamybą sustabdė „Panasonic“, o „Samsung“ ketina tai padaryti 2014 m. lapkričio pradžioje.

Abu koncernai savo sprendimą argumentavo besikeičiančia rinkos situacija. Kitaip sakant, naudotojų susidomėjimas plazminiais televizoriais mažėja, o pati PDP technologija pralaimi vis pažangesnėmis tampačiomis LCD ir OLED ekranų technologijoms. Todėl plazminių televizorių gamyba tiesiog nebeatsiperka.

Pasak „DisplaySearch“ analitikus, plazminių televizorių nuopolis ryškus bus ateinančiais 2015 metais: rinkoje atsidurs tik 5 mln PDP televizorių, o tai dvigubai mažiau ne praeitais, 2013 metais. Kai savo šių įrenginių produkciją sustabdys „Samsung“ ir „LG“, didžiausias šio televizorių tipo tiekėjas bus kinai, o konkrečiai, mažai Vakaruose žinomas Changhong prekės ženklas.

Nuotr. LG

Šaltinis: globalpost.com