„LEUANGYO LYP02“ 3D rašiklio apžvalga

3D rašiklis

Šios Varle.lt specialistų apžvalgos herojus – rašiklis, kuris leidžia nupiešti 3D figūras naudojantis plastiko gijomis.

3D rašiklis yra prienamas įvairių spalvų. Jo komplektaciją apima stovą rašikliui, skirtą įdėti rašiklį tada, kai juo nesinaudojate, AC įkroviklį, trijų spalvų PLA plastiko gijas ir instrukciją. Taigi pažiūrėkime į šio rašiklio konstrukciją. Kaip matote, viršutinėje dalyje yra maitinimo lizdas. Šalia jo yra plastiko gijų įvesties jungtis. Viename rašiklio šone rasite du baltus mygtukus gijų valdymui. Ant kito šono yra greičio reguliavimas. Kaip matote, ant rašiklio yra LCD ekranėlis. „LEUANGYO LYP02“ 3D rašiklio antgalis gali pasiekti didesnę nei 400 laipsnių temperatūrą, todėl jokiu būdu nepalikte vaikų be priežiūros su šiuo rašikliu.

Kai tik įdedamas į viršutinį lizdą AC adapteris, 3D rašiklio LCD ekrane pasirodo informacija apie ABS  giją, kurią mygtuko paspaudimo dėka galima pakeisti į PLA giją, kurią lengviau valdyti pradedantiems „LEUANGYO LYP02“ 3D rašiklio naudotojams. Kai pasirinksite gijų tipą, paspauskite gijų valdymo į priekį mygtuką ir 3D rašiklis pradės kaisti. Ekranėlyje matysite, kad šis procesas vyksta tikrai labai greitai. Kai bus pasiekta nustatyta temperatūra, ant 3D rašiklio korpuso mažos indikacinės lemputės raudona šviesa pasikeis į žalią.

Reikėtų pažymėti tai, kad nieko neveikiant su 3D rašikliu dvi minutes, jame įsijungia budėjimo režimas. Norint vėl suaktyvinti „LEUANGYO LYP02“ 3D rašiklį tereikia paspausti gijų valdymo į priekį mygtuką. Pasiimkite spalvotą plastiko giją ir įsitikinkite, kad greičio reguliavimo svirtelė yra nustatyta „fast“ greitoje padėtyje. Įdėkite giją į lizdą ir netrukus jau galite pradėti naudotis rašikliu. Pradžioje galite pasinaudoti paruoštais maketais arba nusipiešti savo ir pagal traferatus tiesiog apvesti rašikliu kontūrus.

Šiek tiek patarimų. Varle.lt specialistai padaria, jei piešiate ką nors, kas yra didelės apimties arba pasižymi storomis kontūro linijomis, naudokitės greituoju (fast) režimu, o jeigu piešiamos figūros yra nedidelės arba plonų kontūrų linijų – įsijunkite lėtą (slow) režimą. Bus paprasčiau ir efektyviau. Tiesiog mėgaukitės netradiciniu piešimu, kurio rezultatus, piešiniui išdžiūvus, galite greitai aštraus daikto dėka perkelti į trimatę erdvę ir sulipdyti visas dalis to paties „LEUANGYO LYP02“ 3D rašiklio gijų dėka.

Įspūdžiai naudojantis šiuo 3D rašikliu tikrai labai geri. Pasak Varle.lt specialistų, be abejonės, jis patiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiems norintiems išlaisvinti savo kūrybiškumą, šiek tiek papiešti, šiek tie pakonstruoti. Yra ką su juo veikti ir ta veikla tikrai labai smagi. Rašiklis labai patogus ir gijos leidžia lengvai realizuoti bet kokio sudėtingumo ir apimties kūrinius.

Taigi, matote, kad „LEUANGYO LYP02“ yra labai paprastas naudoti 3D rašiklis. Tiesa, iš pat pradžių tai gali neatrodyti labai lengva ir paprasta, tačiau po kelių bandymų tampa aišku, kaip patogiai naudotis šiuo daiktu. Svarbu pažymėti tai, kad iš tikrųjų kažkokių griežtų naudojimosi taisyklių nėra. Svarbiausia – laikyti 3D rašiklį statmenai, o ne pasvirusį šonu. Įkaista jis per kelias sekundes. Su juo galima piešti, rašyti, pasirinkti patogų greitą ar lėtą gijų išleidimo iš rašiklio režimą. Šis 3D rašiklis galbūt ir nesulauks tokio populiarumo kaip sukučiai (angl. fidget spinner), bet taip pat turi potencialo tapti hitu. Ką galima nupiešti su „LEUANGYO LYP02“ 3D rašikliu? Varle.lt specialistų manymu, visos galimybės slypi jūsų vaizduotėje. Iš tikrųjų tai yra daiktas, kuris ne tik padeda išlaisvinti kūrybiškumą, bet ir suvokti trimates figūras.