„Lenovo Yoga 3 Pro“ apžvalga

Nauji „Lenovo“ kompanijos ultrabook serijos nešiojami kompiuteriai yra vieni universaliausių įrenginių rinkoje. 360 laipsnių atlenkiamo ekrano dėka jie gali būti naudojami keliais būdais: kaip nešiojami kompiuteriai ir kaip planšetės arba kaip išmanūs televizoriai.

13,3 colių „Lenovo Yoga 3 Pro“ ekrano įstrižainė ir QHD rezoliucija garantuoja įspūdingą vizualiką, o „IPS“ ekrano technologija leidžia patogiai žiūrėti iš įvairių pozicijų. Vartotojo sąsaja „Yoga Harmony“  atrenka programas pagal ekrano padėtį. Atrinkdama skirtingoms pozicijoms programas, „Yoga Harmony“ atsižvelgia ir į naudojimo istoriją.

Nuo savo pirmtako „Lenovo Yoga 3 Pro“ skiriasi tuo, jog turi plonesnį ir lengvesnį korpusą ir išties nuostabų dizainą, kas kaip žinia, retas „Lenovo“ įrenginių atvejis. Nors kartais ultra plonas korpusas implikuoja į mažesnį įrenginių galingumą, naujo „Lenovo“ gaminio stengiamasi šiuos du dalykus suderinti. „Lenovo Yoga 3 Pro“ integruotas „Intel Core M“ procesorius, kuris pagamintas atsižvelgiant į nešiojamų kompiuterių plonėjimo tendencijas. Galingumą kuria ir 8 GB operatyviosios atminties bei SSD tipo kietasis diskas, kuriame, priklausomai nuo modelio, telpa iki 512 GB.

Kokie šio nešiojamo kompiuterio trūkumai? Visų pirma, mažesnė akumuliatoriaus talpa, kuri yra šiek tiek mažesnė nei gali pasiūlyti panašūs nešiojami kompiuteriai. Taip pat šiame įrenginyje „Lenovo“ atsisakė savo skiriamuoju bruožu tapusios klaviatūros, kurios klavišai pasižymėjo mažais įdubimais, kas užtikrindavo greitesnį ir tikslesnį teksto rinkimą. Tuo tarpu „Yoga 3 Pro“ klavišai yra visiškai lygūs.

Paskutinė šiame įrenginyje įdiegta naujovė iš esmės gali atbaidyti tradicinių įpročių nešiojamų kompiuterių naudotojus. Taikydamiesi prie išmaniųjų įrenginių naudojų poreikių „Lenovo“ šiame kompiuteryje panaikino „F“ klavišus. Logiška ar neatleistina? Parodys laikas.

Funkcionalumai 5
Veikimo trukmė 2
Našumas 4

Verdict

Kelių naudojimo pozicijų parinktis garantuoja maksimalų patogumą bet kurioje situacijoje.

3.6Daugiafunkcionalus įrenginys, puikiai tinkantis tiek darbui, tiek pramogoms
„Lenovo Yoga 3 Pro“ apžvalga