KVM šakotuvai

KVM perjungiklių privalumai
Akivaizdu, kaip šio prietaiso naudojimas gali padidinti kasdienį našumą. „KVM over IP“ perjungiklis suteikia jums galimybę tiek dažnių juostoje, tiek už jos ribų prisijungti prie sistemos klaviatūros, vaizdo įrangos ir pelės (KVM) funkcijų, kad ir kur būtumėte ir bet kokiu metu.  
„KVM over IP“ perjungiklis leidžia jums naudoti ir valdyti skirtingose vietose esančius prietaisus, geriau kontroliuoti sistemas ir teikti pagrindines verslo paslaugas, o taip pat sumažinti bendras nuosavybės išlaidas (TCO). „KVM over IP“ perjungikliai leidžia jums BIOS lygmenyje iš bet kurios vietos kontroliuoti prijungtus serverius ir kitus tinklo prietaisus. Naudodami centrinę sąsają galite saugiai valdyti visą IT infrastruktūrą – įskaitant filialus ir nuotolinius duomenų centrus – lyg administruotumėte juos vietiniame lygyje. Geras KVM perjungiklis leidžia jums visapusiškai pasiekti autentifikavimo, veiklos įspėjimų ir naudotojų registravimo failus. Kai kurie KVW sprendimai leidžia jums valdyti visus serverius ir prietaisus net ir tada, kai nutrūksta tinklo ryšys ir neveikia nuotolinės prieigos programinė įranga.

Aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti
„KVM over IP“ perjungikliai reikšmingai skiriasi savo siūlomomis funkcijomis. Siekiant išvengti vertingų išteklių švaistymo ar net jūsų verslo saugumo sumažinimo, būtinai atidžiai apsvarstykite funkcijų, kurios jums bus reikalingos jūsų unikaliai aplinkai. Pavyzdžiui, jūsų pasirinktas sprendimas turi gebėti palaikyti visas OS platformas ir tinklo prietaisus, kurie yra jūsų aplinkoje. Dauguma 1 lentelėje pateiktų sprendimų palaiko platų platformų asortimentą. Kai kurių šių platformų vietinėje aplinkoje gali ir nebūti, tačiau nepamirškite, kad jūsų tinkle greičiausiai jokių ribų nėra; jūs privalote atsižvelgti ir į nuotoliniu būdu dirbančius nešiojamųjų kompiuterių ir mobiliųjų prietaisų naudotojus.
Kiek jungčių turėtų būti perjungiklyje? Kadangi po buvusio nuosmukio jūsų bendrovė tikrai augs ir plėsis, taigi reikės suvaldyti daugiau aspektų, nei reikia dabar. Perjungikliai labai skiriasi pagal kompiuterių, kuriuos galima prie jų prijungti, skaičių. Priklausomai nuo įmonės struktūros, galite rinktis saulučių vainikėlio tipo perjungiklius ir taip užtikrinti didelį prijungimų skaičių. Kaip perjungiklis valdo vaizdo įrašų sistemą? Kokia yra maksimali vaizdo įrašo skiriamoji geba? Siekiant išlaikyti dažnių juostos plotį, patikrinkite, kokio tipo vaizdo suglaudinimą užtikrina perjungiklis. Dar viena savybė, kuri gali būti naudinga, yra garso geba. O kaip dėl perjungiklio formos veiksnio (ar perjungiklį galima montuoti lentynoje), kokio tipo kabelių reikės prijungimui prie serverių, koks yra maksimalus vienalaikių sesijų skaičius ir koks yra maksimalus atstumas, kuris gali būti tarp perjungiklio ir serverių? Kokio tipo apsaugos nuo netikėtų gedimų funkciją užtikrina perjungiklis? Viena pagrindinių „KVM over IP“ perjungiklio platformos funkcija yra patikima prieiga prie svarbių išteklių.
Kai perjungikliai turi patentuotą peržiūros programinę įrangą, skirtą komunikavimui su KVM perjungikliu, o tuo tarpu kiti tai pačiai funkcijai atlikti naudoja interneto naršyklę. Jeigu norite, kad naudotojams būtų prieinama tik ribota prieiga prie perjungiklio, tada geriausia rinktis klientų programinę įrangą. Tačiau įsitikinkite, kad galėsite kontroliuoti naudojimo lygį ir efektyvumą. Pradinio lygio gaminiai gali siūlyti sąlyginai silpną apsaugą ir patikimumą. Jeigu norite administratoriams suteikti prieigą nepriklausomai nuo vietos, rinkitės naršykle pagrįstą sąsają.
Kalbant apie saugumą, pagrindinė papildoma „KVM over IP“ perjungikliui būdingos centralizacijos savybė yra griežtesnė jūsų plačiai paplitusių išteklių kontrolė, tačiau skirtingi šiandien siūlomi sprendimui saugumą užtikrina skirtingais būdais. Įvertinkite, kad perjungiklis pasinaudoja jūsų turimomis autentifikavimo technologijomis ar naudoja savo būdus. Ar perjungiklis užšifruoja visus signalus, kurie siunčiami tarp jo ir valdomų prietaisų? Puiki priemonė, apsauganti nuo atakų, yra užšifruota valdymo GUI (grafinė sąsaja).