Kūno priežiūros priemonės

Kasdienė kūno priežiūra yra viena pagrindinių sąlygų, lemianti gerą savijautą ir sveikatą. Tam daugelis žmonių skiria didelę savo laiko dalį. Kasryt veido odą bandome praturtinti įvairiomis medžiagomis, naudodami įvairias priemones. Dermatologai teigia, jog ne visi žmonės tinkamai naudoja kūno priežiūros priemones ir ne visi išmano apie jų laikymo sąlygas. Kasdien naudojamos kūno priežiūros priemonės turi ne tik atitikti sveikatos reikalavimus, bet ir būti tinkamai laikomos, kad neprarastų savo turimų savybių ir poveikio.

Tinkama pakuotė

Ne tik kosmetikos parduotuvėse, bet ir interneto parduotuvėse, tokiose kaip varle.lt ar kitose yra gausus įvairių kūno priežiūros priemonių pasirinkimas. Prieš perkant šias priemones, reikia gerai apgalvoti tai, kaip jos bus naudojamas. Daugelio žmonių kosmetikos skyrelyje yra ne tik kremas kūnui, pienelis kūnui ar dušo želė, tačiau ir daug kitų priemonių. Renkantis šias priemones, kurios naudojamos kasdien, pravartu atkreipti dėmesį į jų pakuočių turinį. Kad priemonės išliktų veiksmingos, specialistai pataria rinktis nedidelio tūrio pakuotes. Tokias priemones greičiau išnaudosite ir jos nesuspės prarasti savo veikliųjų savybių. Atvirkščiai, kadangi kūno priežiūra yra ne tik kremo tepimas ryte ir dantų valymas, didelio tūrio priemonės ilgainiui gali sugesti, todėl itin didelės pakuotės su laiku praradusios savo savybes gali tapti ne priežiūros, o odos alergijas keliančiomis priežastimis.

Pritaikymas odos tipui

Rinkdamiesi kūno priežiūros priemones visada atminkite, kad kūno priežiūra nėra universalus dalykas. Kiekvieno žmogaus oda pasižymi kitokiomis savybėmis, todėl ne kiekvienas kūno kremas ar kūno pienelis, kuris tinka Jūsų artimajam, gali tikti Jums. Nors namuose dažnai naudojami tie patys produktai, pvz., dušo kremas, tai ne visada yra naudinga. Kartais nutinka, kad vieno šeimos nario oda yra labai sausa, o kito linkusi į riebumą, tokiu atveju ne visos priemonės tiks abiems nariams. Geriausia išeitis – universalios kūno priežiūros priemonės, tinkančios visiems kūno tipams.

Laikymo sąlygos

Nors daugelis žmonių savo namuose kūno priežiūros priemones laiko vonioje, tai ne visada yra geras ir produktyvus pasirinkimas. Specialistai pastebi, kad nemažai priemonių, tokių kaip kūno aliejus as veido pudra negali būti laikomi drėgnoje patalpoje. Kaip žinoti, kur laikyti vienas ar kitas priemones? Geriausiai į tai gali atsakyti ant priemonės užklijuotas informacinis lapelis. Jame surašytos ne tik visos veikliosios medžiagos, priemonės naudojimas, bet ir jos laikymo sąlygos.