Kosmetinės

Kosmetinė subalansuota moterims, bet tinka ir vyrams. Tai dėžutė, kurioje telpa ar bent jau turi tilpti visi būtiniausi grožio ir higienos reikmenys. Atrodo tik smulkmena, bet be kosmetinės būtų sunku išsiversti kelionės ar komandiruotės metu. Kosmetinė užtikrina tvarką jūsų rankinėje ar krepšyje, yra patogi, o visa jums reikalinga kosmetika visada gali būti šalia jūsų.

Nusprendėte įsigyti kosmetinę internetu? Tačiau negalite savęs pavadinti jų žinovu? Skaitykite toliau ir sužinosite svarbiausius dalykus, kurie padės jums apsispręsti, kokią kosmetinę įsigyti, o kokią palikti kitiems.

Paskirtis pagal jūsų poreikius

Šiandien kosmetinių pasirinkimas išties labai platus: didelės, mažos, sportinės, elegantiškos, vyriškos, moteriškos, unisex ir pan., tačiau jūsų pasirinkimą turėtų lemti gyvenimo būdas ir kosmetinės funkcionalumas. Jei keliaujate nedaug arba nemėgstate tampytis kosmetikos su savimi, tada didelė kosmetinė jums tikrai nereikalinga, o jei esate iš tų, kurie visada nori su savimi turėti visas grožio ir higienos priemones, didelė ir talpi kosmetinė jums būtina.

Kosmetinė – piniginė. Šios kosmetinės paprastai turi vieną skyrių ir yra padindinta piniginės versija, jose puikiai telpa reikalingiausia dekoratyvinė kosmetika, pavyzdžiui, lūpdažis, skaistalai, pudra bei moteriškos higienos prekės. Ji nedidelė, skirta kiekvienai dienai, todėl nesunkiai ras vietą įvairaus dydžio rankinėje.

Kosmetinė – trapecija. Savo forma kosmetinė primena trapeciją, turi vieną arba du skyrius bei papildomą kišenėlę smulkiems daiktams susidėti. Yra didesnė už piniginės tipo kosmetinę, todėl joje telpa ir daugiau daiktų, kita vertus, ji užima daugiau vietos ir ją nešiotis paprastoje rankinėje nėra labai  patogu. Visgi, jei keliaujate į sporto klubą ar kelioms dienoms išvykstate iš namų, joje puikiai tilps visa reikalingiausia kosmetika. Beje, lygiai tą patį galima pasakyti ir apie kosmetinę – stačiakampį, esminis skirtumas, kad trapecijos formos kosmetinės viršus susiaurėja, todėl jei planuojate ten dėti ilgesnius daiktus, tokius kaip plaukų lako ar dezodoranto flakonėlis, gerai pagalvokite ar jie tilps.

Kosmetinė – kubas. Tai pati didžiausia kosmetinė iš visų, turinti tris arba daugiau skyrių. Tiesa, ji tikrai neras vietos jūsų rankinėje, kita vertus, ji labai funkcionali ir pravers kelionių ar atostogų metu, kadangi joje laisvai sutalpinsite ne tik dekoratyvinę kosmetiką, bet ir dušo reikmenis, higienos priemones ir kita parfumeriją. Kosmetinė – kubas nepakaičiama, jei turite didelę šeimą ir norite į ją sutalpinti viską, ko gali prireikti jūsų šeimos nariams.

Medžiagos ir užsegimas

Odinės, dermantininės,  medžiaginės ar brezentinės…. Ką rinktis? Vėlgi, viskas priklauso nuo jūsų gyvenimo būdo ir poreikių. Jei mėgstate kokybę ir klasikinį stilių, rinkitės natūralios odos kosmetinę, tiesa, jos nėra labai pigios. Tad, visada galite rinktis odos pakaitalą – dermantiną, šios medžiagos kosmetinės atrodo rafinuotai, yra tvirtos ir pigesnės. Tiesa, laikui bėgant, dermantinas pradeda lupinėtis, todėl vertėtų šią kosmetinę pasaugoti. Medžiaginės kosmetinės pačios pigiausios, pakankamai tvirtos tačiau labai nemėgsta vandens. Sudrėkusios jos ima pelėti ir skleisti nemalonų kvapą. Brezentinės kosmetinės labai tvirtos, praktiškai nepraleidžia vandens, o sušlapęs paviršius greitai išdžiūna ir puikiai apsaugo jose esančius daiktus.

Daugelis kosmetinių yra užsegamos užtrauktukais, tačiau galima rasti ir su lipdukais. Pastarosios nėra praktiškos, laikui bėgant lipdukai praranda savo funkcionalumą ir kosmetinė tampa nesandari. Tad, geriau rinktis tas, kurios turi aukštos kokybės užtrauktukus.

Beje, pirkdami kosmetinę internetu atkreipkite dėmesį į jos matmenis, kad galėtumėte susikurti bendrą vaizdą, koks realus kosmetinės dydis.