Koreguojantys drabužiai moterims

Koreguojantys drabužiai moterims

 

Koreguojantys drabužiai itin praverčia moterims, kurios nėra visiškai patenkintos savo kūno formomis. Tai tarsi apatiniai drabužiai, tačiau jie kartu ir suteikia moteriai daugiau pasitikėjimo savimi, mat paslepia figūros trūkumus ir padeda jaustis elegantiškai.

 

Itin gausiame interneto parduotuvių koreguojančių drabužių pasirinkime atrasti sau tinkamą drabužį ne visuomet lengva. Ypač, jei perkate tokį apdarą pirmą kartą. Norėdamos įsigyti ne tik efektyvų, bet ir kokybišką apdarą, būkite atidžios, nes vien nuotraukomis prekių kataloge pasikliauti nevalia.

 

Kas kada tinka?

 

Atsidariusi bet kokį apatinių drabužių parduotuvės prekių katalogą, pamatysite, kad koreguojančių apatinių pasiūla iš tiesų didelė. Nepulkite rinktis  pirmos prekės, kuri patrauks akį. Pirmiausia išsiaiškinkite, kurios iš šių prekių Jums tinka. Galite rinktis iš kelnaičių po gimdymo, apatinių nėščiosioms, anticeliulitinių apdarų, kūno linijas formuojančių korsetų ir marškinėlių, šlaunis aptempiančių šortukų. Išsirinkite variantą, geriausiai atitinkantį Jūsų poreikius.

 

Medžiaga

 

Svarbiausias dalykas, kokį turite žinoti, rinkdamasi koreguojančius apatinius – kokia medžiaga Jums reikalinga. Dažniausiai koreguojantys apatiniai siuvami iš natūralios medžiagos, kuri puikiai praleidžia drėgmę ir leidžia odai kvėpuoti. Jeigu Jūs ieškote tik formą koreguojančių drabužių, Jums pravers natūralaus bambuko pluošto šortai, kelnės ar marškinėliai. Dažniausiai tokio tipo apatiniai padeda palaikyti kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, o iš išorės puikiai padailina moteriškas Jūsų formas.

 

Beje, itin populiarios koreguojančios apatinės kelnaitės ne tik prisideda prie puikios Jūsų išvaizdos, bet ir gerina kiaušidžių bei gimdos veiklą, palaiko vidinės sekrecijos balansą.

 

Jei norite įsigyti stipriau veikiančių anticeliulitinių apatinio trikotažo drabužių, ieškokite rūbų, kurie pagaminti naudojant mikrofibros ar unikalaus pynimo mikromasažo sistemos medžiagą. Šie apatiniai aktyvins organizmą, apsaugos odą nuo ultravioletinių spindulių, pavers ją elastingesne ir švelnesne.

 

Dydžiai

 

Nors visi koreguojantys drabužiai kuriami iš itin elastingos medžiagos, išsirinkti ne savo dydį, galimybė vis tiek yra. Tai ypač aktualu renkantis krūtinę palaikančius marškinėlius,  sujungtus su koreguojančiais apatiniais. Jei renkatės tokį modelį, būtinai atkreipkite dėmesį ne tik į kelnaičių dydį, bet ir į liemenėlės išmatavimus, kitaip įsigytas drabužis neatliks savo funkcijos.

 

Kada rinktis?

 

Jei nežinote, ar koreguojantys apatiniai Jums reikalingi, atsakykite sau į vieną klausimą: ar esate visiškai patenkinta savo figūra ir organizmo veikla? Jei Jūs norėtumėte pakeltų sėdmenų, stangrios krūtinės, lygių šlaunų ar sėdmenų, lieknos talijos ar plokščio pilvuko – rinkitės koreguojančius apatinius, padėsiančius puikiai atrodyti ir geriau jaustis.