KODĖL MERGAITĖMS SVARBU ŽAISTI SU „LEGO“?

Ar žinote, kodėl mergaitėms svarbu žaisti su „LEGO“?

Žaisdamos su LEGO mergaitės lavina daugybę svarbių įgūdžių, pavyzdžiui, stiprina pasitikėjimą savimi, mokosi spręsti problemas, kritiškai mąstyti, bendradarbiauti, sutelkti dėmesį ir kurti. Šiuolaikiniame spartaus tempo ir nuolat besikeičiančiame pasaulyje žaidimas su LEGO mergaitėms aktualus kaip niekada.

Naujas „LEGO Group“ užsakymu atliktas tyrimas parodė, kad šiandien mergaitės domisi visų rūšių žaidimais, tačiau jas vis dar stabdo visuomenėje įsišakniję lyčių stereotipai.

Tyrimas, kurį „Geena Davis Institute“ (Geena Davis lyčių vaizdavimo medijose institutas) atliko minint JT Tarptautinę mergaičių dieną ir pažymint naujos LEGO® kampanijos „Ready for Girls“ („Pasiruošę mergaitėms“) pradžią, skirtas pagerbti mergaitėms, kurios perkuria pasaulį kūrybiškai spręsdamos problemas.

MERGAITĖS YRA PASIRUOŠUSIOS!

Turėtume paruošti pasaulį mergaitėms! Norite tikėkite, norite – ne, bet mergaitės nesibaimina būti smerkiamos dėl to, kad žaidžia su „tipišku“ berniukišku žaislu, ir iš tiesų jos labiau domisi tokia veikla, kuri stereotipiškai nepriskiriama kuriai nors konkrečiai lyčiai. Atverkite duris begaliniams nuotykiams, kurių neriboja lyčių stereotipai.

KŪRYBINGUMAS

Mergaitės jau dabar gali perkurti pasaulį pasitelkdamos kūrybingumą. Mergaitės su malonumu kuria istorijas, eksperimentuoja, sprendžia problemas ir tyrinėja platų aplinkinį pasaulį. Joms patinka vaidmenų žaidimai ir jos mielai vaidina žaisdamos su žaislais. Padėkite joms atskleisti tikrąjį kūrybinį potencialą su LEGO rinkiniais, nes kūrybiškumas visada buvo LEGO žaidimų pagrindas.

LEGO

LEIDŽIAMA VISOMS MERGAITĖMS IR KODĖL „LEGO“ KALADĖLĖS TINKA MERGAITĖMS

Nuo gyvūnų ir gamtos iki meno ir dizaino, nuo istorijų apie superherojus iki žaidimų ir fantazijos – yra daugybė LEGO rinkinių, kurie sužadins viso pasaulio mergaičių vaizduotę! Platus LEGO rinkinių asortimentas pasižymi daugybe įrodytų, raidą skatinančių pranašumų, pavyzdžiui, lavina socialinius ir emocinius įgūdžius, gebėjimą spręsti problemas ir kritiškai mąstyti.

LAIKAS VIENUMOJE IR LAIKAS DRAUGE

Nors mergaitės savo kūrybinius gebėjimus geriausiai atskleidžia žaisdamos vienos, joms lygiai taip pat patinka žaisti kartu su draugais. LEGO kaladėlės puikiai tinka bet kuriam iš šių atvejų, be to, tai puiki galimybė žaisti visai šeimai!

Būkite pavyzdys savo dukroms ir sukurkite joms saugią erdvę, kurioje jos galėtų išreikšti save ir savo tikrąsias savybes bei pomėgius. „LEGO Group“ siekia, kad žaidimas įtrauktų kuo daugiau vaikų, užtikrindama, kad vaikų ambicijų ir žaidimų neribotų lyčių stereotipai!

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *