Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

LEGO

Sveiki atvykę į LEGO parduotuvę
LEGO Kas Naujo
LEGO katalogas
LEGO City

Išsirink LEGO® DOTS apyrankę

Prekių peržiūra

LEGO® DOVANŲ PAIEŠKA

AMŽIUS

KAINA

Lego Detective Hand Lego Detective Lego Detective Looking Glass
Lego Friends
LEGO Valentino diena

LEGO konstruktoriai - nuo plastikinių meškučių iki garsiausio konstruktorių gamintojo pasaulyje

Turbūt nerastume nei vieno vaiko, o ir suaugusiojo, kuris nežinotų kas yra LEGO. LEGO yra vienas iš garsiausių ir populiariausių prekės ženklų pasaulyje, kuris gamina žaislus ir konstruktorius. LEGO kilęs iš Bilundo, miesto Danijoje. Šio prekės ženklo įkūrėjas, Ole Kirk Christiansen, buvo stalius, gaminęs medinius žaislus. Tokia veikla jis užsiėmė iki 1932 metų, kai nusipirkęs plastiko liejimo aparatą jis pradėjo gaminti mažus, plastikinius meškiukus. Na, o vėliau jis ėmė gaminti ir visiems puikiai žinomas kaladėles. Tiesa, svarbu paminėti, kad anuomet jos tarpusavyje nesusijungdavo. Tokios LEGO kaladėlės, kurias puikiai žinome šiandien ir naudojame iki šių dienų buvo pradėtos gaminti 1958 metais. Šiandien, galime drąsiai teigti, kad LEGO konstruktoriai yra pirmaujantys rinkoje ir neturintys konkurentų. Šie konstruktoriai iš kitų išsiskiria laiko patikrintais dizainais, kokybe ir daugybe skirtingų serijų, kurios puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms, o taip pat, neaplenkia ir suaugusiųjų. LEGO gamina ne tik žaislus, konstruktorius, bet apie jų herojus yra kuriami ir filmai. Negana to, LEGO konstruktoriai yra ne tik šaunūs ir spalvingi, bet ir naudingi vaikams. Jie skatina vaikų kūrybiškumą, vaizduotės naudojimą. Taip pat, teigiama, kad žaidimai su LEGO kaladėlėmis gerina ir lavina vaikų smulkiosios motorikos įgūdžius, rankų-akių koordinaciją. Vaikai, žaisdami su LEGO konstruktoriais, mokosi fizikos pagrindų, erdvinio suvokimo, loginio mąstymo. Tokie žaidimai ir užsiėmimai gali būti ir puikus streso valdymo būdas, padedantis vaikui ne tik nusiraminti, bet ir greičiau susikaupti, sutelkti savo dėmesį. Negana to, žaisdami kartu su kitais vaikais ir naudodami LEGO kaladėles, vaikai mokysis ir bendravimo, socialinių įgūdžių. Drąsiai galime teigti, kad LEGO konstruktoriai yra ne tik šaunūs ir smagūs, bet ir labai naudingi. Taip pat, reikėtų pripažinti, kad LEGO konstruktorius - kiekvieno vaiko svajonė!

Kaip pasirinkti tinkamą LEGO konstruktorių?

LEGO konstruktoriai ir žaislai skatina visų amžių vaikus lavinti vaizduoti, moko juos statybų pagrindų ir elementarios fizikos. Kūrybiškumą lavinančius ir puikiai laisvalaikį praleisti skatinančius LEGO konstruktorius mėgsta įvairaus amžiaus vaikai, paaugliai ir net suaugę žmonės. Apskritai, šie konstruktoriai yra skirti vaikams nuo 0 metų ir gali būti naudojami įvairaus amžiaus suaugusiųjų. Tiesa, LEGO konstruktorių pasirinkimas - be galo platus. Kaip rasti tą vienintelį, tinkamiausią ir geriausią?

Renkantis LEGO konstruktorių svarbu atsižvelgti į du dalykus: naudotojo amžių ir pomėgius. Tokiu būdu bus užtikrinti ne tik smagūs, bet ir saugūs žaidimai.

Mažiausiems vaikams, nuo 0 iki 2 metų amžiaus reikalingos stambios detalės, didelės kaladėlės, kadangi, jie tik susipažįsta su juos supančiu pasauliu ir yra linkę viską ne tik liesti, bet ir kišti į burną. Didelės kaladėlės užkerta kelią nelaimėms, neleidžia vaikui praryti konstruktoriaus detalių ar jomis paspringti. LEGO, tokio amžiaus mažyliams, siūlo LEGO DUPLO konstruktorius bei kaladėles. Jos yra kur kas didesnės nei standartinės LEGO kaladėlės ar žmogeliukai. Na, o tai reiškia, kad vaikai gali lengvai jomis žaisti su savom mažomis rankutėmis. Dalis LEGO DUPLO serijos konstruktorių net yra gaminami su garsių ir mažylių itin mėgstamų herojų figurėlėmis, temomis. Pavyzdžiui, galima rasti Mikės Pūkuotuko, Smalsutės Doros, Traukinuko Tomo bei kitų herojų konstruktorių.

Jaunieji statytojai - vaikai sulaukę 3-5 metų amžiaus. Šiems smalsiems ir žingeidiems mažyliams taip pat puikiai tiks DUPLO serijos konstruktoriai, tačiau, galima rasti ir standartinių, mažesnes kaladėles turinčių konstruktorių modelių. Dažniausiai, tokio amžiaus vaikams įdomūs yra gyvūnai, dinozaurai, įvairios gelbėjimo tarnybos. Tad, ir LEGO konstruktoriai yra gaminami šiomis temomis. Itin populiarus pasirinkimas - policijos nuovada, gaisrinė, ligoninė, namas bei įvairios mašinos.

Pažangūs statytojai - vaikai nuo 6 metų. Tokio amžiaus ir vyresni vaikai mėgsta daugybę skirtingų dalykų, tad ir serijų įvairovė, iš kurios galima pasirinkti, yra kur kas didesnė. Kadangi, vaikai jau yra dideli ir patys konstruktoriai yra kur kas sudėtingesni. Jie susideda iš daugiau detalių, kurios gali būti net itin smulkios. Tokio amžiaus vaikas jau puikiai gali išsakyti ir išreikšti savo norus, tad LEGO konstruktorių gali pasirinkti pagal savo pomėgius. Vyresnius vaikus, ypač berniukus,  domina įvairios transporto priemonės, tad, puikiu pasirinkimu gali tapti LEGO lėktuvas, motociklas, traukinys ar laivai. Mergaitėms itin patinka namų, gydytojų temos, tad LEGO namas, ligoninė tikrai turėtų jas nudžiuginti. Jei laivas, robotas ar policija dažniau traukia berniukus, tai mergaitėms labiau patinka fėjos, mieli gyvūnėliai, princesių konstruktoriai.

Na, o suaugusiems skirti LEGO konstruktoriai, dažniausiai, pasižymi išskirtiniu sudėtingumu, smulkiomis detalėmis ir dideliu jų skaičiumi. Itin populiarūs, suaugusiųjų tarpe, yra LEGO Star Wars, Harry Potter serijos konstruktoriai. Taip pat, galima rasti populiarių automobilių modelių konstruktorių, skulptūrų, garsių ir žymių pastatų rinkinių. Tokie rinkiniai gali tapti puikia dovana suaugusiam žmogui ar smalsiam paaugliai.

Iš esmės, rinktis LEGO serijos konstruktorius reikėtų atsižvelgiant į vaiko ar suaugusiojo, priklausomai nuo to, kas konstruktorių naudos, pomėgius. Tik tokiu būdu galima garantuoti, kad konstruktorius bus naudojamas ir mėgiamas. Na, o dėka itin plataus ir įvairaus LEGO konstruktorių, žaislų ir žaidimų pasirinkimo, kiekvienas tikrai ras ir galės pasirinkti savo vaikui ar sau labiausiai tinkantį variantą. Aiškios instrukcijos leidžia kiekvienam vaikui, net mažiausiam statytojui, lengvai pastatyti turimą LEGO konstruktorių. Negana to, šis gamintojas suteikia itin platų, įvairių kitų žaislų bei žaidimų pasirinkimą. Populiarus yra tiek LEGO stalas, tiek kalendorius, o ką jau kalbėti apie LEGO herojais papuoštus drabužius.

Negana to, naudinga paminėti ir tai, kad LEGO konstruktoriai yra ne tik puikiai laiką leidžiantys praleisti žaislai, bet ir žaislai, kuriuos galima kolekcionuoti. Dauguma žmonių, visame pasaulyje, kolekcionuoja LEGO konstruktorius, įvairias, o dažnai ir retas jų serijas. Nuo vaikystės ėmę statyti savo pirmąsias kaladėles, tokie žmonės pasineria į užburiantį LEGO pasaulį ir susiranda viso gyvenimo hobį. Kiekvienas kolekcionuoja tokias LEGO serijas, kurios labiausiai atitinka pomėgius. Vieni kolekcionuoja LEGO traukinius, kiti LEGO Star Wars ar Harry Potter rinkinius. Taip pat, džiugu paminėti ir tai, kad LEGO yra išleidęs ir kartais išleidžia daugybę specialaus leidimo konstruktorių. Tokie konstruktoriai yra itin reti, todėl, užkietėję LEGO entuziastai jų trokšta. Tad, drąsiai galima teigti, kad LEGO suteikia ne tik šaunius, naudingus ir smagius žaidimus, bet ir šaunų, viso gyvenimo hobį.

LEGO konstruktoriai ir žaislai - gera kaina perkant internetu

LEGO yra vienas iš garsiausių, populiariausių konstruktorių ir žaidimų kaladėlių gamintojų, visame pasaulyje. LEGO konstruktoriai ir kiti gaminiai pasižymi išskirtine kokybe, ilgaamžiškumu, o platus serijų, modelių pasirinkimas garantuoja, kad tinkamą rinkinį sau ras ne tik vaikas, bet ir suaugęs žmogus. Mūsų internetinė parduotuvė siūlo itin platų ir įvairų LEGO gaminių pasirinkimą, už itin draugišką kainą. Patogu ir greita pirkti internetu, o akcijų metu norimą LEGO konstruktorių ar žaislą galėsite įsigyti su nuolaida, dar pigiau.