Kavos aparato „IMPRESSA F9“ apžvalga

Šveicarų kavos aparatų gamintojo „JURA“ įrenginys „IMPRESSA F9“ yra be galo išmanus. Vienu ekrano palietimu leidžia pasigaminti šios kavos: vieną arba du puodelius espresso, ristretto ir juodos kavos, vieną puodelį cappuccino, latte macchiato, baltos kavos, kavos su pienu. Karšto vandens funkcija leidžia itin lengvai pasidaryti arbatos. Šis kavos aparatas leidžia paruošti karšto pieno, kuriuo galima užpilti sausus pusryčius. Visi šie pasirinkimai valdomi prisilietimais arba ratuko pasukimais. Pažymima, jog keturi dažniausiai pasirenkami gėrimai atsiduria pradiniame ekranėlyje, todėl mėgstamiausia kava visada yra lengvai pasiekiama ranka.

Patogų ir paprastą naudojimąsi aparatu užtikrina reguliuojamo aukščio (nuo 54 iki 111 mm) dvigubas piltuvėlis. „IMPRESSA F9“ kavos aparate telpa beveik du litrai vandens ir 310 gramų kavos pupelių. Kartu su aparatu pridedamas specialus 600 ml talpos pieno šaldytuvas, kuris prie kavos aparato prijungiamas ir valdomas bevielio ryšio dėka.

Pagrindinė šio „JURA“ kompanijos gaminio inovacija yra „Aroma+“ malūnėlis, kuris lemia greitesnį ir tylesnį kavos malimo procesą. Jo dėka kavos paruošimo laikas yra trumpesnis, o skonis ir kvapas – stipresnis. Iš viso naudotojo dispozicijoje yra 8 kavos stiprumo lygiai. Kavos aparatas taip pat pasižymi akimirksniu naudojimui pasiruošusiu ir energiją taupančiu kaitinimo elementu. Įšilti jam reikia 90 sekundžių, o energijos taupymo režimas, sumažina jos sąnaudas iki 40 proc.

„IMPRESSA F9“ yra itin modernus, kuris pravers visur ten, kur renkasi tikri kavos mylėtojai.

Daugiau apie aparatą: http://bit.ly/1LeJMLv

Privalumai
  • Patogumas
  • Aroma+ malūnėlis
  • Didelis kavos gėrimų pasirinkimas
  • Reguliuojamas kavos stiprumas
  • Energijos taupymas
Trūkumai
  • Nedidelė vandens rezervuaro talpa

Pašėlusiai išmanus kavos aparatas!

4.8
Kavos aparato „IMPRESSA F9“ apžvalga