Kaip išsirinkti fotoepiliatorių?

Fotoepiliacija yra ko gero naujausias greito, neskausmingo ir ilgalaikio nepageidaujamų plaukelių šalinimo metodas. Šiandien moterys fotoepiliatoriaus dėka turi galimybę atlikti epiliaciją namų sąlygomis. Tai leidžia sutaupyti nemažai pinigų ir laiko.

Šiuo metu rinkoje yra gausus kosmetinių įrenginių pasirinkimas, todėl norint atlikti fotoepiliaciją namų sąlygomis, fotoepiliatoriaus įsigijimas neturėtų sudaryti keblumų.

Fotoepiliatoriaus maitinimo tipas

Visi fotoepiliatoriai priklausomai nuo jų maitinimo skirstomi į du pagrindinius tipus: elektrinius ir akumuliatorinius. Šis parametras nulemia įrenginio formą. Akumuliatoriniai fotoepiliatoriai visada žymiai kompaktiškesni ir patogesni. Tai leidžia juos pasiimti su savimi į kelionę ir užsitikrinti nenutrūkstamus epiliacijos seansus.

Šviesos blykstės galingumas

Fotoepiliacijos atlikimo saugumas, nudegimų nebuvimas ir efektyvus nepageidaujamų plaukelių pašalinimas priklauso nuo šviesos blykstės galimngumo. Optimalus blykstės galingumas, po kurio nelieka nudegimų, o plaukeliai pasiduoda šalinimui, siekia maždaug 5 J/cm2.

Kai kuriuose fotoepiliatorių modeliuose blykstės galingumą galima reguliuoti savarankiškai. Tačiau nepamirškite, kad kuo galingesnė blykstė, tuo didesnė rizika nudeginti odą.

Šviesos paviršiaus plotas

Ne mažiau svarbus parametras renkantis įrenginį yra šviesos paviršiaus plotas. Šio parametro dėka procedūros atlikimo metu blyksnių skaičių galėsite sumažinti iki minimumo. Šviesos paviršiaus plotas rodo odos paviršiaus dydį, kuris yra apdorojamas vieno šviesos blyksnio metu. Kuo tas plotas mažesnis, tuo daugiau Jums teks skirti laiko procedūrai. Modernūs fotoepiliatoriai gali apdoroti iki 6 cm2 odos paviršių.

Šviesos šaltinio modulis

Pirkdami fotoepiliatorių atkreipkite dėmesį į šviesos šaltinio modulį, nes jis yra elementas, kuris sudaro tam tikras išlaidas. Minimali šio parametro reikšmė yra 750 blyksnių, maksimali gali siekti 40000 blyksnių. Kuo mažesnis lempos resursas, tuo dažniau Jums reikės jį keisti.

Be to, nuo šio parametro priklauso bendra įrenginio ir lempos kaina. Reikėtų pažymėti, kad nereikia labai džiaugtis įsigijus pigų fotoepiliatorių, nes tokio įrenginio šviesos šaltinio modulis gali pasirodyti vienas iš tų minimalių, o keičiamo modulio pirkimas gali apsieiti Jums brangiau nei įrenginys su didesniu blyksnių skaičiumi. Pagalvokite apie tai.

Fotoepiliatoriaus saugumas

Namų naudojimo fotoepiliatoriai turėtų pasižymėti aukšto lygio saugumu ir patikimumu. Nusipirkti patogų, kokybišką, efektyvų ir tuo pačiu saugų ir tinkamą sveikatai fotoepiliatorių – prioritetinis uždavinys renkantis šį šiuolaikišką įrenginį. Dauguma specialistų rekomenduoja rinktis įrenginius, pagamintus Europoje, nes įprastai tai yra tam tikros gaminio kokybės garantija.

Fotoepiliatoriai – tikras išsigelbėjimas visoms skausmo bijančios moterims. Visiems puikiai žinoma tokia paslauga, kaip lazerinė epiliacija, kurios metu plaukeliai pašalinami visiems laikams. Įprastai ši procedūra atliekama salonuose ir kainuoja pakankamai brangiai, o rezultatas, deja, ne visada yra šimtaprocentinis, todėl neretai ją reikia kartoti ir leisti dar daugiau pinigų.

Fotoepilatoriai – puiki alternatyva šiam brangiam plaukelių šalinimo būdui. Tai portabilūs įrenginiai, skirti savarankiškam naudojimui namų sąlygomis. Pagrindinis jų privalumas – santykinai prieinama kaina, neskausminga procedūra ir efektyvumas. Naudotis fotoepiliatorimiu reikėtų kartą per dvi savaites. Naudojimo dažnumas priklauso nuo įrenginio tipo, srities, nuo kurios norima pašalinti plaukelius, odos ypatumų.

Įprastai, norint pasiekti trokštamų rezultatų, tokiu įrenginiu rekomenduojama naudotis nuo kelių mėnesių iki pusės metų. Matomas rezultas jau ir po pirmo naudojimo, tačiau visiškam plaukelių pašalinimui prireiks laiko.

Fotoepiliacija – atsikratyk plaukelių ilgesniam laikui

Vis didesnį populiarumą tarp moterų įgyja įrenginiai plaukelių šalinimui intensyvia pulsine šviesa (IPŠ). Nors tai žymiai brangesni įrenginiai už epiliatorių, kelių procedūrų serija leidžia ilgai mėgautis neįtikėtinai lygia oda. Šie įrenginiai šiandien veikia tuo pačiu principu, kaip tie, kurie naudojami kosmetologijos kabinetuose. Labiausiai skiriasi tik vienas dalykas – šviesos srautas, sekinantis plauko strūktūrą yra, mažesnis nei naudojamuose grožio salonuose įrenginiuose. Taip yra dėl saugumo – tokia epiliacija yra žinoma, pigesnė nei ta, kurią atlieka kvalifikuoti darbuotojai, tačiau reikėtų prisiminti, kad atlikdamos šią procedūrą pačios, nežinome visų dalykų, susijusių su šiuo tipo įrenginiais ir jų veikimu.

Rekomenduojama atsižvelgti į savo plaukelių spalvą. Fotoepiliacija efektyviai nepasiteins moterų su pilkais ar šviesiais plaukais (neturinčiais pigmento) atvejais.

Svajonės apie glotnią odą be plaukelių gali tapti ilgiau besitęsiančia realybe. Jeigu neesate epiliatoriaus fanė, tikrai išbandykite fotoepiliatorių.

Kuo fotoepiliatorius skiriasi nuo epiliatoriaus?

Pastaruoju metu dėl sparčiai besivystančių lazerinės epiliacijos technologijų ir jų neįtikėtino populiarumo, pradėjo rastis įvairios fotoepiliacijos sistemos. Pagrindinis šiuo metu lazerinę ir fotoepiliaciją vienijantis dalykas – jų veikimo principas.

Lazerinis epiliatorius

Šis produktas būna dviejų tipų: veikiantis kiekvieną plaukelį iš eilės (biudžetinis) ir veikiantis plaukelius labiau kompleksiniu būdu su skenavimo funkcija, atpažįstantis plaukelius odoje automatiškai. Antrasis tipas yra brangesnis.

Fotoepiliatorius

Didžiausiu šio įrenginio privalumu ir išskirtinumu laikomas aprėmiamos odos, kuri bus apdorojoma, plotas. Kitais žodžiais tariant, fotoepiliatorius suteikia galimybę apdoroti su vienu blyksniu apie 200 plaukelių. Proceso metu, jausite tik lengvą šilumą nuo šviesos srauto ir jokio skausmo. Kalbant apie lazerinių epiliatorių ir fotoepiliatorių skirtumus, verta paminėti kai kuriuos jų išskirtinumus. Štai pavyzdžiui, lazerinis epiliatorius labiau tinka žmonės, turintiems tamsius plaukus; šio įrenginio apdorojimo plotas palyginus nedidelis, o resursas priešais visai didelis. Fotoepiliatoriai pasižymi nedideliu lempos resursu, tačiau odos apdorojimo plotas blyksnio metu pakankamai didelis. Naudojimasis abiejais įrenginiais yra absoliučiai neskausmingas ir vienodai tinka tiek moterims, tiek vyrams.

3 priežastys, kodėl verta pasirinkti fotoepiliatorių:

1. Efektyvus nepageidaujamų plaukelių pašalinimas iš bet kurios Jūsų kūno srities.

2. Visiškai neskausmingas naudojimas ir patogumo jausmas.

3. Galimybė mėgautis profesionalia fotoepiliacija įprastomis namų sąlygomis.