Išmananiojo laikrodžio „Motorola Moto 360“ apžvalga

Išmanusis laikrodis, kuris pranoksta eilinės įvaizdžio detalės ribas. Įrenginio praktiškumą pagrindžia tas faktas, kad jis turi daugelį telefono funkcijų.

„Motorola Moto 360“ yra vienas pirmųjų išmaniųjų laikrodžių, orientuotų į dizainą. Tai buvo pirmasis išmanusis laikrodis su apvaliu ekranu. Įrenginys pasižymi pasirinktai metaline ar odine apyranke.

Šis laikrodis yra lengvas ir priklauso unisex tipui, tai yra, jis puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Įrenginyje įdiegta „Google Android Wear“ operacinė sistema. Laikrodis sinchronizuojasi su išmaniuoju telefonu, kuriame įdiegta „Android 4.3“ ar naujasnė operacinė sistema. Išmanusis laikrodis padeda organizuoti laiką ir planus, praneša oro pokyčius, eismo situaciją ir pan. Įrenginio valdymą palengvina balso komandos.

Ypatingas išmaniojo laikrodžio „Motorola Moto 360“ bruožas – aplinkos šviesos jutiklis. Laikrodžio ekranas reaguoja į aplinkos šviesą ir palaiko automatinį ryškumą. Tai ypač naudinga savybė, nes priešingu atveju LCD ekranas paprasčiausiai būtų neįskaitomas būnant saulėje. Kita puiki laikrodžio savybė – atsparumas vandeniui.  Akumuliatorius įkraunamas pakankamai greitai, tačiau ne viskas taip tobula. Didžiausia visų išmaniųjų laikrodžių problema – veikimo laikas. Priklausomai nuo naudotojo aktyvumo, „Motorola Moto 360“ atveju jis svyruoja nuo 9 iki 20 valandų. Aktyviai naudojantis įrenginiu jis veikia dieną.

Apibendrinant, „Moto 360“ – yra stilingas ir funkcionalus, tačiau ištverme tikrai neprilygsta mechaniniam laikrodžiui.

Dizainas 5
Funcionalumai 4
Veikimo trukmė 2

Verdict

Dizainu primenantis tradicinį laikrodį, funkcionalumais jį prankokstantį, tačiau galintis pavydėti mechaninio laikrodžio veikimo trukmės ištvermės.

3.6Stilingas ir funkcionalus išmanusis laikrodis
Išmananiojo laikrodžio „Motorola Moto 360“ apžvalga