„Intel“ kritikuoja rinkoje esančius išmaniuosius laikrodžius

Procesorių gigantė turi gana įdomų požiūrį į išmaniuosius laikrodžius. Viena vertus, negaili šiems įrenginiams aštrios kritikos, kita vertus – mato juose didelį potencialą.

Atsakingas už naujų „Intel“ kompanijos produktų skyrių Mike Bell Dubline vykusios konferencijos metu pasidalino įdomiomis įžvalgomis, susijusiomis su išmaniųjų laikrodžių ir kitų „nešiojamų“ (angl. wearables) įrenginių tema. Šio tipo įrenginuose „Intel“ įžvelgia didelį potencialą ir investuoja į lustų plėtrą, tačiau tai netrukdo kompanijai kritikuoti rinkoje esančius įrenginius.

„Išmaniojo laikrodžio pritvirtinimas prie riešo man yra netinkamas „wearable“ tipo įrenginio apibūdinimas. Tikriausiai dėl to šiuo metu nematome pernelyg didelės šių įrenginių paklausos. Galbūt tai yra ne visai tas daiktas, kurį nori nešioti paprasti žmonės“, – mintimis pasidalino Bell. „Intel“ atstovas išreiškė viltį, kad jau netrukus rinkoje gali pasirodyti tikrasis „išmanusis laikrodis“. „Manau, kad idealus įrenginys privalo turėti šveicariško laikrodžio dizainą, o išmanieji sprendimai turėtų būti integruoti viduje – man atrodo, esame netoli nuo šios vizijos“.

Šaltinis: theguardian.com, nuotr: Karl Mondon| zumapress.com