IFA konferencijoje „LG“ ruošiasi pristatyti du naujus išmaniuosius telefonus

Modeliai „L Fino“ ir „L Bello“ neprivers galingų specifikacijų mėgėjų širdis plakti dažniau, tačiau, be abejonės, sudomins didelį, ribotą biudžetą galinčių skirti telefonui, klientų ratą.

Artėja Berlyne įvyksiantis įrenginys. Jau žinome, kad „Asus“ žada  pristatyti laikrodį, o dabar „LG“ giriasi dviem artėjančiomis savo premjeromis. Yra žinoma, kad tai bus kažkas iš vidurinės klasės įrenginių.

„LG L Fino“ turi 4,5 colių ir 800 x 480 pikselių skiramosios gebos ekraną, keturių branduolių su 1,2 GHz taktiniu dažniu procesorių, 1 GB RAM atminties, 4 GB vidinės atminties, 8- i 0,3-megapikselių kamerą ir 1900 mAh talpos bateriją.

„LG L Bello“ – tai kiek geresnis pasiūlymas. Šis įrenginys pasižymi 5 colių ir 854 x 480 pikselių skiriamosios gebos ekranu, keturių branduolių procesoriumi, kurio taktinis dažnis yra 1,3 GHz, 1 GB RAM atminties, 8- ir 1-megapikselių kamera, 8 GB vidinės atminties bei 2540 mAh talpos baterija.

Abu išmanieji telefonai veikia Android 4.4.2 KitKat operacinės sistemos pagrindu. Jų kainos gamintojas dar nepateikė. Žiūrint į nuotraukas, galima pastebėti, kad „LG“ pasiskolino flagmano stilistiką vidurinės klasės įrenginių poreikiams. Tikėkimės, kad kaina kompensuos specifikacijų trūkumus, nes išmanieji telefonai turėtų debiutuoti ir Europoje.

LG L Fino i LG L Bello

Šaltinis: Phone Arena